NIVEA Baby: Цялата грижа за бебето, от която се нуждаете в един крем

  • 9 557
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 595
Всеки миг с малкото подрастващо човече е безценен-първи крачки, първо зъбче, първи думи............няма такова щастие!

# 16
  • Мнения: 1 711
Всеки един момент с детето ми е любим, незаменими са.

# 17
  • Мнения: 1 406
Любимия ми момент е всеки един миг прекаран с моето момче, обичам когато ми се усмихва, обичам когато ми гука, абсолютно всеки момент ми е любим.

# 18
  • Мнения: 2 516
Всеки момент с децата ми е вълшебен!

# 19
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Сутрин, когато се събудим, защото започва още един  ден, през който сме заедно.

# 20
  • Мнения: 854
Всеки момент е незабравим и неповторим. Един от любимите ми моменти е когато заспива гушкайки го.

# 21
  • Мнения: 1 675
Любим е всеки момент, когато бебето е доволно и щастливо!!!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Всеки един момент е неповторим и незабравим. Връщайки се назад във времето, давам си сметка, че дори дните, които съм смятала за не особено добри са ми дали изключително важни емоции и уроци и са ни сближили още повече.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 304
Любимите ми моменти с бебето са разходките на чист въздух и масажът след баня - обожавам да го "мачкам".

# 24
  • София
  • Мнения: 515
Всеки един момент, всеки един ден, всеки един час и всяка една минута, която прекарвам с моето момченце са ми любими HeartHeartHeart

# 25
  • Мнения: 915
Когато си играем и се усмихва като ангелче.

# 26
  • Мнения: 1 819
Всеки момент е невероятен, децата растат толкова бързо, че трябва да се наслаждаваме на всеки миг прекаран с тях!

# 27
  • София
  • Мнения: 904
най -любимият ми момент е приспиването вечерно време. Гушкаме се, прегръщаме. Много обичам.

# 28
  • Мнения: 609
Къпането и играта във водата.

# 29
  • Русе
  • Мнения: 499
Живот и здраве очакваме нашите бебчета януари, но за мен най-любимия момент е като започнат да ритат и да си играят в корема ми!

Общи условия

Активация на акаунт