До кога се гладят дрехите?

  • 7 628
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 187
Аз гладя всичко и на всички, не само на детенце. Изключение правя само с чорапите.От една страна за хигиена, а от друга ми е неприятно да гледам измачкани дрехи върху нас. 1ironing

# 31
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
а бре мами, аз откъде да знам моята пераллня с какви обороти е Shocked  Shocked изобщо не знам даже ooooh!  ooooh!  Thinking  Crazy

# 32
  • Мнения: 2 489
Ами виж де!

# 33
  • Мнения: 2 258
Цитат на: Liorena
а бре мами, аз откъде да знам моята пераллня с какви обороти е Shocked  Shocked изобщо не знам даже ooooh!  ooooh!  Thinking  Crazy
а

На нашата има копче,с което могат да се променят оборотите...иначе в упътването със сигурност пише...Или пък някъде отзад на капака на пералнята ooooh!

# 34
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: sunny_zt
Ами виж де!



ами къде да видя? Flutter

# 35
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: SAYONARA
Цитат на: Liorena
а бре мами, аз откъде да знам моята пераллня с какви обороти е Shocked  Shocked изобщо не знам даже ooooh!  ooooh!  Thinking  Crazy
а

На нашата има копче,с което могат да се променят оборотите...иначе в опътването със сигурност пише...Или пък някъде отзад на капака на пералнята ooooh!


уф, ями няма и да разбера, упътването кой го знае къде е.абе сигурно пише някъде, ама не съм се замисляла честно казано, и сега като прочетох тук за обороти та се замислих.... Thinking

# 36
  • Мнения: 2 258
Цитат на: Liorena
Цитат на: SAYONARA
Цитат на: Liorena
а бре мами, аз откъде да знам моята пераллня с какви обороти е Shocked  Shocked изобщо не знам даже ooooh!  ooooh!  Thinking  Crazy
а

На нашата има копче,с което могат да се променят оборотите...иначе в опътването със сигурност пише...Или пък някъде отзад на капака на пералнята ooooh!


уф, ями няма и да разбера, упътването кой го знае къде е.абе сигурно пише някъде, ама не съм се замисляла честно казано, и сега като прочетох тук за обороти та се замислих.... Thinking


Нали върши работа:)Това е важното;)Едно време баба ми е имала пералня с обороти Laughing

# 37
  • Мнения: 2 489
Нямаш ли копче с оборотите?
На моята максимално е 800, но аз пускам винаги на 600.
След като си доволна, няма какво да ги гледаш оборотите.

# 38
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: SAYONARA
Нали върши работа:)Това е важното;)


оф, да, ако нещо стане с нея - не знам просто, като знам на колко години служба е....срам ме е да кажа Blush

# 39
  • Мнения: 2 258
Цитат на: Liorena
Цитат на: SAYONARA
Нали върши работа:)Това е важното;)


оф, да, ако нещо стане с нея - не знам просто, като знам на колко години служба е....срам ме е да кажа Blush


Ние имахме едно AEG ,на което майка ми се молеше да се развали,за да си купи нова пералня:)Най-накрая я подари защото и писна да чака Laughing

# 40
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: SAYONARA
Ние имахме едно AEG ,на което майка ми се молеше да се развали,за да си купи нова пералня:)Най-накрая я подари защото и писна да чака Laughing


леле, да не е като нашето, ей сега ходих да видя.
AEG LAVAMAT 400F пише на нея. (100 годишна баба е)
ама хич не искам да се разваля де. Neutral Face

# 41
  • Мнения: 2 258
Незнам точно кой ретро модел беше,но сега баба ми с кеф си пере дрехите в нея:)

# 42
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Liorena
Цитат на: SAYONARA
Ние имахме едно AEG ,на което майка ми се молеше да се развали,за да си купи нова пералня:)Най-накрая я подари защото и писна да чака Laughing


леле, да не е като нашето, ей сега ходих да видя.
AEG LAVAMAT 400F пише на нея. (100 годишна баба е)
ама хич не искам да се разваля де. Neutral Face



Лио на 400 оборота е  Grinning . 400 F това значи. Ако решиш да си купуваш нова само ми кажи, да те зарибя #Milti  #Milti  #Milti

# 43
  • София
  • Мнения: 512
Мда Вачето  ме изпревари  Simple Smile. Лио,  по-старите модели включая и  нашата макар и Горение максимум до 500 оборота завръткат ( искаш или  не не можеш да ги промениш) . "Съвременните" ги правят с регулатор - виждала съм и модели с 1300 оборота. Аз съм си доволна от моята макар и без 6-то чувство и със скромните 400 оборота!

# 44
  • Мнения: 6 206
А какво да кажа аз с Блаухнехт 1200/1400 оборота! Shocked
Да си кажа честно, не им ги разбирам, разлика голяма не виждам от тези обороти.
А за самите дрехи, приятно ми е да си ги гладя, нямам и намерение да спирам за сега.

Общи условия

Активация на акаунт