Къде в София - тема 2

  • 60 197
  • 756
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 557
Каква е марката и имат ли оторизиран сервиз?
Не ми се е налагало до сега да поправям пасатор.

Аз това питам - възможен ли е ремонт на пасатор?

Възможен е ремонт на всичко, но ако пък решите да споделите мрката и модела на уреда бякой може и да ви насочи къде би могло да се случи. Ако пък е още в гаранция е още по-лесно, може и да кажете от къде е купен. Така на може ли, не може ли можем цял ден да си гадаем.

Марката е HOMA, купен от немските магазини, минала е гаранцията. Носих го в един сервиз и от там ми казаха, че пасатори не приемат за ремонт.

# 121
  • Мнения: 2 826
Момичета, дайте идеи за разсадници. Искам дръвче елха, което да отгледаме и засадим в последствие. Бяхме в един на Симеоновско точно на светофара с Г. М. Димитров, но бяха много трагични елхичките, изглеждаха почти изсъхнали, вместо хубави, здрави, зелени. И сега се оглеждам за други разсадници.

# 122
  • София
  • Мнения: 1 126
Аз пък си търся така актуалните зелени парки с хубав косъм на качулките.Онлайн избягвам а и са много скъпи,та питам в София къде има хубави,да ги меря лично.Благодаря.

# 123
  • София
  • Мнения: 634
Моля за помощ : търся олекотена зимна завивка с естествен пълнеж/пух за двегодишно дете . Размери 150 на 215 - или близки до тези. Но да е физически магазин, независимо къде се намира в София.

# 124
  • София
  • Мнения: 2 851
Да попитам в кое фото сте поръчвали календари и сте доволни? Знам, че има толкова много навсякъде 😊Искам да дам снимки и да ми направят календари, а също така да ми извадят снимки и за рамки.

# 125
  • София
  • Мнения: 3 979
Моля за помощ : търся олекотена зимна завивка с естествен пълнеж/пух за двегодишно дете . Размери 150 на 215 - или близки до тези. Но да е физически магазин, независимо къде се намира в София.

Икеа!

# 126
  • София
  • Мнения: 1 355
Къде в София мога да видя обувки на Eva Minge?

# 127
  • Мнения: 2 792
Къде в София мога да видя обувки на Eva Minge?
ССС. В ДъМол и ПаркЦентър има такива магазини със сигурност, другите места не ги знам.

# 128
  • София
  • Мнения: 634
Моля за помощ : търся олекотена зимна завивка с естествен пълнеж/пух за двегодишно дете . Размери 150 на 215 - или близки до тези. Но да е физически магазин, независимо къде се намира в София.

Икеа!

Спасяваш ме - благодаря ти много  Heart Eyes

# 129
  • София
  • Мнения: 2 851
Къде в София мога да видя обувки на Eva Minge?
ССС. В ДъМол и ПаркЦентър има такива магазини със сигурност, другите места не ги знам.
И в Сердика мол има ССС.

# 130
  • Мнения: 162
Здравейте, от скоро живея в София и търся магазин тип Шихо- Варна или Айсберг-Варна, това са големи магазини за евтини битови и др. стоки от типа на магазин за всичко, от където съм купувала страхотни коледни неща същите като от Джъмбо, но с много по-ниска цена.

# 131
  • Мнения: 722
Дайте идея за магазин/и в София, от където мога да купя черен, така да се каже официален панталон за 13 годишен младеж. Проблемът е, че е много слаб и най-малките номера от мъжките колекции биха му били големи, ръст около 165..В голяма чуденка съм  newsm78

# 132
  • Мнения: 161
Търся апартамент на хотелски начала близо до ВМА.Всички ваши идеи ще са ми от полза.Благодря!

# 133
  • София
  • Мнения: 1 355
Търся апартамент на хотелски начала близо до ВМА.Всички ваши идеи ще са ми от полза.Благодря!
Опита ли чрез airbnb?

# 134
  • Мнения: 1 109
Здравейте, къде в София мога да потърся аксесоари/дрехи за балет за малко момиченце ( на 4 годинки)?
Он лайн също би ми свършило работа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт