Къде в София - тема 2

  • 60 151
  • 756
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 195
Пробвай на ул. Пиротска, там имаше много рокли преди. Не съм ходила от моя бал, затова не съм сигурна дали още има повечко магазини.

# 271
  • Мнения: 4 243
На Пиротска има хубави рокли, разгледай на Стоян Радичев Simple Smile

# 272
  • София
  • Мнения: 5 138
Привет, дами!
Използвах търсачката и видях подобни теми, но са доста стари, а и една нова ми се струва полезна в това слънчево време, защото според мен не само аз се оглеждам.
Та искам да си купя кожено яке (в София) за пролетта, по възможност от естествена кожа. Гледах в Zara, H&M и Mango, но абсолютно нищо не ми хареса. Дайте съвет към кой магазин да се насоча, където да има избор и размери. Благодаря!!!

# 273
  • София
  • Мнения: 38 474
Какъв модел и цвят търсиш?
Има магазини само за кожени якета и палта. Сега се сещам за няколко по Пиротска.

# 274
  • София
  • Мнения: 5 138
Цвят - клоня към кафяво-бежовата гама, макар че и класическото черно ми допада. Като модел - вталено, късно, но тези на H&M например бяха абсурдно къси. Не съм се сетила да мина през "Пиротска", ще видя кога ще мога да отскоча...

# 275
  • Мнения: X
Аз преди 2 дни си купих много хубаво кожено яке от Bershka. Не е естествена кожа, но е вталено, късо и стои прекрасно. Можеш да провериш Hug

# 276
  • София
  • Мнения: 12 374
Имах от H&M, на втората година изглеждаше като парцал за миене на под. Можеш да погледнеш в Некст, имат доста варианти - и истинска, и изкуствена кожа.
https://www.nextdirect.com/bg/bg/shop/gender-women-productaffili … 2288.050048828125

Моето е това - изкуствена кожа е, но не е мръднало и стои много готино. Фен съм на марката.
https://www.amazon.co.uk/Jacket-Women-Naketano-Angelo-Merte/dp/B … 2C262&sr=8-63

# 277
  • София
  • Мнения: 5 138
Имам зимно палто от Bershka - много си го обичам и задължително ще проверя там какво има, защото дори не се и сетих за марката. Освен това палтото изкара трети сезон, макар че го нося в наистина най-зверския студ, че е много дебело.
Тази зима беше мека и носих предимно една парка на H&M - хубава, приятен цвят и много удобна, но за втори сезон няма да става. За тази цена - толкова, не се оплаквам, защото си беше на оферта. Сега обаче ми се иска да си взема нещо качествено, ако трябва и да "инвестирам" повече пари, защото в това преходно време е сложно.
Имам текстилни леки якета, но сутрин и вечер с тях замръзвам. А с хубаво кожено яке съм откарвала и в по-студено време с една дебела жилетка под него.
Това от Amazon изглежда страхотно!

# 278
  • София
  • Мнения: 12 374
Sunshine_Reggea, благодаря, и аз много си го харесвам. Имала съм и суичъри на Накетано, също бях много доволна от качеството. Иначе последните две зими изкарах с едно зимно с пух и палто от Andrews Ladies, от магазина на Коперник.

А моето кожено яке-мечта го видях във филма Young Adult, носи го Чарлийз Терон. Очите ми останаха в него, даже търсих из нета марката Simple Smile
https://www.authenticforum.com/celebrity-gossip/212388-who-makes … -she-wearing.html

# 279
  • София
  • Мнения: 1 161
Аз си търся такова  (това е от Н&М , но нямат наличности вече , само ХЛ размер )
Ако някой е виждал, ще съм благодарна.
Много държа да няма яка , и да е вталено

# 280
  • Мнения: 468
На Пиротска наистина има много рокли, но аз лично ако имах сега бал, бих обиколила магазините Mercari - имат чудесни официални рокли и ако не държите на "торта" може да си намерите съкровище, което ще е уникално и на прилична цена. Обувки също. Имат доста магазини по центъра, поне 3 са близо до Пиротска, вижте в сайта им адресите Simple Smile Успех!

# 281
  • Мнения: 3 157
тези съкровища не са ли втора употреба?

# 282
  • Мнения: 468
тези съкровища не са ли втора употреба?
Бъркате магазините, няма нищо втора употреба, по-скоро са тип аутлет. Може би Ви е подвело това, че почти всичко е единични бройки и от там - много различни дрехи, между които да търсиш - на принципа на втората употреба. Но не - абсолютно нови са, имат си етикети, обувките кутии и тн Simple Smile

# 283
  • Мнения: 2 061
И аз търся подобно, но всички които пробвах ми бяха твърде къси и с много дълги ръкави. Ако някой знае къде могат да се намерят хубави якета нека да сподели Simple Smile , че вече се отчаях.

# 284
  • София
  • Мнения: 14 660
Незнайно защо са прехвърляли внетия от друга тема, та такова яке като последното купих за 26 лв. от LCW, ама преди два месеца на разпродажба.

Последна редакция: нд, 10 мар 2019, 07:40 от yovanka

Общи условия

Активация на акаунт