Добър ендокринолог в София - 2

  • 134 837
  • 749
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 24
Здравейте , как става записването на час при д-р Емил Начев ? По телефон , имейл, или се ходи без записан час и се чака пред кабинет ? Ако може и за актуарен телефон за записване на час ? Благодаря

# 256
  • Мнения: 351
Здравейте , как става записването на час при д-р Емил Начев ? По телефон , имейл, или се ходи без записан час и се чака пред кабинет ? Ако може и за актуарен телефон за записване на час ? Благодаря
Вижте повече информация на страницата на Медицинския център към университетската болница по ендокринология "Акад.Иван Пенчев" , който управлява  д-р Начев. Намира се в подземния етаж в малката сграда на "Майчин дом".
https://usbale.org/bg/meditsinski-centar/
Д-р Начев има платен прием и в МЦ "Панацея"
срещу арката на Александровска болница.
 http://www.panaceabg.com/contact/

# 257
  • Мнения: 5
За остеопороза ми препоръчаха д-р Таня Атанасова 2ДКЦ, някой има ли впечатления?
Споделете Вашите впечатления

# 258
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 666
Момичета, имам следният проблем. С ПКЯ съм, от много години, сигурно поне 10... Минала съм всякакви гинеколози, но само веднъж съм ходила на еднокринолог.
Имам и едно дете, от спонтанно забременяване.
След раждането започнах противозачатъчни, поради наличието на кисти. Преди няколко месеца ги спрях, защото се оказа, че ми пречат на зрението. Пих ги общо към 3 години, без прекъсване.
От тогава нямам цикъл. Нищо не ме боли, нямам проблеми, дори либидото ми се подобри, просто не е ОК да нямам съвсем никакъв цикъл. На 30 г. съм.

При опитите ми да получа отговори от АГ-тата, при които съм ходила - удрям на камък - все едно и също: " ми, то си е така, няма лечение, пии си хапчетата" No Mouth
Отделно, имах и към 15-20кг излишни, които от около година свалих с НВВМХ.

Решила съм да се прегледам, но искам съвет от вас - при кого?
Естествено, би било добре да е по каса, но и на частно може...
Питам ви, защото реално нямам симптоми, неразположения, проблеми, болки и т.н.  Но пък трябва да се вкарам в някаква норма...

# 259
  • Мнения: 351
Редовният месечен цикъл е важен за поддържането на здрави кости. Това ми го каза ендокринолог от "Майчин дом ".

# 260
  • Мнения: 430
Здравейте, в четвъртък имам час при д-р Соня Галева в Поликлиника Младост. Ще пътувам от провинцията до София. Някой има ли впечатления от нея - трети месец съм с ужасен задух и стягане в гърлото, всичко възможно съм направила като изследвания и промяна на храна и начин на живот, или поне това, което е по възможностите - сигурно вървя от хипо към хипер, с Хашимото от година и половина, местната ендроклиноложка предполага, че е от предозиране. Правих преди месец консултации с двама ендо от Плевен - никой не отвори дума за намаляне н дозата или нещо подобно. Но ТСХ е 0,29, ТАТ и МАТ са леко високи, ФТ3 и ФТ4 са ок. Днес чакам ТРАК, ехо не откри възли преди месец поне. Та с една дума - голямата ми надежда е д-р Галева - поне ме успокойте, че е добър професионалист:) да поне надеждата да ме крепи още ден.

# 261
  • Мнения: 19 482
Тя е добър професионалист, ама се чака с часове, въпреки записаните предварително. Напират между часовете, пациенти се бавят вътре и е страшно. Въоръжете се с търпение. Ехографията на жлезата се заплаща допълнително ако сте с направление, защото касата не плаща за това.

# 262
  • Мнения: 430
Тя е добър професионалист, ама се чака с часове, въпреки записаните предварително. Напират между часовете, пациенти се бавят вътре и е страшно. Въоръжете се с търпение. Ехографията на жлезата се заплаща допълнително ако сте с направление, защото касата не плаща за това.
Искрено благодаря, за допълнителното плащане - няма проблем - и двойно да ми поиска, само да ми помогне, че не се търпи вече.

# 263
  • Мнения: X
И аз съм чувала няколко отзива, че е добра, но лично не съм я посещавала. За чакането същото е споделяла моя близка, пригответе си нещо за четене, занимавка.

# 264
  • Мнения: 1 270
Когато бях с подобна стойност на TSH се чуввствах отвратително. Намалиха ми л-тироксина и всичко си дойде на мястото.

# 265
  • Мнения: 430
Когато бях с подобна стойност на TSH се чуввствах отвратително. Намалиха ми л-тироксина и всичко си дойде на мястото.
От 100 редувах със 75, после един ден свалиха на 50 - щях да умра, сега го деля на 25 и пак продължава...до кога...не знам.

# 266
  • Мнения: 19 482
Защо не опитате в болница Иван Пенчев. Чувала съм, че там са добри специалисти. При такова вариране на стойностите може да Ви предложат хоспитализация, за да Ви проследят.

# 267
  • Мнения: 430
Защо не опитате в болница Иван Пенчев. Чувала съм, че там са добри специалисти. При такова вариране на стойностите може да Ви предложат хоспитализация, за да Ви проследят.
Замислям се и на този вариант вече, но нямам никаква информация за болницата, нито за лекарите - видях само,  че има отделна клиника - Трета, за ендокринните проблеми. Може би ще го обсъдя в четвъртък при д-р Галева..Въпросът е, че освен всичко друго като разстояние, липса на комуникация с конкретен лекар или препоръка, има  и три дребни деца вкъщи, а няма баби и дядовци на фронта.

# 268
  • Мнения: 19 482
Прочетох, че сте от Плевен. Мисля, че там преглежда и доц. Малина Петкова или поне в миналото е било така. Защо не проверите, ако ще Ви е по-удобно. За нея съм чувала добри неща. Не е истина как хората извън София нямат достъп до нормално лечение.....

# 269
  • Мнения: 3 046
В Плевен преглеждаше и д-р Катя Тодорова, преди години ходех при нея, много ми допадаше, но спрях, понеже се измести в Плевен и в София идваше веднъж месечно.
Ето след бърза справка ми излиза, че преглежда в МЦ Екзакта Медика. Както и е началник на Клиниката по ендокринология УМБАЛ Д-р Г. Странски Плевен.

Общи условия

Активация на акаунт