💄Новите ни козметични похождения - 83

  • 95 335
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
  • Мнения: X
Тайга,къде намираш HR?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 5 885
От Парфимо поръчах.

# 49
  • Мнения: X
Решила съм да нося червени червила и поради добри отзиви си купих това, цвят Pioneer. Оказа се отвратително, между другото.


После в едно забутано градче влязох в парфюмерия, до която успях да паркирам и видях тестер на тази лимитка. Мисля си, че ги връщат след определен срок, но го имаха и ми го продадоха. В Малта обиколих целия остров, но навсякъде беше свършило за един-два дена. Страхотно е! 😊

Последна редакция: пт, 12 окт 2018, 18:42 от Анонимен

# 50
# 51
# 52
  • Мнения: 2 223
От хидратанта на Клинк ми бяха дали семпъл - страхотно нещо. МАската от къде е? Май не съм виждала такава

# 53
  • Canada
  • Мнения: 3 456
Серум, нощен крем и дневен със СПФ и цвят от про серията на Елизабет Арден:

Colorescience Sunforgettable Eyescreen SPF 30

Ухаят божествено  Crazy

# 54
  • Мнения: 325
От хидратанта на Клинк ми бяха дали семпъл - страхотно нещо. МАската от къде е? Май не съм виждала такава
И аз не бях. Случайно ги намерих в една аптека на главната в Пловдив - 36.6 се казваше, мисля. Имаха огромно разнообразие от такива маски и продукти  на марката. 😊

# 55
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814


# 56
  • София
  • Мнения: 6 225
От хидратанта на Клинк ми бяха дали семпъл - страхотно нещо. МАската от къде е? Май не съм виждала такава
И аз не бях. Случайно ги намерих в една аптека на главната в Пловдив - 36.6 се казваше, мисля. Имаха огромно разнообразие от такива маски и продукти  на марката. 😊
И в Ремедиум ги има( и на много други места де, но в Ремедиум са най-добри цените поне доколкото съм видяла). Много ги харесвам.

juj96, от физически магазин ли е купуван крема на Клиник и на каква цена, ако е така? Чудя се дали да го поръчам от нотино или от физически магазин да го купя?

# 57
# 58
# 59

Общи условия

Активация на акаунт