Абонаментни кутии в България - 9

  • 67 092
  • 753
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 95
Не съм впечатлена, сигурно защото вече имам повече от половината неща от английски бюти кутии. Ще я върна.

# 316
  • Мнения: 178
Не съм впечатлена, сигурно защото вече имам повече от половината неща от английски бюти кутии. Ще я върна.
От кои кутии, ако може повече инфо Simple Smile

# 317
  • Мнения: 35 960
подходящата тема за чуждестранните кутии:
https://www.bg-mamma.com/?topic=930081

# 318
  • Мнения: 1 398
На мен кутиите много ми харесаха, за цената си са повече от прекрасни. Simple Smile
Вие гледахте ли това видео за Bellebox, на мен ми беше супер забавно Laughing
Скрит текст:

# 319
  • Мнения: 2 189
И аз съм много доволна и от двете кутии 👌
Явно съм много капризна.. Нищо не ме грабва от тук. Добре че не я поръчах. Продуктите от кутията дето може сама да си избираш повече ми харесаха

# 320
  • Мнения: 718
На мен кутиите много ми харесаха, за цената си са повече от прекрасни. Simple Smile
Вие гледахте ли това видео за Bellebox, на мен ми беше супер забавно Laughing
Скрит текст:
А каква е цената. Като са две има ли някаква отстъпка

# 321
  • Бургас
  • Мнения: 266
Аз  пък съм доволна на фона на глуостите предните няколко месеца. Само кърпичките на Simple ми дразнят, от тази марка и Белапиер вече съм развила фобия

# 322
  • Мнения: 171
Течното червило на tarte на всички ли се е паднало червен цвят, много ми е интересно? На мен пък предишните 2 кутии сякаш повече ми харесват, но обективна оценка ще мога да дам като пробвам продуктите, тази вечер ще пробвам нощната маска за коса.

# 323
  • Мнения: 85
Доволна съм от редовната кутия, но не и от специалната. В специалната голяма част от продуктите, да не кажа и всичките съм ги получавала в кутията Birchbox. Дори към една от предните им кутии имаше подарък руж и бронзант на mannakadar. Относно червилото на Tarte, моето е розово Simple Smile

# 324
  • Мнения: 1 001
ВАнглия има love lula кутия,изцяло с натурална козметика,струва 20 паунда.Подобна е на good box,  но няма храна там.Кърпичките на simple не са лоши.

# 325
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Аз съм леко разочарована от специалната им кутия... очаквах по-хубави неща.
Редовната ми хареса повече, но за съжаление не си я поръчах...

# 326
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
На снимката горе са продуктите и от двете кутии, което обърква.

Аз си поръчах специалната My Full Box и честно казано не съм очарована.Очаквах поне за празника да се постараят.Особено миниатюрата на хайлатъра ми е смешна.Пуснах пост в блога с подробни снимки.

# 327
  • Мнения: 1 001
Разкрит е продукта за месец март в кутията на good box -това е продукт на sante.Вероятно ще бъде на тази марка,но какъв по-точно не зная,според мен ще е нещо за тяло с пролетно ухание,душ гел вероятно.Ще бъде от новата им серия продукти.Разгледах сайта им,Санте имат нов душ гел с цитрус и нар,дано да се падне това,ще се радвам.Ще представят и нови марки.Кутията ще бъде интересна.

Поръчах си кутията love lula, интересното е,че същите продукти ги видях в един Youtube  канал за март 2015,поръчах си я заради крема за екзема и суха кожа най-вече.

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 12:22 от marga1977

# 328
  • София
  • Мнения: 189
До сега нито един продукт на Санте не ми хареса, така че ще пропусна тази кутия 😊 и честир празник дами 💐🌻🌺🌸

# 329
  • Мнения: 1 041
Ехо,получих белебокс и ......... Съм отвратена!!!
Има палитра за вежди на буржоа (ужас, ужас и пак ужас)Въобще не им се е получила ,хайлайтъра вътре е под всякаква критика.На катрис за 3 лв много по-добро качество.На сефора палитрата за вежди е на светлинни години.
Червило отново буржоа горе долу става ,но устните ти са изсушени и дразнещи.Все едно си си сложила молив за устни само.
Някакъв елефан слънцезащитен лосион (мостра) нямам мнение, не съм ползвала.
Течни сеники ръжда ужас!!!Phase zero!За някоя магистралка стават.
Да не изпусна нещо.....а да!!!!!
Гръм да ме удари МОСТРА на гарниер 3в 1 пилинг, маска и нещо си друго.Във всеки магазин може да го намерите.
Трагедията е пълна за пръв път толкова да се издразня.Може би от начало ги поръчвам.Край вече стига.Честит ми 8ми март.

Общи условия

Активация на акаунт