Спам тема (кой от Марс, кой от Венера) от 22.10 до когато

  • 16 652
  • 816
  •   1
Отговори
# 30
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828

Wink

# 31
  • Мнения: 11 505
Ко станА? Много сме тихи днес, м???

# 32
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Аз кротко си лежа, пия чай и те така. Трябва да изведа кучето, ама като знам как ще ме влачи по улицата, направо не ми се мърда. Липсва ми енергията, нужна да го озаптявам.

# 33
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ко станА? Много сме тихи днес, м???
Ми всеки е легнал на нещо меко и топло и се е завил с другото нещо Laughing

# 34
  • Мнения: 11 505
Хаха, Жу.... който си има меки работи да си лежи Laughing

Янче, ти още ли си настинала?

# 35
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Още, вече съм на антибиотик. Сигурно от 10-тина години за пръв път се докарах така. А нямаше никакви индикации, от раз стана.

# 36
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Още, вече съм на антибиотик. Сигурно от 10-тина години за пръв път се докарах така. А нямаше никакви индикации, от раз стана.
Това да не е заради синузита? Оплака се преди няколко дни от главоболие.

# 37
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Явно всичко се е обострило. Може заради промените във времето, знам ли. Почнаха вече ту хладни, ту топли дни, а и тук за часове се променят температурите.
Вече ще трябва да прибера сандалите, ще вадя маратонките.

# 38
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Явно всичко се е обострило.
Не правиш ли някакви профилактики? Промивки, капки, добавки? Питам, щото и аз си имам проблемен нос и не искам тази зима да опирам до АБ, че всичко ми разцентроват тия химии и още не мога да се освестя от последната серия хапчета Tired

# 39
  • София
  • Мнения: 6 308
Де да бех са завил.......
Ма то нема и при кой. Жина ми е кросарка, ендуро, спортна. Друго си е некой мощен V-образен боксер. Joy

Днес така ме ядосаха едни, та още ми държи влага. Индиректно ем, с писмо. Simple Smile  Бахти домакинските фирми, събрали малко некадърници и се барат голяма работа.

Яна ти дам рецепта за капки в носа и за гълтане, превантивно с/у кашлица?

# 40
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Я спецовете да кажат защо ми свети лампата за подгрев на свещите? Тоест примигва докато карам. Днес ми сменяха маслото, антифриза и трите филтъра.

# 41
  • Мнения: 9 570
Аз съм така от години Sad Само физиотерапия, ако направя преди зимата ме спасява. Пак боледувам, но много по-леко. Естествено само 1-2 пъти обаче направих превантивно, иначе чакам големия зор и тогава вече искам не искам ходя Grinning

# 42
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Джу, като почне главоболието - един Ибупром синус и възглавница на челото. Купих си една с пълнеж от жито и лавандула, загрявам в микровълновата.
Миналата зима тукашното УНГ ми изписа някакви капки, един вид профилактично. Но аз нямам нито запушване, нито хрема, нищо. И според нея - нямало данни за синузит. Правиха ми скенер на главата, като го видя, измърмори, че нещо било капсуловано и толкова. Тази всеки път си бърше носа и мънка, когато и да съм била при нея. 1/3 от измрънканото не го чувам.
Обаче пък медицинският брат, дето е при нея, е готин Wink.

# 43
  • Мнения: 11 505
Антибиотика ще те вдигне на крака, Ян.

Тегли им тук една дълга, Онз... профилактично... олеква!

# 44
  • Мнения: 1 297
Е, ко сега, за вечеря цици ли? Аз съм цицоман, но обичам да ми правят осморки, или тик-так  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт