Сватба на открито до морето

  • 4 235
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, искам да попитам дали някой знае за локация за сватба до морето, извън градовете. Някъде, където е спокойно, зелено и все пак има възможност да се организира сватба. Става въпрос за лятото на 2019. Вече се информирахме за голф игрищата, но се питам дали няма например някоя вила, която може да бъде наета или някое красиво зелено местенце около Варна, а може и другаде, стига да е до морето. Благодаря ви много и хубав ден!!!

# 1
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
На Балчик?В градината правят.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Има - напр. вила Калиакра =
Бях питала там - лятото трябва да я наемете поне за два дни /около 2000 лева на ден и отделно кувертите им бяха около 50-60 лева на човек/.

# 3
  • Мнения: 198
Вижте вила Санда в Балчик, намира се до Ботаническата градина Wink

# 4
  • Мнения: 2
Благодаря за бързите отговори, ще ги разгледаме сега и ще пишем!:)

# 5
  • Мнения: 16
Hotel St.Anastasia парк Росенец на 10-15км. от Бургас

# 6
  • Мнения: 105
Hotel St.Anastasia парк Росенец на 10-15км. от Бургас

Здравейте!
Относно този хотел/ ресторант имам оферта от тях. Изискването за провеждане на сватбено тържество е да наемете хотелската част за минимум 3 нощувки..

# 7
  • Мнения: 166
Била съм  на сватба в един комплекс в Аркутино - имаше открита церемония на плажа и църковен ритуал пред параклиса, който също е в комплекса.

# 8
  • Мнения: 4
В края на лятото бяхме на сватба в Топола скайс, някъде над Каварна. Мястото е наистина красиво.

Общи условия

Активация на акаунт