Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 600
  • София
В кутии за бижута/часовници/очила. Но моите са малко като цяло. Почти не нося джунджурии и съответно не мога да си позволя 100 гердана от сребро или бяло злато. Кутиите стоят в чекмедже. И са отделни кутии. Не е всичко в една, щото се обърквам. Имам 4-5 пръстена и само те са в една дълга наредени. Другите си имат самостоятелни.

# 601
  • Асеновград

Аз много искам по този начин да съхранявам бижутата, за сега намерих едно две такива, попринцип имам същата кутия, но със стъклен капак и мисля само да и махна капака и да си я ползвам, да може да стои в чекмедже и като отворя всичко да се вижда и да е лесно за взимане и връщане обратно! Като го направя ще кача снимка?

# 602
  • София
Аз в момента ползвам една такава прозрачна кутия, тя е за болтчета разни ама...
Скрит текст:

# 603
  • София
В Слънчоглед има кутии за чай (май се водят) с доста подразделения. Дървени са. И могат да се облагородят

# 604
  • Houston, TX
За обици използвам ето такова:

Другите ми бижута са в специалните си кутии

# 605
Не прашасва ли това?

# 606
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
Аз в момента ползвам една такава прозрачна кутия, тя е за болтчета разни ама...
Скрит текст:
На мен много ми харесва тази идея, ще я открадна.

# 607
Аз ползвам кутийки за "разпределение"на лекарства (https://images.app.goo.gl/HcjFRHe1f8rHpQ29A), защото са им по-малки отделенията и повече обеци събират Simple Smile

# 608
  • Houston, TX
Не прашасва ли това?
Ако въпросът е към мен, не не прашясва, или поне за 2 години не е.

# 609
  • София
С нова кухня съм .Имам въпроси за подредбата.Приемам съвети.
Приборите сав стандартно чекмедже с вграден разделитв.В друго чекмедже как държите разни отварачки, черпаци, бъркалки, шпатули и т.н...?Не искам да са изсипани просто така...
Друг въпрос същестяен- не предвидих изтеглящ механизъм бутилиера за зехтин,оцет...Къде държите въпросните  когато нямате подобен нарочен шкаф?

# 610
  • Young and beautiful.
За черпаци, бъркалки и пр. -

https://www.keystoinspiration.com/diy-custom-wooden-drawer-organizers/
https://www.containerstore.com/catalogimages/320539/Bl_Feb_16_Mo … &align=center

За бутилки - в шкаф, който има височината да ги побере, по възможност не едно зад друго, за да не се налага да вадиш едното отпред, за да извадиш това зад него и т.н. или преди години си спомням, че баба ги държеше под мивката, но за мен механизмът е безценен, спестява ми много място и е супер удобен. За първи път сме с такъв и съм много доволна.

# 611
При мен второто плитко чекмедже е разделено по дължина на 3 части от дървени летвички. Така разните черпаци, дълги вилици, лъжици, бъркалки и пр. не са кой знае колко подредени, но все пак се намират доста по-лесно. Ако за всяка такава джаджа има предвидено отделно място, трябва да имаш доста голямо чекмедже.

# 612
  • София
Знам че с механизъм за бутилиери е най-удобно,но няма такъв.Търся алтернатива.Ще бъда благодарна ако публикувате снимки за онагледяване

# 613
Аз ги държа под мивката. Там долу имам дълбоко чекмедже, а над него рафт с две вратички- на горния рафт с вратите са ми олиото и зехтина.
Довечера ще ти пратя фото на ЛС..ако искаш.

# 614
  • Young and beautiful.
Ето идеи:

С Lazy Susan:

Общи условия

Активация на акаунт