Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 44

  • 30 707
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Знаем, те  smile3521

Жгмъци, идеята е да сме около, а не в Стара Загора. Или на друго място, което да е в средата на България, за да е удобно на всички пътуващи....примерно Раднево  newsm48

Може би някакъв комплекс/минрални бани....с една/две нощувки. Като ще е, да е!
Ако някой се сеща нещо да дава идеи.

# 46
  • София
  • Мнения: 11 116
Разбрах те, но не ми се вярва тази организация да се получи.  Wink

# 47
  • Мнения: 28 435
Разбрах те, но не ми се вярва тази организация да се получи.  Wink
На мен ми се вярва, щом Иринита се е захванала! Joy Аз съм "за" твърдо, живот и здраве!

# 48
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Жгмъцка - който може, може - останалите ще наваксват/ме следващ път Wink Hug

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Има един комплекс "Сребърно езеро" край СтЗ - на 12 км., мисля че би било подходящо за 1 нощувка,може да се уреди. Или Павел баня?

# 50
  • София
  • Мнения: 4 141
Добър ден,  Hug
И аз съм за срещата, живи и здрави само. Даже нямам търпение, пък може и половинките да си вземем  Wink.
Съншайнчеbouquet жесток резултат, браво. Аз те съветвам след 90- те дни да си продължиш в режим почивка.
Сиси, ИнджиHug по - добре е, благодаря ви. Ряпа не намерих, та караме по старите методи.
Да си напиша менюто за днес: грах със свинско за обед, а вечерята май ще е яйца със зелена салата.
Вчера се събирахме с брат ми и попрекалихме с виното, но хапнах режимно сач с пилешко, чушка и гъбки.
Ами, туй от мен.
Целувки на всички ви  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 27 475
Идеята за среща ми харесва и на мен, но отсега да си кажа, че съм немобилна с кола, т.е. мога да стигна само до място до което се ходи с автобус, влак.... Grinning
Вангоби, грахчето режимно ли е? newsm78 Аз пък ще хапвам свинско с праз, лук, карфиол и картофи (които ще се опитам да отстраня максимално, но...).
По-късно ще ви почерпя, че днес имаме годишнина от сватбата- 8г.!  Simple Smile
Хубав ден на всички! Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 4 141
Долче,  bouquet bouquet да сте здрави и много да се обичате, още най - малко 10 по толкова ви желая да сте заедно!
За грахчето, уж е режимен, даже при Узунов е допустим за хора без диабет.

# 53
  • Мнения: 2 107
Здраввйте, напоследък ме нямаше, но то е защото ми предстоеше операция и не бях в кондиция да пиша. Днес се случиха нещата, стиснете палчета за по-бързо и лесно възстановяване. Добре съм, лежа си и събирам сили.

# 54
  • USA
  • Мнения: 2 146
На мен ми се вярва, щом Иринита се е захванала! Joy Аз съм "за" твърдо, живот и здраве!
Аз, таковата, кУ може да вметна, тази знаменателна среща да се проведе лятоска, че да мога се внадя и азЕ Crossing Arms  Heart Eyes

Занатка, трудното е минало, стискам палци бързо да се възстановиш и да забравиш Hug Heart Eyes
Долче, още 10 пъти по 8г. да празнувате и да сте влюбени loveuuu

# 55
  • Мнения: 5 719
Занатка 🤗🤗🤗 имаш стиснати палчета и от мен!

# 56
  • София
  • Мнения: 2 008
Заната, да се възстановяваш  Praynig дано всичко лошо е зад теб  Praynig
Нещо днес кондицията ми е " 'ич мА нЕма"... 
 Долче, скоро да празнувате заедно  Hug
Друго не помня какво исках да кажа
Бъдете щастливи че пълзим към петък  Hug

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Занатка, бързо възстановяване, ама няма как да не е, като знаем каква  сила  сме! Прегръщам те Heart Eyes
Скайче, вметни кУга?
Долче, да бъдете много щастливи и да намерите своето място заедно!
Съншайн, чудесни  резултати! Браво!

# 58
  • Мнения: X
Долче, честита годишнина! И аз ви пожелавам да сте заедно скоро и завинаги. 😘

Занатке, да се възстановяваш бързо, миличка! 🤗

# 59
  • София
  • Мнения: 4 141
Занатка, стискам яко за бързо и безпроблемнно възстановяване😘😘😘
Скайче, мчи кво, то можем и ние при теб да додем 😉😉😅

Общи условия

Активация на акаунт