Къде в София - тема 2

  • 60 122
  • 756
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 634
Купувала ли сте от този сайт ? И ако е така - доволна ли сте ?

# 346
  • София
  • Мнения: 3 972
Купувала ли сте от този сайт ? И ако е така - доволна ли сте ?


От кой сайт?

# 347
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 262
Купувала ли сте от този сайт ? И ако е така - доволна ли сте ?

Да купих си официални обувки за сватба другия месец и много ми харесват че хем имат ниско тънко токче хем лека платформа за да не ми се уморяват краката че ще стоя бая права Simple Smile Имат координати в София и там сте привилегировани че можете да ги мерите на място - препоръчвам с двете ръце Simple Smile

# 348
  • Мнения: 468
Преди 1-2 години имаше много готино малко магазинче за рокли на Фритьоф Нансен, близо до Торакс. Не знам дали някой се сеща, но имаха прекрасен избор от най-различни рокли. И един ден видях, че е затворено... Някой дали знае преместено ли е или просто край Sad

# 349
  • Мнения: 10 201
Знаете ли къде мога да намеря красив буркан за мед? Не е за дете.

# 350
  • София
  • Мнения: 1 890
Знаете ли къде мога да намеря красив буркан за мед? Не е за дете.

https://www.burkani.bg/index.php?route=error/not_found

# 351
  • Мнения: 668
Къде да намеря хубава 60's рокля?

# 352
  • Мнения: 1 178
Esprit, Massimo DUTY

# 353
  • Мнения: 2 332
Моля, препоръчайте хотел близо до НДК или въобще в централна градска част. Сигурно са много скъпи, но предполагам, че има малки семейни хотелчета на приемлива цена.

# 354
  • София
  • Мнения: 2 846
Central Park Hotel е точно до НДК, но не мисля, че е евтино. Скоро позната беше търсила варианти и каза, че под 100 лв на вечер няма в София в централната част.

# 355
  • Мнения: 610
Здравейте,
Може ли препоръки за добър шивач в гр. София, по възможност в Красно село или близки квартали,  и също така да работи на нормални цени.
Имам доста лош опит с шивачите в града -или ако цените са им приемливи, то качествето е ужасно( понякога ми съсипват дрехите) или за свиване на блузка или панталон цени от порядъка 15-20 лв.
Въпросът ми е свързан конкретно с панталон, който ми е леко широк в кръста.

# 356
  • Мнения: 468
Къде да намеря хубава 60's рокля?
Във Vintage Sofia - магазинът е на Асен, близо до Солунска.

# 357
  • Мнения: 2 332
Някой беше писал, че в една от пресечките на Витошка има магазин за платове и/или кожи. Може ли по - конкретно, например име на улицата?
Благодаря предварително!
Благодаря и за инфото за хотел! Ще се търси явно някаква алтернатива за една нощувка само.

# 358
  • София
  • Мнения: 14 638
Дай в Букинг да ти покаже апартаменти в центъра, има по 70-80 лв. В къщи за гости, не в големите хотели.
За платове виж Какаду, имат няколко магазина. Този на Витошка бил по-скъп - като застанеш с лице към НДК е на левия ъгъл на началото на парка под ъгловата кооперация.

# 359
  • Мнения: 2 332
Yovanka, благодаря ти!
В Какаду ходих вече миналата година. От тази тема научих за него. Но пак във връзка с това разбрах, че има и друг магазин, с по - скъпи платове. С помощ от вас, започвам да търся.
Отново благодаря! Много сте отзивчиви!

Общи условия

Активация на акаунт