Колоездене

  • 14 574
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Аз следя, защото мъжът ми участва. Миналата година спечели лудогорска маратон, сега се беше засилил да прави дуатлона и аз се бях навила да пробвам трасето или поне първите 21 км с колело без да участвам, но той получи някаква травма на петата и сега не сме много сигурни дали ще ходим.
Иначе аз бих се записала на някое лесно трасе, не много технично, но не зная къде има подобни състезания за такива костенурки като мене.

# 46
  • Мнения: 1 859
Честито за съпруга!

Мисля, че Vitosha Summer Fest е по-неекстремно, но то беше преди няколко седмици...Има и един дуатлон, триатлон в Правец, той май е септември.

Аз два пъти ходих на състезание и завърших трета от общо шест момичета и на друго бях първа, защото бях единствената жена. Laughing Laughing Laughing Приятелите ми само се шегуват с това първо място, ама то наистина си е за смях. Smile



 

# 47
  • Мнения: X
А не ми е съпруг. Просто ми писна от "приятелят ми това, приятелят ми онова".

М да и той веднъж ми вика "айде бе, две жени са се записали, ако финишираш изобщо ще имаш медал". Ама беше за тичане....

# 48
  • София
  • Мнения: 2 493
Преди много карах колело, преди да родя. Почти всеки ден, ако сезона позволяваше, с мъжа ми обикаляхме из града. Младост-център, после прибиране през Южен парк... Simple Smile Нямах го за нищо. Сега като направим такова пътешествие после съм смазана.

Напоследък караме семейно, малката започна да кара активно колело и ходим с нея в парка или по велоалеята. Мъжа ми кара повече и често ме взима с него по състезания, но не съм много във форма и отказвам. На Витоша има много хубави маршрути. Над обиколната - асфалтираната на Панчарево има чудесна пътека за велосипедисти.

Купа Мургаш е приятно състезание.

Последна редакция: чт, 15 авг 2019, 10:22 от Po3u

# 49
  • Варна
  • Мнения: 170
Карам,когато мога. Ходя на спиннинг от скоро. Чета за вело клубове,но трябва ли да съм ''напреднала" по някакъв начин за членство? От Варна съм може ли да ми препоръчате клуб?

# 50
  • Мнения: 8 206
Карам,когато мога. Ходя на спиннинг от скоро. Чета за вело клубове,но трябва ли да съм ''напреднала" по някакъв начин за членство? От Варна съм може ли да ми препоръчате клуб?

Потърси в нета и фейсбук велоклуб "Устрем". Доста карания организират и в околностите на Варна и по други места. Имат за начинаещи, за по-напред нали. Добра дейност развиват. Опитай се да се свържеш с тях и виж дали ще ти хареса. Мисля дори, че не е необходимо непременно да си член, за да участваш в техни прояви.

# 51
  • Мнения: 5 776
Здравейте от една абсолютно начинаеща. По принцип съм фен на кросфит тренировки, напоследък и на бягането, завърших един маратон, бях записана на още два и планирах първата ултра когато канселираха всичко заради ИП. Нямам удобни маршрути около нас за бягане, но пък си е чудесен шанс да се науча да карам колело по празните улици между селцата. За седмица успях да направя съответно 8, 10 и две по 20км с колелото на ММ, но то не ми е много удобно. В търсене съм на свое собствено, дамско и подходящо за ръста ми, в нашето градче няма магазин, та ще се наложи да действам по усет. Заглеждам един хибрид на Драг - Grand Canyon Pro lady 28'', 43см. Приемам и всякакви съвети за модели и какви аксесоари трябва да взема на първо време. Страва ползвам покрай бягането, та ще потърся и вело дружки там.

# 52
  • София
  • Мнения: 7 242
Извинявам се, че не съм много по темата, но не се сещам къде другаде да питам.. Дъщеря ми днес си купи катинар с код за колелото от Байк център https://www.bikecenter.bg/aksesoari/katinari/katinari-s-kabel/ka … -combinationlock/ и при опитите й да въведе нов код го е заключила и сега не може да го отключи. Идеи какво може да се направи

# 53
  • Мнения: 2 312
Предполагам сте пробвали 0000?

# 54
  • София
  • Мнения: 7 242
Предполагам сте пробвали 0000?
Да, опитахме. По-скоро дали ключар би могъл да се справи с проблема и дали си струва от финансова гледна точка

# 55
  • Мнения: 2 312
Ключар ще го оправи.

# 56
  • София
  • Мнения: 4
Не знам дали още е активна темата, но наскоро намерих една карта, която може да е полезна на каращите в София. Най-безопасните маршрути са отбелязани по цветове.
https://www.sofenhagen.com/

Иначе с мъжа ми понякога карахме през Борисова през лятото, но сега лошото време ни отказа. Нямам търпение да се стопли, за да подновим. Simple Smile

# 57
  • Мнения: 2
Този Четвъртък организираме групово каране, след работа.
Тръгва се от пилоните на НДК, в 18:30, така че който е от София и няма планове може да дойде да покараме заедно Simple Smile

Подходящо е за хора във всякаква възраст и физическа форма:
https://fb.me/e/1YRi9hrKs

Общи условия

Активация на акаунт