Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 окт. 2018, 19:07 ч.

"Старт в кариерата" 2019

• 34 828
  • 364
  •   1
Отговори
# 360
Можете да прекъснете участието си в програмата преди изтичането на нейния срок, но за целта трябва да представите валиден трудов договор сключен с друг работодател. Ако не представите трудов договор трябва да върнете всички получени от вас трудови възнаграждения по време на програмата. Това е неустойката която се дължи, но ако си намерите работа и сключите договор не би трябвало да има проблеми до колкото ми е известно.

# 361
  • Sofia
Здравейте! Искам да попитам може ли програмата да се прекрати преди изтичането на 9 месеца? И има ли някакви неустойки, които се дължат?

Здравейте,
Договора с програмата се прекратява само със доказване на сключен нов трудов договор иначе връщате заплатите, които сте взели до този период.

# 362
Все още чакам да ми изплатят последната заплата за ноември(приключих на 17-ти) Има ли още на някой,на който не му са я превели?

# 363
Все още чакам да ми изплатят последната заплата за ноември(приключих на 17-ти) Има ли още на някой,на който не му са я превели?

Аз приключих на 11.11, по програмата и също не съм получила заплатата за ноември, но последните месеци ми я превеждаха към 20 чак.

# 364
Здравейте да попитам знаете ли, дали по време на програмата може да бъдеш ръководител на транспортна фирма

Общи условия

Активация на акаунт