Къде в София - тема 2

  • 60 201
  • 756
  •   1
Отговори
# 225
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Момичета от къде мога да купя хубава хавлиена кърпа за баня за подарък? Гледах тези на Яна, но не ми допадат, искам да е по плътна и мека.

# 226
  • Мнения: 468
Момичета от къде мога да купя хубава хавлиена кърпа за баня за подарък? Гледах тези на Яна, но не ми допадат, искам да е по плътна и мека.


Аз си взех за баня, само че за ръце, от roxima dream. Много съм доволна и от качество, и от цена. Кърпите са плътни, дебели и много попивни. Вероятно имат подходящи размери за това, което търсите.

# 227
  • София
  • Мнения: 3 979
Момичета от къде мога да купя хубава хавлиена кърпа за баня за подарък? Гледах тези на Яна, но не ми допадат, искам да е по плътна и мека.



В Айко има и по-леки и по-тежки. В Текстура също.
 

# 228
  • Мнения: 2 826
Bath and Bed или обратното в Paradise мол English home - има го на няколко места в София.

# 229
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета от къде мога да купя хубава хавлиена кърпа за баня за подарък? Гледах тези на Яна, но не ми допадат, искам да е по плътна и мека.



ОТ много години взимам само от "Панагюрище"

# 230
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Знаете ли дали има работеща лаборатория в София в неделя, в която правят тест за грип? Sad

# 231
  • Мнения: 2 826
Лабораторията на Токуда работи денонощно, а тази на Вита днес до 12.30. Мисля, че Вита бяха писали на страницата си, че имат грипните, за Токуда трябва да звъннеш Simple Smile успех!

# 232
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Благодаря

# 233
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
1ДКК, Поликлиника България. Работят със запазени часове. Хубаво е да носите предпазни маски.

# 234
  • Мнения: 560
Знаете ли в Младост-София добър сервиз за компютри?

# 235
  • Мнения: 2 792
Здравейте, от къде мога да си взема дънково яке по-дълго... По моловете са все накъсани...

# 236
  • Мнения: 408
   Препоръчайте, моля, хотел в района на НДК и Майчин дом. Не търся лукс, да е чисто и топло, на приемлива цена.
   Благодаря.

# 237
  • Мнения: 4
Здравейте,
Имам оригинални ботушки UGG и ми се иска да им направя "поддръжка" след сезона.
На сайта им има пакет от спрейчета, с които да ги поддържаме, но малко изпуснах момента да ги купя.

Искам да ги занеса на обущар да ги изчисти и да им направи тази "профилактика".
Имате ли представа дали някой обущар предлага такива услуги в София? Thinking

P.S. има и други групи за UGG, но са са много стари (от 2008-2009 г.) и са заключени и не мога да публикувам там. Ако не е за нова тема - изтрийте я. Simple Smile

Благодаря ви предварително! Nerd

Последна редакция: вт, 05 фев 2019, 17:17 от ligavni4eto

# 238
  • София
  • Мнения: 39 758
   Препоръчайте, моля, хотел в района на НДК и Майчин дом. Не търся лукс, да е чисто и топло, на приемлива цена.
   Благодаря.
Защо не проверите в airbnb?

# 239
  • Мнения: 408
   Препоръчайте, моля, хотел в района на НДК и Майчин дом. Не търся лукс, да е чисто и топло, на приемлива цена.
   Благодаря.
Защо не проверите в airbnb?
   Нямам представа какво е това, но ще опитам. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт