Семейни драми: "Майка", "Дъщеря ми", "Детето", "Великите Селджуци" и актьорският екип след това...

  • 57 628
  • 742
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 3 422
Пепелче, здравей мила!
Скрит текст:
Аз открих във ФБ - "Хитови сериали с превод " преведени с бг. субтитри  1-ви и 2-ри епизод на "Децата на сестрите". Аз също не съм сигурна дали ще продължа да го гледам, защото не обичам насилието, а и тези недостойни постъпки /да не кажа по тежки думи/ ми идват в повече. Доста сериали започнах и бързо ги приключих, поради такива причини. "Дъщеря ми" гледам заради прекрасната Беренка, а и актьорския състав ми харесва. Другия сериал, който гледам е "Жена", също с участието на малки артисти. Харесваше ми и гледах с увлечение. Последните серии много ги разводниха и потурчиха и дано не продължават така защото ще  го развалят.
Пепелче, дано си разбрала в общи линии какво става в  "Дъщеря ми", но аз чакам падругите с превода за доизясняване. Тъй като темата е почти неизползвана ще сложа още няколко снимки. Хубава вечер и всичко добро. Flowers Four Leaf CloverFlowers TulipFlowers Four Leaf Clover
Демир взема дъщеря си от детския дом и вече на ръката има пръстен.

Тук двамата се договарят за сватбата:





# 106
  • Мнения: 5 723
Привет ,момичета ! Имам да гледам 4 епизода , дано успея да вляза в крак  ooooh!отсъствах две седмици  от къщи  и изостанах .

Надявах се  Ойкю да  успее да  вкара в пътя Асу ,да бъде полезна за себе си поне , но уви ! Явно  актрисата излиза  от сериала !!!!!

# 107
  • София
  • Мнения: 3 422
Здравейте, момичета!
След хубавата серия в която се събраха като семейство Ойкю, Демир и Джандан и заживяха щастливо, отново неприятности. Ойкю започва да ходи през нощта. Първия път Демир се събуди и я прегърна, но втория /накрая на серията/ тя излезе на улицата и Джемал я видя. Демир веднага отиде при лекаря и той каза, че болестта се развива в друга посока. Но го успокои, като му напомни, че всякакъв стрес е нежелателен. Най-лошото е, че Джемал отиде в къщата на Асу, намери нейния дневник и прочете следното:
" Джемал, как си? Ако четеш това, значи си дошъл в къщата ми и си  обърнал всичко с главата надолу. Опитваш се да разбереш къде съм сега, нали? Съжалявам, но няма да разбереш. Първо трябва да научиш следното:
Помниш ли, когато се срещнахме след  8 години  в един бар, първият ти въпрос беше „Ойкю - моя дъщеря ли е ? Аз те излъгах. Не смеех да ти кажа истината. Но е време да разбереш. Ойкю не е дъщеря на Демира, а е твоя дъщеря. Ти си нейния баща!"
Дали Асу казва истината или отново създава напрежение ще резберем в следващите серии. Все си мислех, че ако обича момиченцето и даже това да е вярно, ще го премълчи, защото знае, че Ойкю е щастлива с  Демир и той най-добре ще се грижи за нея. Все си мислех, че ще разкаже на Джемал, че тя го е предала и да спре враждата. Как ще продължи всичко това зависи от СЦ. Хубав ден.Flowers Four Leaf CloverFlowers TulipFlowers Four Leaf Clover






 

# 108
  • София
  • Мнения: 3 422
Привет!
Днес рожден ден има Бурга Гюлсой - нашия Демир - великолепен  и много талантлив актьор. Поздравления за него и пожелания за всичко най-хубаво в живота му и дълги години да ни радва с прекрасни роли!:rose:ChampagneBirthdayFlowers RoseFlowers Four Leaf Clover




Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 11:06 от Nina NN

# 109
  • Мнения: 7 864
Нинка, привет,
Дали няма да изскочат снимки от РД  (нещо от сета, ако са празнували)?

# 110
  • Мнения: 1 135
Привет, момичета. Simple Smile
От доста време не съм писала, защото спрях да гледам, но ви изчетох.
Имам един въпрос - с какъв превод гледате? Какво се случи с българския превод?
Честит рожден ден на Бура Гюлсой. Берен също го е поздравила Simple Smile

# 111
  • София
  • Мнения: 3 422
Привет мили момичета! Flowers Four Leaf CloverFlowers TulipFlowers Four Leaf Clover
Пепелче, нямах време да търся  снимки от рождения ден на Бурга, но ако намеря ще ги кача.
Инче, за жалост няма превод на български език. Преведоха само първи епизод и спряха. Гледам с руски субтитри, но се справям, нали съм от старото поколение, а ние изучавахме доста руски език. Всеки език е едно богатство.
Лошото е, че рускините  споменават за спиране на превода, защото малко са тези, които изпращат пари, а при тях всичко е платено. Дано не спрат да превеждат. Аз харесвам сериала. Малката Беренка е незаменима, а и целият актьорски състав е на високо ниво. Сериалът е малко тежък, но е изпъстрен и с комични ситуации. Според мен е доста добре направен и се различава от еднотипните турски сериали, които ги отхвърлям след третата серия. Чакам превода на епизода от снощи, но въпреки това което съм разбрала от гледането само по картинки мога да кажа, че никак не беше скучен и еднообразен. Джемал вече е много озадачен и смутен от признанието на Асу в дневника си, че той е бащата на Ойкю /въпреки, че той подозираше отдавна това/. Срещна се с лелата /тейзето/, но не разбрах дали тя му каза или не. Дали въобще тя знае, а дали и самата Асу знае?  Лошото е, че болестта на Ойкю започва да се изостря. Тя вече ходи през нощта, изпада в неадекватни състояния, забравя и започва на моменти да не си спомня близките си, има желание да отиде някъде и бяга. Края на епизода беше след като тя избяга от училище, Демир силно разтревожен е намери пред къщата на лелята. Ойкю не го позна. За по голяма ясното чакам превода. Хубав ден ви желая. Flowers Four Leaf CloverFlowers RoseFlowers Four Leaf Clover
Демир чака всеки ден Ойкю от училище и тя е много щастлива:

Момент, който Ойкю не познава Демир и той се разплаква:

Джамал намира на улицата Ойкю, ходеща в съня си:

Дано успеят да се преборят с лошата болест и тримата заедно да са щастливи:

Бурга /Демир/ и Серхат /Джемал/ се черпят за рождения ден.

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 14:37 от Nina NN

# 112
  • София
  • Мнения: 3 422
Привет!
Днес е денят на "Дъщеря ми"! Очаквам епизода с интерес . Честит 1-ви март на всички ви с най-добри пожелания!




# 113
  • София
  • Мнения: 3 422
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДАМИ !

Беренка поздравява всички дами и майки!



# 114
  • Мнения: 7 864
Нинка, честит празник!

# 115
  • Мнения: 170
Честит празник , момичета , истински почитателки и ценителки на сериала с изумителната Беренка !
                                                            Two HeartsFlowers Four Leaf CloverTwo Hearts

# 116
  • Мнения: 1 135
Привет Hands Wave
Две нови награди за Берен

Latina Turkish Awards


 Yeditepe Dilek Ödülleri’nde “En İyi Çocuk Oyuncu” seçilen oyuncumuz #BerenGökyıldız

# 117
  • София
  • Мнения: 3 422

Привет!
Иннче, благодаря за прекрасната и споделена новина за неповторимата Беренка! Напълно заслужени награди! Таланта на това дете е Божествен. Гледам "Дъщеря ми", въпреки, че е много тежък сериал и често плача от тъга,  но и от възхищение от тази малка-ГОЛЯМА актриса.
Сцени от последната серия в която Ойкю е загубила паметта си. Помни стари неща, но новите събития е забравила. Забравила е Демир - бащата, който се грижи за нея. За жалост генетичния баща е Джемал, който си направи ДНК тест и твърди, че той е бащата. В следващите епизоди очаквам да видя кой ще ни представят за "истинския баща".



Налага се Ойкю да бъде прегледана на скенер:

Във фрагмента за следващата серия Джемал и леля й /тейзето/ вземат детето от Демир.


  

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 17:19 от Nina NN

# 118
  • Мнения: 2 578
Привет! bouquet Толкова малко ли гледат този прекрасен сериал, че темата едва крета? Аз го следя от началото, но не съм много по писането във всяка тема. Тази вечер изгледах последния епизод, който беше може би най-хубавия от всички. Още съм под въздействието му, затова се престраших да пиша. Ойкю си спомни всичко, имаше комична история с Угур.  Изненада за рождения ден на Ойкю! Heart Eyes Демир получи призовката за делото, което заведе Джемал и той му каза, че е баща на Ойкю. Но Демир отиде в болницата и поиска копие от ДНК теста, който направи, но изхвърли без да го погледне. Този път го прочете , че е 99.97% баща на Ойкю. Heart Eyes

# 119
  • София
  • Мнения: 3 422
Привет!
pipilota65 , здравей!
Много се радвам, че даваш висока оценка на любимия ми сериал. Аз го следя с увлечение и очаквам с нетърпение всяка серия. Известно време не бях в България, но намирах начин да не изпусна нищо. Пиша редовно, но не е разрешено няколко поста един след друг и изчаквам. Сериала е прекрасен, може би защото няма убийства, няма насилие, заговори и какви ли не подлости с които е пълно в много други сериали и които аз изоставям след първите няколко серии. С "Дъщеря ми"   сякаш е друго, може би, че е японски или корейски /не е ясно/римейк, фабулата е по различна, само малко е потурчена. Прекрасна е играта на всички артисти, а малката Беренка е актриса от много висока класа, таланта й е даден от Всевишния. Хубав ден ти желая и до скоро.Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusFlowers HerbFlowers TulipFlowers Four Leaf Clover
Ойкю, си спомни за баща си Демир и двамата щастливи отиват към училището.

Ойкю със своите приятели празнува рождения си ден.


 

Общи условия

Активация на акаунт