На пазар във Варна - 51 тема

  • 49 461
  • 748
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 623
Здравейте! Някой от вас случайно да знае дали във Варна някъде се продават книги на чужд език и ниска цена? Rolling Eyes

# 271
  • Варна
  • Мнения: 384
Здравейте! Някой от вас случайно да знае дали във Варна някъде се продават книги на чужд език и ниска цена? Rolling Eyes

Ако търсите ниска цена - направо онлайн си търсете в ел.вариант. Иначе в по-големите книжарници си има книги на чужд език. В booktrading на Севастопол има доста, в Cieal, вижте и Shakespeare & Friends. Другият вариант е антикварните магазини онлайн. Потърсете "Антикварница" във фейсбук.

# 272
  • Мнения: 11 324
Здравейте!
не знам къде да попитам newsm78,ще пробвам тук.
Някой да е ходил миналата година  на коледно тържество в центъра "Мама и аз"https://mamaiaz.bg/koledna-programa-na-dts-vmama-i-azv-v-dekemvri2018/?
Хареса ли ви ,на децата?Ако има тема ,още по-добре ,ама не намирам такава newsm78
На партито за Коледа в "Пам и Бу" съм водила малката, не бях очарована...

Някой из града виждал ли е да се продава комплекта на ДАВ с музикалната кутия? Че го видях във форумната игра и мисля да го добавя към подаръците на приятелски деца...
Ей за този говоря...
https://sopharmacy.bg/promo-dove-baby-shampoan-rich-moisture-200 … ikalna-kutiq.html

Намерихте ли музикална кутия и къде?

# 273
  • Мнения: 13 792
Здравейте! Някой от вас случайно да знае дали във Варна някъде се продават книги на чужд език и ниска цена? Rolling Eyes

Ако търсите ниска цена - направо онлайн си търсете в ел.вариант. Иначе в по-големите книжарници си има книги на чужд език. В booktrading на Севастопол има доста, в Cieal, вижте и Shakespeare & Friends. Другият вариант е антикварните магазини онлайн. Потърсете "Антикварница" във фейсбук.
Проверете варненските книжари в knizen-pazar.net

# 274
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Намерихте ли музикална кутия и къде?
Не още Sad

# 275
  • Мнения: 8 759
Момичета, търся чадър (сгъваем или голям ) с Айфеловата кула или стенен часовник пак с нея?

# 276
  • Мнения: 132
Здравейте Simple Smile
Може ли да ми препоръчате часовникар с повечко избор на каишки за ръчен часовник? Simple Smile

# 277
  • Мнения: 5 384
Момичета, търся чадър (сгъваем или голям ) с Айфеловата кула или стенен часовник пак с нея?
Чадър с градски пейзажи , вкл и Айфеловата, магазините за китайски стоки . Моят е с Ню Йорк за 10.90лв. А часовник стенен с Айф.кула купихме от Джъмбо за 8-9 лв. Също и красив пъзел пак с Айфеловата , пак от Джъмбо. Стенни часовници и стенни пана има в Мюмакс, Айко, Бриколаж, Хуск, Практикер и др.подобни хипермаркети.

# 278
  • Варна
  • Мнения: 1 199
Здравейте! Моля за координати на добър майстор за циклене и лакиране на паркет. И да работи на нормални цени , ако може!

# 279
  • Варна
  • Мнения: 1 595
За паркет колежка ми препоръча тази фирма: ЕТ ИМПЕРИАЛ-65 - МАРИН МАРИНОВ. Комуникирахме с много приятна дама, в скрит текст ще сложа телефона и.
Скрит текст:
+359899853653
Много коректни, цените според нас бяха нормални, но направете запитване пак. Паркетът ни стана много добре, съветът за полуматовия лак също беше добър. За 2-3 дни ни приключиха  апартамента, 3 стаи, под 500 лева излезе, смениха ни и первазите, квадратура точно не мога да кажа. Циклиха след основен ремонт и прясно боядисване, никакви поражения нямахме. Много сме доволни.

# 280
  • Мнения: 11 324
Ако намерите, пишете тук, защото и на мен ми хареса идеята за подаръци.

# 281
  • Мнения: 1 926
Здравейте, момичета!
Къде около Колхозен пазар, Център или Зимно кино тракия мога да си купя чорапогащник без пръсти т.е за обувки с отворени пръсти?
Принципно не нося чорапогащници и няма да го обуя втори път така че по-добре да не е много скъп. Моля за съвет къде да търся!

Последна редакция: пт, 07 дек 2018, 14:05 от JUJKA77

# 282
  • Мнения: 2 516
Къде мога да намеря ягоди? Пресни сигурно никъде Grinning , но поне читави замразени, че детето всеки ден повтаря, че иска ягодки. Утре ще ходим до Варна и ми се ще да му купим от някъде.

# 283
  • Варна
  • Мнения: 358
Здравейте, знаете ли от къде мога да си купя боя Alfaparf?

# 284
  • Мнения: 13 792
Къде мога да намеря ягоди? Пресни сигурно никъде Grinning , но поне читави замразени, че детето всеки ден повтаря, че иска ягодки. Утре ще ходим до Варна и ми се ще да му купим от някъде.

Купихме тази седмица от Кауфланд, много са хубави. Пресни са в Опаковки по 250гр.

Общи условия

Активация на акаунт