Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Ученически олимпиади / Тема №2

• 75 549
  • 680
  •   1
Отговори
# 675
Излязоха резултатите от националния по химия. Simple Smile

# 676
Грешка в трудността ли е случващото се по бел? 42 допуснати от 12 клас, 31 допуснати от 7 клас, а от 8-10 клас допуснатите са общо 17 (между които само 1 дете от София, не искам да деля София-провинция, а в смисъл, че предполагам в София са най-многото явили се).

# 677
  • Майничка
8-10 клас по принцип по-трудно се мотивират за олимпиади, освен ако не са много запалени по предмета. За 7 и 12 клас класирането на първите места има значение.

# 678
По регламент за всички групи има ограничение за броя на допуснатите. За тази той е 20 ученици, като се предлагат с резултати от 60 точки нагоре. Виждам, че са допуснати 17 деца. Протоколът от областния още не е качен. Но ако сравним резултатите с тези на допуснатите от миналата година наистина са по-ниски.

# 679
  • София
Мария, тези ограничения май ги има за всички олимпиади / или поне за тези, в които участва моето дете/. В малките класове допусканите са по 15 , в горните групи са по-голям брой.

# 680
Признавам си, че не съм чела регламента в тази му част, видя ми се много да бъдат допуснати 42 за един випуск, сравнено с общо 20 за други 3 випуска. Но от цяла България не са се намерили дори 20 деца, от въпросните 3 випуска, които да се справят и да изкарат над 60т, а и в София само 1 дете да се справи и то на критичния минимум също ме впечатли. Чакам да видя протоколите от областта, може пък наистина да са се явили много малко деца.

Общи условия

Активация на акаунт