Бързи въпроси за детски подаръци - 2

  • 14 092
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 998
Търся намаление на POMSIES Интерактивно коте?

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Да раздвижим малко темата...

Търся идеи за подарък на 6 годишно момиче.
Спално бельо и сребърен комплект обеци/колие/гривна са поръчани Simple Smile
Образователни играчки има с купища вкъщи наследство от брат ѝ и племенника, къща за кукли, колички, кухня, плачещо/ядящо бебе също има.
Настолни игри отново има много... В чудо се виждам... Питам я какво иска - поредните чаршафи с ЕлзЪ и "гривна като на мама" Joy Добре се, ама има имен ден и седмица след това и рожден... Поканените гости вече питат какво да ѝ купят, а аз съм зациклила...
На някои ще кажа рокли - радва им се много, но не мисля, че ако натрупа петнайсетина рокли, ще е добре Joy
Колело и ролери си има, както и аксесоари за тях. Тротинетката я подарихме за защото няма интерес.

Обича да рисува, обича да се "кифли", обича английския език... И до там Simple Smile
Моля за всякакви идеи Scream

# 77
  • Берлин
  • Мнения: 4 476
Един от най-сполучливите ни момичешки подаръци

# 78
  • Мнения: 4 754
Да раздвижим малко темата...

Търся идеи за подарък на 6 годишно момиче.
Спално бельо и сребърен комплект обеци/колие/гривна са поръчани Simple Smile
Образователни играчки има с купища вкъщи наследство от брат ѝ и племенника, къща за кукли, колички, кухня, плачещо/ядящо бебе също има.
Настолни игри отново има много... В чудо се виждам... Питам я какво иска - поредните чаршафи с ЕлзЪ и "гривна като на мама" Joy Добре се, ама има имен ден и седмица след това и рожден... Поканените гости вече питат какво да ѝ купят, а аз съм зациклила...
На някои ще кажа рокли - радва им се много, но не мисля, че ако натрупа петнайсетина рокли, ще е добре Joy
Колело и ролери си има, както и аксесоари за тях. Тротинетката я подарихме за защото няма интерес.

Обича да рисува, обича да се "кифли", обича английския език... И до там Simple Smile
Моля за всякакви идеи Scream

Евентуално нещо за училище с ЕлзЪ. Предполагам, че на есен ще бъде или подготвителна група, или първи клас. След като обича английския, виждала съм в книжарниците (на Сиела, мисля), книги на английски за оцветяване, апликиране и прочие занимания. Купувала съм за сина ми - не че им е фен, ама трябва да обогатяваме речника на английски.

# 79
  • Мнения: 2 774
Ако е фен на Замръзналото кралство - слушалки, комплект за хранене - чиния, чаша, купичка, пъзел, Лего, декоративна възглавница....
Моята дребната на шест искаше ролери - все още са и страст, миналия месец и взехме третият чифт.
 

# 80
  • София
  • Мнения: 2 300
Здравейте, да сте виждали някъде химикалката на Хари Потър? В един-два сайта я намерих, но изчерпано количество. И изобщо що за чудо е това, фенче на филма я иска за подарък.

# 81
  • Мнения: 1 005
Не видях друга тема с подобно заглавие, затова пиша тук.
Някакви отзиви, за тази игра
https://www.hippoland.net/nastolna-igra-alena-zora-bgrobul

# 82
  • Мнения: 145
Да раздвижим малко темата...

Обича да рисува, обича да се "кифли", обича английския език... И до там Simple Smile
Моля за всякакви идеи Scream

След като обича да рисува може и да й е интересно:
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B000FCR4XO/ref=ppx_yo_dt_b_a … ie=UTF8&psc=1

# 83
  • Мнения: 313
Здравейте! Пламъчко и машините дали ги има в Джъмбо? И въобще къде мога да намеря асортимент от тези играчки? Къде ли не търсих и все по една бройка има или ще е комплект само от 6 и то не точно тези, които са любими 😅

# 84
  • Мнения: 2 346
Идеи за 12 годишно момче?

# 85
  • Мнения: 1 391
А за 4 годишно момиче!?

# 86
  • Мнения: 274
Здравейте! Имам нужда от малко помощ. Ежегодната инициатива от фирмата, в която работя, за подаръци към деца в домове тече. Всяко дете пише на картичка какво иска, и респективно като изтеглиш картичката се очаква да се съобразиш с желанието на мъничето. Та така:

За момче на 7, мека плюшена играчка за гушкане, и ако може да има връзки.

Ако някой има предложения, ще се радвам да ги чуя. Или ако има определена някаква модерна работа за плюшени играчки с връзки...

Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт