Къде в София - тема 2

  • 60 063
  • 756
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 794
Здравейте, знаете ли къде в София има танци Reggaeton и Twerk? Ще ми е полезно, ако някой е ходил и може да сподели лични отзиви от школа, инструктори, качество. Искам да започна отначало, тъй че предпочитам такива, които имат курсове за начинаещи.

# 286
  • Мнения: 8
Здравейте!
Пиша с молба да ми препоръчате добър/а шивач/ка в София. Става дума за рокля за абсолвентски бал. Предпочитам някой в центъра и около него, но в крайна сметка държа да е добър, така че бих направила компромис с мястото.
Извинявам се, ако темата не е за тук, търсих и други, но са по-стари Simple Smile

Предварително благодаря!

# 287
  • Мнения: 7 505
Atelie Aле на Солунска.

# 288
  • София
  • Мнения: 2 661
Mon Amour на Раковска (между Дондуков и Московска)

# 289
  • Мнения: 1 178
И аз препоръчвам Atelie Aле на Солунска.

# 290
  • Мнения: 794
Здравейте, ще се повторя, но понеже не получих отговор, а и все още търся, някой знае ли къде има танци reggeaton и twerk?

# 291
  • Мнения: 2 780
Здравейте, моля , препоръчайте ми зъболекар в района на
Бели брези , Бъкстон , Красно село , Стрелбище. Засега съм се спряла на Делта Дентал...

# 292
  • София
  • Мнения: 1 420
Здравейте, моля , препоръчайте ми зъболекар в района на
Бели брези , Бъкстон , Красно село , Стрелбище. Засега съм се спряла на Делта Дентал...
Мога да ти препоръчам Рай Дент, но са в Овча Купел. Зъболекарите са млади и много внимателни.

# 293
  • София
  • Мнения: 38 419
Здравейте, моля , препоръчайте ми зъболекар в района на
Бели брези , Бъкстон , Красно село , Стрелбище. Засега съм се спряла на Делта Дентал...
Доктор Кармела Брусарска, Бели брези блок 8

# 294
  • София
  • Мнения: 3 972
Здравейте, моля , препоръчайте ми зъболекар в района на
Бели брези , Бъкстон , Красно село , Стрелбище. Засега съм се спряла на Делта Дентал...

Горещо ти препоръчвам д-р Христови, наистина лекари - ул.Пирин 36Б.

# 295
  • Мнения: 794
Привет, препоръчайте магазини и пекарни, където правят хубави козунаци.

# 296
  • Мнения: 468
Привет, препоръчайте магазини и пекарни, където правят хубави козунаци.
Лично за мен най-хубавия козунат е в Йован - холандските пекарни. Понеже не обичам козунаци с "боклучки" - аз така им викам - стафиди, ядки, локум и тн., там има страхотен козунак само с шоколад. Има и с боклучки, разбира се, няколко вида. И 3 дена преди Великден продават само козунаци, нищо друго не пекат. И има голяма опашка, но винаги върви бързо - виждала съм по 50-60 човека отпред, но винаги опашката е по-малка пред пекарната на ъгъла на Белчев и Алабин, отколкото пред тази в горния край на Белчев, към Патриарха Wink

# 297
  • София
  • Мнения: 12 374
Привет, препоръчайте магазини и пекарни, където правят хубави козунаци.
Лично за мен най-хубавия козунат е в Йован - холандските пекарни. Понеже не обичам козунаци с "боклучки" - аз така им викам - стафиди, ядки, локум и тн., там има страхотен козунак само с шоколад. Има и с боклучки, разбира се, няколко вида. И 3 дена преди Великден продават само козунаци, нищо друго не пекат. И има голяма опашка, но винаги върви бързо - виждала съм по 50-60 човека отпред, но винаги опашката е по-малка пред пекарната на ъгъла на Белчев и Алабин, отколкото пред тази в горния край на Белчев, към Патриарха Wink
Още един глас за Йован Simple Smile Там всичко, не само козунака, им е мммм, чудно.

# 298
  • Мнения: 1 178
За мен най-добри в печивата са Хляб & Soul. И Братя Хлебари са хубави, ама малко е хамалогия при тях-списъци, опашки...

# 299
  • Мнения: 1 467
За мен най-добри в печивата са Хляб & Soul. И Братя Хлебари са хубави, ама малко е хамалогия при тях-списъци, опашки...
Миналата година поръчвахме за офиса от Хляб & soul
Ако не се лъжа бяха около 30,35лв но бяха много хубави.
Задължително с предварителна поръчка

Общи условия

Активация на акаунт