Любители на Котки - Тема 124

  • 32 020
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 685
bebebe, с огромно удоволствие и умиление изчетох поста ти. Страхотна история. Случайни неща няма да знаете и ще бъдете много щастливи с Моли. И при нас една особена такава история, нито имахме намерение котка да вземаме, нито какъвто и да е любимец, съвсем случайно Сътбата ни срещна с това същественце и се пречупихме на мига, в който го видяхме. Да не говорим, че мъжът ми дори твърдеше, че "мрази" котки. Ела да го видиш сега! Чак ревнува, когато котанчо реши да си легне самостоятелно някъде, а не между главите ни и ходи да го търси къде се е мацнал и го носи на спалнята Grinning

Редакция правя с две снимки, които описват семейната идилия вкъщи

Тук още бебенце и основно около мен се въртеше

Тук като по-големичък вече затоплили отношенията с мъжа ми









Последна редакция: чт, 04 окт 2018, 21:20 от Spirit Crusher

# 31
  • Мнения: 583
Много трогателна история на малката Моли (имах зайче с такова име, та ми е особено на сърце). Много е тежко да загубиш любимец и никога не преминава напълно, но вярвам, че ние им осигуряваме едни прекрасни животи, изпълнени с любов. Пък и все си мисля, че случайни неща няма и се намираме с най-правилните за нас пухкави любимци Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 6 140
Таня, благодаря за труда!

Записвам се със снимка отпреди 20мин от редките моменти на примирие. Точно 2м по- късно у дома сякаш тичаха стадо бизони.



Епона, красива снимка. Това младежът ли е?

Мишелин, евентуално фекална проба ще занесем за изследване.

# 33
  • Мнения: 1 050
Момичета, намерих едно коте, което има проблеми със задните крачета. В ЦВК ли да го карам? В Четири лапи е безплатно, доколкото знам, там дали биха ми обърнали внимание?

# 34
  • Мнения: 453
Момичета, намерих едно коте, което има проблеми със задните крачета. В ЦВК ли да го карам? В Четири лапи е безплатно, доколкото знам, там дали биха ми обърнали внимание?

Пробвай Добро Хрумване, те също правят отстъпки за бездомни, там водих последните. Имат няколко локации в София - Борово, Изток и Център. В Четири лапи не съм водила, защото са ми малко далече. Успех на писанчо!

# 35
  • UK
  • Мнения: 205
Скрит текст:

Неизменна аудитория в тоалетната всеки път ...

# 36
  • Мнения: 1 050
Момичета, уж няма счупване, но явно има някаква травма. Боли го... Милото толкова мяука като го натискаха тук там... Обаче накрая ми сервираха такава сметка...  104 лв - преглед, снимка, правихме и тест за панлевкопения, дадоха някакво сиропче успокоително, което се давало при травми, температура... Платих и 20 лв за преглед в друга клиника, ама там нямаха рентен. И на всичкото отгоре, това коте няма как да остане навън в този вид. А и трябва да му се дава от това сиропче следващите 7 дена.

Не знам и дали да се доверя на двата прегледа. Иска ми се да го видят и в ЦВК, ама.... кой знае колко ще ми вземат и там. Дали да не ида и в Добро Хрумване? Ама изтормозиха котето, мачкане и натискане точно там, където го боли...

Сутринта като го чух да мяука, бях убедена, че е онова трицветното. И изхвърчах да го видя и... като разбрах какво е положението, грабнах котето и го качих до нас, за да си взема ключовете и документите за колата. Приятелят ми естествено много ми се зарадва.

А в клиниката имаше едни хора, на които май им е умряло кучето Sad

Ох, дали да ида до Четири лапи... Тъкмо се радвам, че се освестя някой месец от разходи и изскача нещо

Извинете за хаоса в мислите

# 37
  • София
  • Мнения: 1 338
Мишелин, страхотен млад човек си! Имаш голямо сърце! Успех на котанчето ❤

# 38
  • Мнения: 3 248
milasara,
Не, мама е това, вече доволно кастрирана. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 050
Мишелин, страхотен млад човек си! Имаш голямо сърце! Успех на котанчето ❤

Интрига, благодаря, дано наистина има късмет. Като се прибера ще разкажа малко по-подробно... Иначе...то е една шепа живот. Толкова е малко още, малки очички, малка муцунка, лапичките и те малки. Не знам дали споменах, казаха, че е на около месец

Още сме навън, аз се чудя какво да правя, а малчо май го отпусна лекарството и спи в полара ми. Взех тоалетна и консерва. Дали става Нуево за малки котета? Иначе има малки зъбки

# 40
  • София, България
  • Мнения: 631
Здравейте, преди време бях писала в темата. Не съм спряла да ви следя и да се радвам на прекрасните косматковци, които имате. Нека покажа и моите.




# 41
  • Мнения: 583
Какви пухльовци Heart Винаги много ме забавляват снимки на толкова черни котета, че чак са неснимаеми Grinning

# 42
  • Мнения: 5 508
Мишелинче, недей в ЦВК ... да не му лепнат и на него парво, както стана със силистренчето Sad Уж са професионалисти ама явно хигиената им не е съвсем на ниво ...

Последна редакция: пт, 05 окт 2018, 17:15 от _Зизy_

# 43
  • София, България
  • Мнения: 631
Какви пухльовци Heart Винаги много ме забавляват снимки на толкова черни котета, че чак са неснимаеми Grinning

То общо взето само очи се виждат на 90 % от снимките. Останалите 10 % са или рамазани или има розова уста, защото се прозяват пред камерата хаха Grinning

# 44
  • Мнения: 1 050
Зизу, то май навсякъде има такава опасност.

Вкъщи сме. В колата се раздра от мяукане. Сега спи в едно кашонче, хапна, нямам представа дали може да се изхожда самичко. Чудя се дали да отскоча до Четири Лапи, но не знам дали няма да ме върнат, а си е бая път. Прегледано е от двама лекаря + една снимка все пак... Другият вариант е да пробвам и в Добро хрумване. Иначе мъничето е като стрела, доста бързо дръпва напред, макар и със залитане от врене на време. Може би има нужда от малко време, за да се възстанови от травмата. Каквото и да е станало, явно е имало късмет, че не е станало нещо по-лошо

Общи условия

Активация на акаунт