Входни блиндирани врати

  • 2 724
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 269
Здравейте Simple Smile

Някой може ли да ми препоръча фирма за входни врати в София? Или например патрони, типове заключване? Всякаква информация би ми била полезна, тъй като нищо не разбирам.
Гледах Солид 55, но имат много дълъг срок на изпълнение (2 месеца, ако се забавят, отиваме вече към Коледа). Транспрогрес пък ми се струват малко скъпи (1600+ за врата с покритие фурнир, триточково заключвване със Securemme патрон). Търся нещо в диапазон 800-1000лв. примерно, за апартамент.

# 1
  • Мнения: 4 566
Има готови турски и полски, стабилни са, стандартен размер за апартаменти. Избираш, вземаш, намираш кой да я постави и за няколко дни е готово. Солид 55 ми се струват скъпи, освен ако не е нещо много специално, от най-високия им клас или да е нестандартен размер за поръчка.

Само внимавай да не е китайска.

И аз не разбирам много, но те май всички съвременни врати са триточкови, като при заключване металните езичета (не знам дали така се казват) минават от двете страни на касата и блокират разбиване. Т.е. то всяка врата може да се отвори, ама важното е да е максимално трудно Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 7 990
Фирми за врати: Солид, Протекта, Мираж.
Патрони: Abloy, Evva
Брави: Fiam

# 3
  • Мнения: 269
Благодаря ви много за предложенията!
Протекта и Мираж нямат никакви цени на сайтовете, ще трябва да ходя на място за оферти явно. Турските, които се продават от Борман, ги гледах - нещо не ми харесаха.
Също гледах в една фирма Кайлъка, имаше възможност да се облече вратата с панели от фурнир на Крафтмастър, цените бяха прилични. Някой чувал ли е отзиви за тази фирма? 

# 4
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Да подбутна темата, че и аз се интересувам от входна врата Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 566
Да подбутна темата, че и аз се интересувам от входна врата Simple Smile

Какви са изискванията и бюджета?

# 6
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Искам да е сигурна, НЕ искам да е красива, даже предпочитам да е грозна. Нямам бюджет, със сигурност не искам нещо евтино, както и нещо космически скъпо. Нещо като 1500 - 2000 лв. Бих искала да може да й се монтират допълнителни ключалки, извън тези, които производителят би ми предложил.

# 7
  • Мнения: 3 070
Протекта на фирма Парси и Ко.

# 8
  • Мнения: 5 686
Аз пък търся нещо по евтино, но достатъчно сигурна. Моля за предложения!

Общи условия

Активация на акаунт