СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - тема 9

  • 77 010
  • 744
  •   1
Отговори
# 450
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Днес ми е втори ден закъснение. Иначе болки имах два-три дни преди датата, сега нямам. Имам температура 37.5 (аксиларно измервана) още отпреди закъснението.

# 451
  • Мнения: 538
На мен лекарката ми изписа утрогестан и но-шпа за зацапването. Вероятно и на теб това ще ти изпишат. Но при теб поне с такова високао ЧХГ може да се види нещо на ехограф. Много неприятна ситуация... нито да се радваш, ното да не се...

# 452
  • София
  • Мнения: 7 484
С ехограф може да се види нещо чак в 6гс. Търпение!

# 453
  • Мнения: 891
За Бодимед Пловдив отиваш в централната лаборатория .Както са казали и другите-ако ходиш в някой от клоновете ги взимат след 2 часа пробите.

# 454
  • Мнения: 5 468
Козирогче, Дидолинка, дано всичко да е наред. ЧХГ-тата ви изглеждат нормални, но показателни ще са повторните изследвания. Моето ЧХГ някъде около деня, когато трябваше да ми дойде, беше към 140. Не мога да кажа с точност кога е било, защото цикълът ми не беше съвсем редовен. Стискам палци!

# 455
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Излезе ми ЧХГ-то: 1739

# 456
  • Мнения: 5 468
Поздравления. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 457
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Благодаря! Но днес все още имам зацапване, макар и по-слабо от вчера. Утре съм на преглед, но ми е притеснено заради него.

# 458
  • Мнения: 538
Козирогче, аз съм така 6 дни... Днес за щастие нямам, а довечера съм на преглед. ЧХТ-то ти е доста височко и би трябвало да има повече яснота при теб. Моята АГ ми каза, че зацапването в този период макар да не е нормално не означава непременно нещо лошо. Колко ти е закъснението?

# 459
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
3 ден ми е днес. Ами каквото и да е, все ще устискам до прегледа утре. На теб излезе ли ти второто ЧХГ?

# 460
  • Мнения: 538
Не съм пускала второ. Мислих да го пусна утре, макар че от лабораторията ми казаха 72 часа. Ще питам гинеколожката днес дали да пускам второ. Аз съм само с 1 ден закъснение. Тия разлики в стойностите ни малко са ми стресиращи, но предполагам, че всичко е индивидуално.

# 461
  • Мнения: 200
9 ден -78
11 ден-123
13 ден-162
16 ден-149

Не е добре, край––???
Има ли шанс за чудо, не мога да намеря статистика или коментари как пада ЧХГ-то.
Знаете ли с колко пада на ден?

# 462
  • Мнения: 4
Здравейте на всички!Днес си пуснах ЧХГ но не мога да разбера това какъв резултат е:total B-HGT <0.100mIU/ml.Мосля че е отрицателен-нали?

# 463
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Отрицателен е.

# 464
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Младост не е добре щом пада. Дано се изчисти всичко и да продължиш напред.

Общи условия

Активация на акаунт