Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 окт. 2018, 01:07 ч.

Добър ендокринолог в София - 2

• 35 969
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
Благодаря за отговорите!

# 286
И на мен ми предстои подновяване на ходенето при ендокринолог. Била съм при Начев и Катя Тодорова. Начев изобщо не искам да го посещавам, защото това за 2 минути да погледнеш пациент за мен не е сериозно, каквото и светило да си. Аз два пъти при него ходих и двата пъти това беше. Катя Тодорова е добър специалист, но много трудно е да се добере човек до нея, с месеци се чака, рядко е в София и така нататък. Бях чула за д-р Еленкова добри отзиви, при нея мислех да ходя, но сега чета тука, че нещо има недоволни и претупани. Има ли някои изслушан така да се каже, да се похвали? Много ми е важно да не ме претупват, защото вече ми е омръзнало да се влача по лекари, да моля за направления и накрая да си изляза тотално разочарована от кабинета след 3 минути.

# 287
И на мен ми предстои подновяване на ходенето при ендокринолог. Била съм при Начев и Катя Тодорова. Начев изобщо не искам да го посещавам, защото това за 2 минути да погледнеш пациент за мен не е сериозно, каквото и светило да си. Аз два пъти при него ходих и двата пъти това беше. Катя Тодорова е добър специалист, но много трудно е да се добере човек до нея, с месеци се чака, рядко е в София и така нататък. Бях чула за д-р Еленкова добри отзиви, при нея мислех да ходя, но сега чета тука, че нещо има недоволни и претупани. Има ли някои изслушан така да се каже, да се похвали? Много ми е важно да не ме претупват, защото вече ми е омръзнало да се влача по лекари, да моля за направления и накрая да си изляза тотално разочарована от кабинета след 3 минути.
С всичките ми болки и страдания, доц. Еленкова не ме прие насериозно.. Сега съм се насочила към д-р Хедар в Надежда, пък ще видим. И за д-р Яначкова от Щерев чух хубави неща, пък ще видим..

# 288
Лично аз съм много доволна от д-р Гергана Гоцева, преглежда в Софиямед. Следя се при нея от 3 години и винаги съм била доволна, спазва си часовете, винаги като вляза знае коя съм и за какво отивам при нея. Не обяснява изключително изчерпателно, но достатъчно и отговаря на всички въпроси. Знам че и често се съветва с нейни колеги при по-спефицичните случай. Но пък моя мъж отиде при нея и не я хареса, така че май е повече и до усещане.

Общи условия

Активация на акаунт