Отговори
# 180
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен. Пациен съм на д-р Шефкетова от два месеца и скоро ми предстои ЦС. Какво да ви кажа, за сега се държи доста добре.. Подхвърля от време на време шегички, обръща необходимото внимание. Миналия месец така се зарадва, че съм спукала фоликула, дори имам чувството, че и повече от мен Satisfied след като ми дойде МЦ разочарованието ѝ, че и този месец не се е получило нищо беше видимо. Нямам голям опит при репродуктивни специалисти, но в сравнение с предишния ми лекар от доста известна и прехвалена частна клиника отношението ѝ ми харесва.. Поне не ме изпрати в къщи, не ми каза че съм прекалено млада и да дойда след 6 месеца или година, както направи предишния лекар.
Да ви попитам който има вече направена ЦС при д-р Шефкетова.. Как мина процедурата, болката поносима ли беше, след колко време е готов резултата? Знам, че при всеки е индивидуално, но ме хваща шубето малко честно казано Grin

# 181
  • Мнения: 3
Привет Benny94,

аз също съм изключително доволна от др Шефкетова. Държи се изкючително мило и същевременно професионално, не ме товари с излишни изслвдвания, а същевременно иситнски се радва, когато всичко върви добре и заедно с мен се разочарова, когато и споделя, че и този месец не се е получило.
Правих ЦС миналия месец, процедурата изобщо не е болезнена. Тя ми препоръча да използвам свещички анално, вечерта преди процедурата . Самата снимка се прави за около 5 мин, не е болезнена, чувството е като менструална болка, но тряе няколко секунди.Докторите са изключително мили, резултата го кзват на момента, а след 40 мин ти дават и диск със самата снимка. Директно след това може да се качиш при д-р Шефкетова за да я погледне и тя. Мен ме посъветва, да десйтваме месеца след ЦС тъй като шанса за забременяване се увеличава. За съжаление не се получи при нас и след НГ ще планираме следващите стъпки .
Стискам плаци! Simple Smile

# 182
  • Мнения: 85
Правила съм ЦС при нея без упойка, само с обезболяващи свещички предната вечер и една преди процедурата. При мен беше изключително болезнено, въпреки че продължи едва 5минути в един момент и тя искаше да се отказва, беше много внимателна и във всеки момент ме питаше дали съм сигурна, че искам да продължи. Болката беше много силна, но продължи само докато траеше процедурата. След това всичко отшумя доста бързо. Резултата ми го дадоха на диск 5мин след това. И двете ми тръби са проходими, но винаги съм била с много болезнен цикъл и може и затова да е била болката.
Някой има ли информация дали скоро клиниката, ще работи с фонда?

# 183
  • Мнения: 471
Да добавя, че днес отново бях при Шефкетова. Беше изключително мила и любезна. Може да не съм я хванала предния път на кеф нещо. Или защото нямах никакви очаквания. Прегледа ме и ми назначи терапия, въпреки че й казах, че съм при друг лекар. Даже ми стана гузно за предишния пост.

# 184
  • Мнения: 402
Здравейте може ли някой да ми каже цена на хистероскопия при др Шефкетова и оставя ли се в болницата или можеш да а си тръгнеш същия ден на хистероскопия, Благодаря

# 185
  • София
  • Мнения: 16
Безмислен е спора аз съм ходила по доста клиники както и при Шефкетова навсякъде те претупват и те гледат като  касичка, опашки от чакащи , влизане с голямо закъснение така,че трудно ще намерите доктор с много свободно време за прегледи и високи резултати.
Не знам статистиката на Токуда за успешни процедури , но не това е фактор защото всичко е строго индивидуално.

Успех на всички!
Здравейте,
Честита Нова Година на всички! С пожелание за здраве, късмет и сбъднати мечти!


Напълно съм съгласна с Мелинда. Навсякъде те претупват, бързат, чакаш, даваш пари и понякога нямаш и късмет за случващото се.

Успешна година на всички!!!!:blush:BlushBlushBlushBlush

# 186
  • Мнения: 402
Здравейте някой ако е правил инвитро с донорска яйцеклетка при др Шефкетова нека ми пише на лични, имам нужда от информацията, Благодаря

# 187
  • Мнения: 18
Здравейте чакам заповед от фонда някой знае ли клиниката има ли договор с тях.

# 188
  • София
  • Мнения: 307
Здравейте чакам заповед от фонда някой знае ли клиниката има ли договор с тях.

Няма все още.

# 189
  • Мнения: 471
Здравейте чакам заповед от фонда някой знае ли клиниката има ли договор с тях.

Няма все още.

Значи няма да има и тази година, нали така. Аз имам замраЕни от неуспешния опит при фонда при д-р. Тодоров. Ходя и при Шефкетова. Днес обаче ми звъннаха да ми кажат, че и Братя Тодорови няма да сключват договор с фонда и или да си местя ембрионите, или да си плащам 550лв за размразяване и трансфер.

# 190
  • София
  • Мнения: 307
Някой знае ли цената на икси естествен цикъл?

# 191
  • Мнения: 33
и аз се интересувам някой правил ли е с ДЯ при д-р шевкетова

# 192
  • Мнения: 402
Здравейте някой знае ли цена за замразяване на ембрион и за колко време е замразяването, Благодаря

# 193
  • София
  • Мнения: 307
Цените тук явно са табу. Аз и на рецепцията питах, защото забравих лично да попитам докторката, но и там не можаха да ми кажат. 4400 ми казаха, но аз им обясних, че това може да е цена само със стимулация.

# 194
  • Мнения: 510
Цените тук явно са табу. Аз и на рецепцията питах, защото забравих лично да попитам докторката, но и там не можаха да ми кажат. 4400 ми казаха, но аз им обясних, че това може да е цена само със стимулация.
Поискайте си ценоразпис от регистратурата.
На мен ми дадоха, но това беше през 2018г. Не знам дали е актуален към днешна дата.

Общи условия

Активация на акаунт