Къде в София - тема 2

  • 60 195
  • 756
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 157
Здравейте,
малко тъп въпрос, но в  кои магазини, може би по-големите, може да се купят закачалки за панталони?

... също търся шивач за поправка в Красно село или в съседство. Благодаря.
https://jysk.bg/shranenie/zakachalki

# 211
  • Мнения: 161
Здравейте,извинявам се за неточности място на въпроса.Как да стигнем с метро до Св.Анна от НДК?

# 212
  • София
  • Мнения: 2 845
Здравейте,извинявам се за неточности място на въпроса.Как да стигнем с метро до Св.Анна от НДК?

Имате предвид болницата, нали? По-лесно до НДК ще стигнете с рейс от Окръжна болница. Метрото не е наблизо. До него трябва да стигнете или пеша, или с тролей 5 в посока "Младост".

# 213
  • Мнения: 1 565
Здравейте,
Търся тютюн Drum. Търсих в няколко магазина, но няма. Можете ли да ми препоръчате място, магазин, където може да има?

# 214
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Здравейте,извинявам се за неточности място на въпроса.Как да стигнем с метро до Св.Анна от НДК?

Имате предвид болницата, нали? По-лесно до НДК ще стигнете с рейс от Окръжна болница. Метрото не е наблизо. До него трябва да стигнете или пеша, или с тролей 5 в посока "Младост".

Аз живея до болницата. Не е много ходенето от метрото (макс 10мин), но не съм сигурна, че мога да обясня. Общо-взето от метрото (станция Младост 1) тръгвате по бул. Йерусалим в посока Цариградско(дано, като излезнете от метростанцията да се ориентирате) от лявата страна на булеварда. По-надолу ще подминете Мр. Пица, след това Фантастико, една нова кооперация, един висок блок и след този блок има малка уличка, която пресична булеварда.. Тръгвате на дясно по улицата, най-в дъното й свива на горе покрай болницата. Там вече е лесно.

# 215
  • София
  • Мнения: 6 027
Къде в София мога да купя много тънки ластични връзки. Детето има сума ти мъниста и си прави гривни непрекъснато.

# 216
  • София
  • Мнения: 14 672
В Слънчоглед има ластични конци на метраж. Сигурно и по други магазини за хоби материали има.

# 217
  • Мнения: 468
Къде в София мога да купя много тънки ластични връзки. Детето има сума ти мъниста и си прави гривни непрекъснато.
Емарт, имат всякакви неща. За мъниста много удобно и добре на вид изглежда силиконовата корда Simple Smile

# 218
  • София
  • Мнения: 6 027
Къде в София мога да купя много тънки ластични връзки. Детето има сума ти мъниста и си прави гривни непрекъснато.
Емарт, имат всякакви неща. За мъниста много удобно и добре на вид изглежда силиконовата корда Simple Smile
Това магазин ли е? И къде се намира?

# 219
  • Мнения: 35 961
на "екзарх йосиф" под халите и в подлеза на ндк

# 220
  • София
  • Мнения: 12 396
Аз наскоро купувах силиконова корда от магазина на "Екзарх Йосиф", но направо питах продавачката къде се намират. Огромен е и има много неща.

# 221
  • София
  • Мнения: 5 617
Момичета, моя приятелка организира сватбата си в рустик стил. Може ли да ми препоръчате магазини за материали? Имаше един на Симеон, но не помня къде точно.

# 222
  • Мнения: 468
Момичета, моя приятелка организира сватбата си в рустик стил. Може ли да ми препоръчате магазини за материали? Имаше един на Симеон, но не помня къде точно.
Същите като за силиконовата корда - Слънчоглед, Емарт и всеки Крафт магазин, на който намерите адрес. Джъмбо и Илиянци ако имате време също може да се обиколят, като на Илиянци във втора база вероятно има повече такива неща, а и на по-добри цени Simple Smile

# 223
  • София
  • Мнения: 5 617
Много благодаря. Аз също препоръчах Илиянци, но знам само един доста зареден магазин до мол Илиянци. А къде се намира втора база?

# 224
  • Мнения: 468
Втора и трета база са след пожарната. Не знам как се казва ушицата, но ако се идва от кръгово за Надежда на стадиона се завива в ляво и после се подминава входа за Илиянци и след него има пожарна - след нея са другите бази.

Общи условия

Активация на акаунт