Семейни драми: "Майка", "Дъщеря ми", "Детето", "Великите Селджуци" и актьорският екип след това...

  • 57 610
  • 742
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 11 766
Ето още невероятни снимки на актьорите зад кадър от финала на "Дъщеря ми" - не мога да им се нагледам ... HeartHeartHeart Прочетох, че за снимките на финалния епизод екипа наистина е затворил цяла улица - имало е много песни, танци и забавление - като на истинска сватба ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Буура, Лейля Лидия, Берен, Серхат, Тугай, Санем и останалите са се забавлявали максимално - под снимките ще пусна и наколко клипчета зад кадър от сватбата, за да ги видите и вие ... Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat

























https://www.instagram.com/p/Bypx1aHAglR/

https://www.instagram.com/p/BzNtoKdjTbG/

https://www.instagram.com/p/Bx913M1gx0s/

https://www.instagram.com/p/B3R6QahHnWr/


Roxis....С радостни сълзи на очи и лице прочетох поста ти!
Няма друг като теб! Продължавам да се смея от възторг...
Страхотна си! Бъди все такава-здрава, умна и раздаваща се,
за радост на всички, които те познават и които се "запознахме" с теб!...  Flowers HerbFlowers TulipFlowers Herb

Вера - благодаря ти от цялото ми сърце за тези прекрасни думи! Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Не знаеш колко много ме зарадва и какво удоволствие изпитах докато ги четях ... HugHugHug Щастлива съм, че поста ми е предизвикал такива хубави чувства и емоции в теб ... Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts Тъкмо написах предния си пост - и преди да го пусна нещо стана и се изтри. Disappointed Ядосах се - чудех се дали да пиша всичко наново. Но веднага си казах - струва си заради теб Вера - заради прекрасните ти думи, заради Нина и заради всички вас в темата. Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Струва си заради този прекрасен сериал и актьори. Запретнах ръкави и написах всичко отново - този път дори стана по-добре. Направих и колажи - пуснах и снимки. HeartHeartHeart Надявам се да съм ви зарадвала. Ти определено много ме зарадва с думите си. Бъди жива и здрава - все така мила и добра. Purple HeartPurple HeartPurple Heart Радвам се, че сериала "Дъщеря ми" ме запозна макар и виртуално с теб, Нина и всички вас ... Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

# 331
  • София
  • Мнения: 3 418
Привет!
Roxis, здравей!
Прекрасен пост,  достоен за прекрасния сериал "Дъщеря ми" и за прекрасния финал. Нямам какво да кажа, освен отново да ти благодаря и да те поздравя.
Тортата, подготвена за тържеството по случай края на снимките.

Малките -големи артисти духат свещичките:

Хубава вечер и до нови срещи.

ПП. Днес на мястото на "Дъщеря ми" по "Диема Фемили" започва "Жена" - "Една жена" . Великолепен сериал! В моята класация на турските сериали е в петорката. Много стойностен, човешки, без турските кромоли,  убийства, кръв и жестоки отмъщения. Сериал за майчината любов, за човешките взаимоотношения, приятелствата, трудната любов, но и победата на искрените чувства. Има и някой недостатъци за мен, но те са минимални и всеки сам за себе си ще ги открие. Прекрасен актьорски състав и прекрасни малки-големи артисти. На добър час им казвам  по "Диема Фемели".

# 332
  • София
  • Мнения: 3 418
Здравейте , момичета!
Завърши и "Детето" ,  също с щастлив край. Ще ми липсва. Дано има превод с български субтитри на последните няколко епизода за да гледам още малко.

Ефе е при майка си Акча и баща си Хасан. Трудно му е на новото място и без Али Кемал, но свиква.



Завърши със сватбата на Акча и Хасан, свидетели бяха Али Кемал и Шуле, а като сватбен подарък получиха тяхното имение. Шуле е вече в напреднала бриминост, Мурат е на лечение в Америка. Нещата стигнаха до тук след много препятствия. Раза, за който  всички разбраха какъв долен човек и убиец е ,се помъчи да убие и Хасан.  Асие  спаси сина си и  застреля Раза. Това беше най-тежкото и тя е в затвора.
Асие, след като уби Раза /За нея ми е мъчно/

След дългите борби за Ефе, братята са заедно заедно с жените си и Ефе разбира се:

И накрая прекрасната Берен със Серхат-аби и колегите му от "Детето" при приключване на снимките.


Пожелавам на всички ви хубави преживявания със сериалите, които гледате и до нови срещи.

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 08:05 от Nina NN

# 333
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Пуснаха нови уникални снимки зад кадър от от "Дъщеря ми" от момента, в който Ойкю си мечтаеше за сватбата на Демир и Джандан!!! HeartHeartHeart Аз лично обожавам този момент - Буура и Лейля Лидия са невероятно готини и сладки. Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Демир и Джандан са толкова красиви и като младоженци и във всички моменти заедно след това ... Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat Благодарение на прекрасните мечти на Ойкю видяхме Демир и Джандан да се женят на няколко пъти - а после това се случи и наистина ... YumYumYum Снимките са с прекрасно качество - затова реших да ги споделя и тук. Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart







Ето още уникални снимки на Буура/ Демир, Лейля Лидия/ Джандан и малката прекрасна Берен/ Ойкю зад кадър от тяхна фотосесия за сериала!!! HeartHeartHeart Бях пуснала една от снимките на предната страница - но сега я намерих с кристално качество и огромен размер. Затова я пускам отново HugHugHug Невероятна красота - като истинско семейство са. Красиви, сладки, очарователни, усмихнати. Много ги обичам ... Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts Знам, че сериала приключи при нас - но аз продължавам да си гледам моменти от него Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye Освен това сериала "Дъщеря ми" продължава да жъне успехи по света. В някои страни стартира наскоро и всички зрители са очаровани ... BlushBlushBlush Затова съм много щастлива, че и след края на сериала излизат нови снимки зад кадър - дано пуснат още. А сега нека се насладим на тези ... KissKissKiss





Roxis, здравей!
Прекрасен пост,  достоен за прекрасния сериал "Дъщеря ми" и за прекрасния финал. Нямам какво да кажа, освен отново да ти благодаря и да те поздравя.

Аз благодаря на теб и другите момичета за топлото посрещане в темата HugHugHug Радвам се, че нещата които написах за сериала и финала ти харесват ... Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts Благодаря ти за разказа относно финала на сериала "Детето" със Серхат - и аз гледах части от него. Той е невероятен и сериала изглежда интересен. Дано го пуснат и в България - бих го гледала с радост .. Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

Ето още една снимка зад кадър на Буура и Лейля Лидия, както и видео с момента, в който Ойкю си мечтае за сватбата на Демир и Джандан ... HeartHeartHeart





Намерих и песента от този прекрасен момент - на мен лично много ми харесва ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes

https://www.youtube.com/watch?v=IMR-BiK4odU

Като стана дума за песни - искам да попитам дали знаете къде може да намеря другите песни пускани в сериала? Thinking Всички са много хубави и би било хубаво да ги имаме тук ... Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts Ще се радвам ако ми кажете къде да намеря песента от момента, в който Джандан и Демир се ожениха наистина - макар и уж "фиктивно". Много е готина ... Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye



https://www.youtube.com/watch?v=2Tnyo4lz7og

Ето от мен песента, която пуснаха след пожара - когато даваха моментите с Ойкю, Демир и Джандан. Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Качих ви я - ако искате да си я свалите ... Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts



https://dox.abv.bg/download?id=a1314a46a7

Търся песента, когато Демир и Ойкю пазаруваха и готвеха, за да изненадат Джандан. Прекрасна песничка. Blue HeartBlue HeartBlue Heart Търся и песните от последните епизоди на сериала - например песента, която пуснаха когато всички се бяха нагласили преди Уур да поиска Севги, също и песента, която пуснаха когато баба Мюфиде се върна и чистеха къщата понеже Севги и комисар Хюсейн щяха да идват. Много бърза и хубава песничка ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Много ми харесва и песента в края на сериала - когато Демир Джандан и Ойкю лежаха и той й разказваше историята от живота им Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Извинете за притеснението ... Hug

За финал една снимка на тримата верни и добри приятели - които са такива както в сериала така и в живота - Буура, Серхат и Тугай - Демир, Джемал и Уур ... Purple HeartPurple HeartPurple Heart

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 15:04 от Roxis

# 334
  • Мнения: 667
С римейковете на азиатски сериали им се получава макар и с вкарване на своя почерк, но не и с копирането на американски сериали. Тяхната версия на "Спешно отделение" свършва след 2 епизод заради нисък рейтинг, когато преди 9 г. пуснаха у нас версията им на "Отчаяни съпруги " не се хареса  и приключи след 1 ви сезон. Общо са 3 сезона. Самият факт, че копията им имат по - малко сезони показва ,че имат по - малка гледаемост и не се харесват на потребителите. Класиката си е класика сори! Може би донякъде им се е получило с" Нашата история" - римейк на "Безсрамници" и с "Квартала на богатите" римейк на "Ориндж Каунти". Колкото и да харесвам Чаатай Улсой така и не можах да възприема имитацията след като вече съм гледала оригинала. Сега тръгнали да ми копират "Доктор Хаус" направили своя версия носеща името"Хекимоолу ". Загледах първата серия едно към едно копи пейст само, че с добавка типичните сърцераздирарелни турски мелодии. Абе с две думи пълна подигравка  с оригинала. Нищо чудно да са вкарали типичния с акцент с мрънкащата майка на турския Хаус досаждаш му с кабинета с "О синко, кога ще се задомиш и ще ме дариш с внуци" или пък турския еквивалент на Чейс ще тръгне да иска Камерън от баща и с цигански оркестър. За мен тази евтина имитация няма да изкара повече от един сезон, има само един "Доктор Хаус" и единствения достоен за ролята му е Хю Лори. Колкото и добри актьори да са южните ни съседи не могат да му стъпят на малкия пръст.https://www.vbox7.com/play:27239701ff

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 14:43 от iris 40

# 335
  • Мнения: 2 555
Привет! Hug Не съм съгласна с  мнението за "Хекимоолу". Лично на мен много ми харесва. Може би, защото не го сравнявам с "Доктор Хаус". Знам, че е римейк, но гледам на него като продължение, а не като копие. Така или иначе всеки епизод е различен от медицинска гледна точка. Основните герои са едни и същи, но дори и копирани за мен са нови.  Каста е много добър, а и Тимучин Есен е не по-малко колоритен образ от Хю Лори. Мое мнение.

# 336
  • Мнения: 667
Привет! Hug Не съм съгласна с  мнението за "Хекимоолу". Лично на мен много ми харесва. Може би, защото не го сравнявам с "Доктор Хаус". Знам, че е римейк, но гледам на него като продължение, а не като копие. Така или иначе всеки епизод е различен от медицинска гледна точка. Основните герои са едни и същи, но дори и копирани за мен са нови.  Каста е много добър, а и Тимучин Есен е не по-малко колоритен образ от Хю Лори. Мое мнение.

Всичко е едно към едно копи пейст от оригинала, само че леееко потурчено изгледайте първия епизод и на двата сериала  - учителка с тения в мозъка. Ама като искате си го гледайте! Доколкото разбрах първоначално за ролята на турския Хаус са спрягали Халит Ергенч. Слава Богу не е приел явно и той осъзнава, че "Доктор Хаус" e само един. Няма как като един филм е римейк и си гледал оригинала преди това да не направиш сравнение. Отчаяните им съпруги въпреки добрия актьорски състав от Джейда Дювенджи, Сонгюл, Йоден, Бену Йърдърълмар, Йозге Йоздер, Серхат Тутумлуер, Батухан Караджакая пак не успя да повтори успеха на оригинала. Направиха едва 3 сезона, а в у нас едвам дадоха първия на мъка на никой не се хареса копието след като веднъж е гледал класиката. Мисля, че и с "Хекимоолу" ще стане същото дори и с хитови имена като Тимучин Есен и Ебру Йокан няма да успеят да повторят успеха на оригинала Остава и на "Анатомията на Грей" да направят своя версия.

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 21:45 от iris 40

# 337
  • София
  • Мнения: 3 418
Привет!
iris 40, сега прочетох, че в тази тема сте коментирали сериала - "Хекимоолу". Аз не го гледам и не зная има ли актьори, които да участват там, а също и  в някой от сериалите на тази тема. Притеснявам се, че ако няма връзка и съвпадение ще заключат тази тема, а това не е добре. Има специална тема "Новости около турските филми, сериали и актьори" в която спокойно се коментират новите сериали за които няма отделни теми, рейтинга , отзиви и актьорско присъствие. Аз с удоволствие чета новостите и коментарите там. Надявам се и на теб да е интересно. Всичко добро и до скоро.

# 338
  • София
  • Мнения: 3 418
Здравейте, мили момичета!
Падярявам ви мартеничка за  прекрасния български празник "Баба Марта"!
Днес е и Сирни заговезни - ПРОШКА!
На този ден от деца се учим да прощаваме, да искаме прошка и да се докосваме до Божието опрощение.
Искам с вас да споделя една моя голяма радост, която научих преди малко. Малката- голяма прекрасна актриса Берен Гьокйълдъз отново ще гледаме в нов сериал. Тя предстои да се завърне на екран в предстоящия сезон 2020-2021, като за пореден път ще се снима в проект на продуцентска компания "Med Yapim и ще работи с екипа на "Жена". Прекрасната Беренка спечели две "Златни пеперуди" - 2017 г и 2018 г. и много други награди. Очаквам я с нетърпение и радост.

                                         



Хубав ден на всички ви.

# 339
  • Мнения: 11 766
Здравейте! HugТърсейки различни неща около "Дъщеря ми" и актьорите от този прекрасен сериал попаднах на нещо интересно. Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Преди време сериала "Дъщеря ми" е спечелил наградата за: "Най-добър романтичен комедиен драматичен сериал“ HeartHeartHeart Това е невероятно признание за Буура, Лейля Лидия, Берен и целият екип на този уникален сериал. Супер щастлива съм ... Hands ClapHands ClapHands Clap Наградата е напълно заслужена, защото в "Дъщеря ми" има от всичко - любов, смях, драма, романтика, истински чувства. Heart EyesHeart EyesHeart Eyes Всичко е пресъздадено по невероятен начин - всеки един епизод е великолепен - актьорите са блестящи. Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart



На церемонията е присъствал Буура Гюлсой/ Демир, който е взел наградата от името на целият екип. Animal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes CatAnimal Heart Eyes Cat Пускам 2 клипа от този специален момент Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Видях, че преди време сте коментирали другите индивидуални награди на актьорите, но не е ставало дума за тази - затова реших да спомена и за нея. Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart



https://www.instagram.com/p/Bqp4H-mDpBu/

https://www.instagram.com/p/BqqAqVPDI49/


На 22 февруари Буура имаше рожден ден - през 2019 година той празнува рождения си ден на снимачната площадка на "Дъщеря ми" заедно с Лейля Лидия/ Джандан и малката сладурана Берен/ Ойкю. Ето една прекрасна снимка на тримата от тогава - много са готини и сладки ... HeartHeartHeart



А тази година приятелите на Буура му направиха специално парти изненада - на него присъстваха и неговите добри приятели и колеги от "Дъщеря ми" - Серхат Теоман/ Джемал и Тугай Мерджан/ Уур. Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts





Не знам дали знаете, но Серхат обича да пее и понякога, когато се събере с приятелите си изпълнява по някоя песен. YumYumYum Направил го е и на рождения ден на Буура тази година ... Blue HeartBlue HeartBlue Heart Пускам линк към изпълнението му, както и откъс от общо изпълнение на Буура и Серхат с други техни приятели ... Nature StarNature StarNature Star Ето и една любима моя снимка на Серхат от преди време - изключителен красавец е ... KissKissKiss



https://www.instagram.com/p/B8_PzAnHCCX/

https://www.instagram.com/p/B89za1ppuKc/


Малката сладурана Берен също не пропусна да поздрави любимия си екранен татко Демир или както го нарича в живота батко Буура за рождения му ден ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Изпрати му специален видео поздрав. GiftGiftGift Невероятна е - расте и става все по-прекрасна и сладка малка госпожица ... HugHugHug

 

https://www.instagram.com/p/B83tez8pEy8/

На 28 февруари 2020 - Лейля Лидия/ Джандан пусна специално съобщение по повод книгата, която майка й Моника Туутлу е издала. Hands ClapHands ClapHands Clap Става дума за специална книга свързана с паник атаките и как човек може да се предпази и справи с тях ... Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts Съобщението на Лейля е страхотно - пускам го с превод, мисля че книгата на майка й наистина би помогнала, на хора с подобни проблеми ... Hands PrayHands PrayHands Pray Буура/ Демир хареса поста й и писа на Лейля Лидия, за да я подкрепи за книгата на майка й, а после тя му отговори. HeartHeartHeart Преди време Лейля също подкрепи Буура и му писа, когато той издаде своята книга ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Много се радвам, че актьорите от "Дъщеря ми" продължават да се подкрепят и да поддържат връзка по между си. Надявам се винаги да е така ... Hands PrayHands PrayHands Pray Берен също хареса поста й Tada





https://www.instagram.com/p/B9EhhmJlenQ/

Книгата на майка ми най-накрая излезе. Има нещо, което искам да споделя накратко. Много хора имат различни степени на тревожно разстройство, тревожност и панически атаки. Голям брой хора, които ги изпитват, се страхуват да потърсят помощ за това. Моля, знайте, че не сте сами в това. В книгата си мама разказва как е намерила изход от нея, след като нищо не е работило в продължение на 30 години от живота й с панически атаки. Като човек, преживял тези ситуации от време на време, се вслушвам в опита и съветите на майка ми и се опитвам да го практикувам в собствения си живот. Надявам се да достигне до всички в нужда и да се чувстват добре. Благодарим на нашите скъпи @gulseniseri81 и @inkilapkitabevi, че направиха възможно книгата да излезе в Турция. (можете да я намерите във всички книжарници и техните онлайн страници) HeartHeartHeart

И за финал искам да ви се похваля, че успях да намеря още една от любимите ми песни от сериала - а именно песента от момента на първата сватба на Демир и Джандан. Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Супер много се радвам - песничката е много бърза, закачлива и хубава ... Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye Пускам и линк за този момент, за да си го припомним ... KissKissKiss Знам, че отново написах доста неща и се надявам, че не съм ви досадила. Поздрави за всички с тази песничка Musical NoteMusical NoteMusical Note



https://www.youtube.com/watch?v=2Tnyo4lz7og



https://www.youtube.com/watch?v=Dz0SIT0B6o0

# 340
  • Мнения: 14 571
Roxis, страхотна си! Много благодаря! Flowers Palm Tree И НА НИНА! Flowers Rose
 
                        

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 12:45 от vera17

# 341
  • София
  • Мнения: 3 418
Привет!
Roxis, прекрасен пост!
Много ти благодаря за всичко което си писала за любимия сериал и любимите артисти.
Аз също се старая да следя това, което се пише за Беренка, защото много я харесвам. Това е последната снимка публикувана от нея:

Латиноските зрители, които в момента гледат "Дъщеря" ми са публикували следното:

Искам тук да сложа едно видио, което Кристин беше публикувала миналата година - много си заслужава да го видим отново:
"Снощи, случайно попаднах на много емоционално видео, в което става ясно, че Берен получава плакет от YouTube за 100-те хиляди абонирали се за канала й!
Видеото на мен ми напълни сърцето, ще го споделя, защото мисля, че и на вас ще ви хареса!"
https://m.youtube.com/watch?v=ExhChD-_65w
Пожелавам ви всичко хубаво и до скоро.

# 342
  • Мнения: 11 766
Здравейте приятели! Hug Знам, че много отдавна не съм писала в темата, но нямах възможност. Wink Но сега дойдох да ви зарадвам с прекрасни снимки и новини Wink  Започвам с едни уникални снимки на актьорите зад кадър от "Дъщеря ми" - аз лично не ги бях виждала. Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts Първата е на Буура и Лейля Лидия зад кадър от епизода, когато Ойкю си мечтаеше как Демир и Джандан се женят - невероятни са ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Втората снимка е зад кадър от последния епизод на "Дъщеря ми", когато Демир, Джандан и Ойкю отидоха да видят новата си къща, а после се появиха Джемал, Уур и Севги. Великолепна снимка на Берен, Буура, Лейля Лидия, Серхат, Тугай и Синем ... Heart EyesHeart EyesHeart Eyes И за финал една снимка на Берен, Буура и Лейля Лидия зад кадър от епизода с пожара, когато изгоря дома на Демир, Ойкю и Джандан. Тук актьорите се забавляват преди старта на снимките - страхотни са ... HeartHugAnimal Heart Eyes Cat







Сериалът "Дъщеря ми" се превърна в световен хит и в най-гледаният турски сериал в Латинска Америка - това е огромно постижение ... Sparkling Heart Sparkling Heart Sparkling Heart В Мексико, Колумбия, Аржентина, Еквадор, Чили и много други страни от Латинска Америка буквално са очаровани от невероятната история на Ойкю, Демир и Джандан. Сериалът там е на първо место по рейтинг, а всички обожават Берен, Буура, Лейля Лидия и останалите актьори от сериала. Flowers Four Leaf CloverKissing HeartBlue Heart По време на пандемията феновете от латиноамериканските страни се обединиха с искане за интервю с малката прекрасна актриса - Берен/ Ойкю и не след дълго тя се включи на живо от дома си в Турция, за да даде интервю по някаква аржентинска телевизия, като не пропусна да отговори на въпросите към нея ... Hands Clap Hands Clap Hands Clap В момента там правят същата инициатива и с молба за интервю с Буура и Лейля Лидия/ Демир и Джандан. Феновете от Латинска Америка мечтаят и един ден, когато корона вируса изчезне и всичко по света се нормализира - Берен, Буура и Лейля Лидия да посетят Латинска Америка. Дай Боже това да стане ... Hands PrayHands PrayHands Pray Но за начало се надяват скоро Буура и Лейля Лидия също да дадат специално интервю за тях ... HeartRevolving HeartsFlowers Four Leaf Clover



И сега новината Hug

Буура Гюлсой и Лейля Лидия Туутлу ще си партнират отново в най-новия турски исторически сериал "Nizami Alem" - "Световен ред" / "Божественият порядък" по ТРТ1. HeartHeart EyesYum

Толкова се радвам, че ще можем да видим Буура и Лейля Лидия отново заедно в нов сериал ... YumYumYum Те са една от най-любимите ми екранни двойки и без съмнение една от най-добрите и обичани двойки в Турция Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts Очаква се снимките на сериала да стартират много скоро - най-вероятно началото на месец август 2020! Kissing HeartKissing HeartKissing Heart  От около 2 седмици насам актьорите преминават специален курс на обучение от професионалисти - те ги учат на езда, фехтовка, боравене с меч и т.н.. Hands ClapHands ClapHands Clap Буура и Лейля Лидия също се обучават 5 дни в седмицата по 6 часа на ден! Animal RacehorseAnimal RacehorseAnimal Racehorse Може да видите снимки от тяхното обучение и други колажи и неща свързани с новият им сериал по-долу ... SunglassesKissing HeartTwo Hearts Буура ще изпълнява ролята на Султан МелихШах, а Лейля Лидия ролята на Елчин Хатън ... Yum Yum Yum След дълго отсъствие от екрана - с този сериал завръщането си прави актрисата Хатидже Шендил позната в България с ролите си в серилите "Дила" и "Част от мен". Wink Тя ще се изпълнява ролята на Теркен Хатън - съпруга на МелихШах. Всичко обаче, ще се промени когато в двореца дойде красивата Елчин Хатън/ Лейля Лидия, която ще съблазни, очарова и влезе в ума на МелихШах/ Буура. А това щяло да наруши равновесието в двореца Sparkling Heart Sparkling Heart Sparkling Heart Другите 2 основни роли в сериала ще са на актьорите Екин Коч, който ще изпълни ролята на Ахмет Сенсер - син на МелихШах и Севда Ергинджи в ролята на Турна - любимата на Ахмет Сенсер. Актьорския състав на сериала е много силен - пожелавам на всички успех. HugRevolving HeartsHands Pray







Аз лично не си падам много по историческите сериали, но този смятам да го гледам заради Буура и Лейля Лидия. Тук друга ще играе съпругата му, но героинята на Лейля също ще има връзка с него. Пък и както знаем от историческите филми и факти - в миналото тези владетели все са имали повече от 1 жена, както и много деца. Ще видим какво ще ни покажат тук - но аз лично съм нетърпелива да гледам Буура и Лейля Лидия отново заедно. Дано имат много хубави и силни моменти, както и повече сцени заедно. Hands PrayHands PrayHands Pray Хатидже Шендил също е страхотна актриса, но за Буура си предпочитам Лейля Лидия - тя е очарователна, много красива и талантлива. BlushBlushBlush Буура и Лейля Лидия са Великолепен тандем - бяха блестящи като двойка в "Дъщеря ми" - не се съмнявам, че ще са блестящи и тук в един съвсем различен тип сериал. HeartKissAnimal Horse Всички феновете на двамата от "Дъщеря ми" са безкрайно щастливи от това, че отново ще си партнират заедно и нямат търпение да ги гледат отново заедно на екран ... HugHugHug







Nina NN, vera17 - благодаря ви от сърце за хубавите думи и за всичко ... Hug Hug Hug

А ето и потвърждение на новината за новия сериал на Буура и Лейля Лидия и от журналистката Бирсен. YumSmileTwo Hearts



# 343
  • София
  • Мнения: 3 418
Roxis, здравей!
Хиляди благодарности за прекрасната новина!
Твоите любимци са и мои. Много ще се радвам да ги гледаме  отново заедно. Ще чакам с нетърпение . Аз също искам да споделя една новина за прекрасната малка-голяма актриса - нашата Беренка, която  през новия сезон започва да се снима в сериала "Сираци" /"Самота"/.  В сериалът се разказва за  малко момиченце, което се озовава в сиропиталище след като майка му е арестувана за престъпление.
В сиропиталището момиченцето среща три момичета със сходни съдби, чиито родителите са се отказали от тях по различни причини. В сериалът ще участва и  Кюбра Сюзгюн / Нисан от "Жена"/ , която също ще ни радва с таланта си. Сериалът ще се излъчва по FOX tv.   Аз имам слабост към сериалите с участие на деца-артисти и очаквам с нетърпение и този сериал. На 20.07.20 Беренка е дала старт на снимките:


Хубав ден, всичко добро и до скоро.

Последна редакция: ср, 22 юли 2020, 18:53 от Nina NN

# 344
  • Мнения: 7 864
Привет, момичета,
Радвам се на интересните новини, които постваъе.
Много интересен сезон се задава.
Всичко ми се иска да гледам, само да имам време. 😀

Нинка, аз се каня да си довърша Детето, но не мога да се сетя имаше ли бг превод или направо да се мятам на руския?

Общи условия

Активация на акаунт