Рак на белия дроб - тема 2

  • 44 100
  • 752
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 199
Al, супер, радвам се, че си по-добре.
Ще стискам палци скенерът да е добър. Моето усещане е, че ще е хубав.
А при нас е едно слънце, цял ден се препичахме с котката.
Сега ще ви го пусна, във външната си вила е 😂😂😂
Скрит текст:
[\spoiler]

# 676
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Голям сладур е! Къде се намира това?

# 677
  • Мнения: 10 602
Обожавам котки, а твоята е истинска красавица! Такъв тип котки наричам Мики Маус - заради окраската Simple Smile.

# 678
  • Мнения: 2 199
В Холандия. Беше бездомник милият и си го осиновихме законно, носи нашата фамилия 😂. Голямо забавление ни е.

# 679
  • Мнения: 56
Ал, радвам се, че си по добре! Стискам палци за добри резултати на скенера.
Няма смисъл, котето е много сладичко!
Моят татко на 07.03 му е следващия курс химио. Сега след кратката вливка не се чувства така сле, като първия път. Даже пожела да си отиде при мама на село. Надявам се да е наред и мама малко да се успокой, като той е там.
Хубава вечер на всички!

# 680
  • Мнения: 92
Ал, много се радвам, че понасяш терапията по-добре. И на тати вливаха карбоплатина. Стискам палци и за скенера. Ще е добър!

На тати скенера е отново добър! Дано все така да е. Мама е вече при него и съм по-спокойна.

Няма смисъл, оххх сладкиш! Как се препича само. Голяма красота при вас Simple Smile

Силванка, много се радвам, че баща ти понася добре терапията! И дано се успокоите малко!

zigizagi, а вие как сте? Как е майка ти?

Щом харесвате котки, ето ви още една

# 681
  • Мнения: 2 199
Silwanka, радвам се, че я е понесъл по-леко. Те как са му вливките, една в ден първи и другата на 7 ден?
Lady, страхотна е вашата, обичам рижави котаци.
Дано се пълни с хубави новини нашата тема. Бавно става, ама нека е успешно лечението на всички 🤞

# 682
  • Мнения: 10 602
Лейди, благодаря, че се интересуваш! Майка е добре, лекува се с алтернативни методи, докато чакаме да пуснат генетичния кръвен тест (до месец трябва да е на пазара). Надявам се той да покаже кое е най-доброто лечение и да го започнем.

# 683
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Това е Марио и Рижко.
Лейди, много се радвам за баща ти! Бързо да се оправя.
Zigizagi, това чакане е убийствено.
Неказахте как се казват котките?

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 21:14 от Al97

# 684
  • Мнения: 56
На тате вливките бяха на 14.02 четвъртък и 15.02,на 16.02 го изписаха. Тогава беше много зле, ама много. След това на 21.02 четвъртък - бърза вливка и веднага си тръгнахме. 28.02четвъртък почива. И от 7ми так така.
Зиги заги, разбирам ви много добре. Чакането направо съсипва човек. Желая ви успех и сили!

# 685
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Мойте винаги са били две. Първия ден Гемзар и на следващия цисплатина и последния път карбоплатина. Разлика около 22 дни.

# 686
  • Мнения: 56
Еми може би заради сърцето започнаха малко по щадящо, не знам. Докторката му каза, че ще пробва с по леки дози и даже са махнали едното лекарство, защото иначе няма да издържи. Надявам се другия път да е по добре, защото като се сетя как беше първия път, направо не ми се мисли. Ама няма как...

# 687
  • Мнения: 48
Може да ви разочаровам момичета но аз съм твърд привърженик на кучетата. А ето ни и нас с моят пухчоо




При мен нещата са горе долу... Влагата ме мори а тук си имаме в излишък. Стълби и други също. Чакам 06.03 за нова серия пълни изследвания ,скенери и всичко . Казаха че има два варианта или операция или още 3 месеца чакане.... Надявам се всичко да е наред....
Ал , радвам се че я понасяш по добре .
Успех на всички

# 688
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Мери, и си приличате!
Надявам се нещата при теб да се развият по най- добрия начон.

# 689
  • София
  • Мнения: 202
Котките са много хубави! В София е много студено, само за по моловете Simple Smile
Аз се присъединих в групата на Айдън във фейсбук и чета и там каквото пишат:

https://www.facebook.com/groups/1906719996274119/

Стискам палци за успешни терапии!

Общи условия

Активация на акаунт