Как наричате колата си и защо?

  • 9 058
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 1 245
Алфа Ромео 166, викам й сом, защото за това се сещам като й погледна муцуната Grinning

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Джаската е моята . Хонда Джаз е и затова. Това ми е и първата кола , карам отскоро макар че, че имам книжка от повече от 20години .

# 32
  • Мнения: 1 267
Нисан Микра, наричам я Микронстър!

# 33
  • Мнения: 515
KIA е нашата,викаме и Кинчето .

# 34
  • София
  • Мнения: 19 234
Корса, наричане още Въшката (заради големината си)

# 35
  • Мнения: 884
Audi A3-Гергана Grinning Тръгна от това,че ММ вика на почти всяко улично куче Гошоо по бързо бе или нещо такова.Един път каза на колата Гошо,беше се запецнала нещо,аз реших,че колата е женска и сега и викаме Гергана или Гери Grinning

# 36
  • Русе
  • Мнения: 7 793
ВикитУ - от Вектра. От скоро я наричаме баба Вики щото вече е на години. Обичам си я и не я давам за друг/друга.

На ММ е Шушана (вече не е сама  Joy) От Шкода.

Всичко де що мога кръщавам Simple Smile

Радвам се, че поне за колите намерих съмишленици  Crazy

# 37
  • Мнения: 1 715
Първата ми кола беше VW Polo - и оттам започнахме всички да й казваме пОловера (като дрехата) 😂 сегашната си няма име, но сърцето ми е нейно ❤

# 38
  • Мнения: 11 003
Opel, изписано на латиница, ми навява асоциация с орел и затова я наричам със звучното име Орлин Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 4 547
Opel, изписано на латиница, ми навява асоциация с орел и затова я наричам със звучното име Орлин Simple Smile
Така на старото фиатче punto му викахме рунто.

# 40
  • Мнения: 454
сегашната си няма име, но сърцето ми е нейно ❤

И аз съм влюбена във VW, и покрай мен се майтапят, че колата се е метнала на мен, че си има собствено мнение  Grinning

# 41
  • Мнения: 873
Заклевам се, сега разбрах, че колите имали имена. Стана ми съвестно, че моята е просто и безлично "кола", затова обявявам конкурс за избор на подходящо име. Но да се знае, че, по стар народен обичай, кръстникът ще има някои задължения - за ритуала да осигури нови (зимни) гуми, периодично да я води на автомивка и сервиз и да ми напомня, като дойде време за гражданската и винетката.

# 42
  • Русе
  • Мнения: 7 793
 Joy

Дай поне насоки - марка, външен вид, години, други белези...

# 43
  • Мнения: 873
Joy

Дай поне насоки - марка, външен вид, години, други белези...
Значи, старичка (2003 г.) графитена Тойота Корола. Белези има отскоро по задника, защото невинаги паркирането назад се получава от първия на планираното място.

# 44
  • Русе
  • Мнения: 7 793
Графиня Тотка?

Общи условия

Активация на акаунт