Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 септ. 2018, 18:18 ч.

Кандидатстване след седми клас с рисуване - част 4

• 28 804
  • 591
  •   2
Отговори
# 585
  • София
Здравейте,
Дъщеря ми е приета в НУИИ на второ класиране, но вече записахме Свети Лука по второ желание. В полиграфията все още е класирана на първо желание, а днес е последният срок в който трябва да решим. Честно казано не очаквах да се класира в НУИИ и сега сме в сериозна дилема.
Ще бъда благодарна за споделени наблюдения и за трите училища.
Различни мнения от различни хора ще чуеш. Поразрови назад в темите, ще намериш информация и за трите училища. Но всичко е строго индивидуално и зависи от детето. И моето, както това на yovanka много обича да майстори нещо с ръцете си. Но пък и не се отегчава да рисува. Ако имаше вариант всичко в едно - живопис, графика, компютърна графика, анимация, скулптора, стъкло, метали, тъкани, щеше да избере него...  В крайна сметка тя избра къде да учи. Дали решението е правилно, времето ще покаже... Говорете с дъщеря си, обсъдете училищата, кое й е харесало най-много, какво й допада във всяко едно от тях, какво - не, продължителното рисуване приятно ли й е или я натоварва и я оставете тя да реши...

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 15:37 от Elfi

# 586
  • Sofia
   Здравейте!
Моята дъщеря е приета в ПГО, днес я записах. Пиша не толкова да се похваля, колкото да споделя как става записването в училището и какви документи са необходими. Та, записването става за минути, дават заявление за записване, и искат да приложиш оригинал на свидетелството за основно образование и оригинал на медицинското. Не държат да присъства детето. Документите може да бъдат подадени от всеки-дете, родител, роднина или даже съсед. Достатъчно е да бъдат вписани данните на детето и родителите в заявлението и да се носят двата оригинала.
Искам и специално да благодаря за отзивчивостта на Yanche и Висто, които ми дадоха информация за училището!
Малко дълго стана, но се надявам поста да е полезен на някого.

# 587
И аз искам да брагодаря на всички от форума, благодарение на информацията и мненията успяхме да се ориентираме и в крайна сметка синът ми избра НУИИ. Успех на всички деца!

# 588
  • sofia
Честито на приетите на второ класиране! Дано да се чувстват добре в училище и да са удовлетворени от избора си!

# 589
Fun, честито!Дано дъщеря ти да е доволна от избора си.Ние сме насреща ако има още въпроси.

# 590
Здравейте!
Спряхме се на Свети Лука защото това беше нейният категоричен избор.
Благодаря за мненията и успех на всички!

# 591
  • София
Здравейте, моята дъщеря е приета Компютърна графика в Полиграфията. Има ли други деца със същата специалност, с цел да се запознаят от сега 🤗

Общи условия

Активация на акаунт