Съпруги на военнослужещи - 26

  • 54 216
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 412
Добро утро в събота!
Животът е чудо - всяка секунда от него е магия.
Можем да вдишаме, вкусим, видим, докоснем, почувстваме, насладим, споделим... и отпразнуваме всеки един миг с любов..
Желая Ви вълшебен ден, цветни мисли, прекрасно настроение, с доза любов и безброй усмивки....от мен..Simple Smile
Нека да е прекрасен денят ви, да имате неописуеми изживявания, омагьосващи мигове и моменти, които ще останат завинаги във вас..и не забравяйте, че може да намерите красота във всичко около вас, стига да искате да я видите:)


Браво на отслабналите - аз нямам успехи в това отношение в момента. Мис Ю, страхотна новина.

# 541
  • Мнения: 1 605
Добър ден и от мен,
днес цял ден сме навън:Джули беше на състезание по Математика,а ние с Вики я чакахме по детските площадки,сега се прибрахме да позаредим батериите и реших да ви нагледам

# 542
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Мис Ю, 30 ми е непосилна дата на мен - баткото е на 2 състезания преди обед, а за следобеда и неделя сме планували времето
Изчезвам, че малката ме чака, за да сричаме, довечера ако успея, ще намина

# 543
  • Мнения: 2 183
Оо, веднага ще измисля някоя друга, или ако имате предложения- давайте, стига да имате желание де.. Blush

# 544
  • Мнения: 1 605
Добро утро в Понеделник, пожелавам ви една много ползотворна седмица

# 545
  • София
  • Мнения: 8 374
Лека нощ във Вторник Mr. Green Впрочем, вече е Сряда Simple Smile

ДИМИТРОВА, ние ли ще поддържаме огъня? Simple Smile

# 546
  • Мнения: 2 183
Първото нещо, което трябва да направиш в новият ден, е да се усмихнеш на утрото.
Добро утро ☕🍁💚

# 547
  • Мнения: 1 605
Добро утро,
днес едно мрачно,облачно само да си лежиш и четеш книжка,нооодецата не са на това мнение.Вики след една седмица на градина й текнаха сополи и тази седмица се гледаме в къщи

# 548
  • София
  • Мнения: 8 374
Добро утро, военни момичета! Hug
Благодаря за кафето, МИС Ю. Как сте, миличка?
ДИМИТРОВА, а при нас е слънчево, усмихнато. Нямам деца за гледане, но съм ранобудна и вече съм сложила на печката тенджерите. По-късно отивам на лекции, та чак до довечера. Минават ми разни мисли, да пропусна първата лекция Mr. Green Дали да не спра да се натягам?  newsm78 Имам още малко време да помисля hahaha
Желая ви спорен ден. Hug

# 549
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707
Добро утро. Взимам си едно кафенце и отивам да тръстича. Тези дни при мен е лудница и на двата фронта.
Аз от две седмици си възобнових заниманията с моя мързелив фитнес, сутрин отделям около 30 мин. и се чувствам прекрасно. Измислили са нови упражнения и има за врат. Но сега ставам по-рано заради дзвера, че е първа смяна на училище. Другия месец е втора, като добавим и смяната на часа, не знам дали ще ми се става по тъмно за да се "гъзурча".
Прекрасен ден на всички.

# 550
# 551
  • София
  • Мнения: 8 374
ДИМИТРОВА, уважих ти кафето Simple Smile
Днес завърших поредната курсова работа. Не се възползвах от Конспекта. Сама си измислих темата-"Средна зряла възраст-на попрището жизнено в средата или началото на края." Отнася се за хората на възраст от 40 до 60. Исках да има освен наука и творчество, да е нещо по-така, да е по-фръц. Wink Мисля, че ми се получи.
Днес имах късмет. В ранния следобед ходих да внеса Декларация в Агенцията по вписванията, за едно неработещо ООД. Такова нещо не беше ми се случвало. Бях се приготвила поне за час, час и половина чакане, както всеки друг път е било. А всичко свърши за 30 мин. С колата от нас до там, паркирах почти пред входа, "обработиха ме" и обратно у дома Точно 30 мин.!!! Чак да не повярвате hahaha Joy
Хайде за сега толкова. Гушкам ви Hug

# 552
  • Мнения: 2 183
Добро утроо,

Фло, благодаря, добре сме! Всичко е ок за момента!

Слагам кафенце и отивам да поработя и днес и после уикееееенд! Joy
Слънчев ден на всички!

# 553
  • Мнения: 1 605
Оооо Мис Ю добре си ни глези, добро утро и от мен

# 554
  • София
  • Мнения: 8 374
Привет, привет!
Кафе имаме, но някой няма ли обяд да сложи, че аз станах преди малко hahaha Joy

МИС Ю радвам се за вас двете Hug

ДИМИТРОВА, и за теб  Hug

За всички военни момичета, музикален поздрав.

Общи условия

Активация на акаунт