Абонаментни кутии в България - 9

  • 66 967
  • 753
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 1 154
Може ли снимка ? Явно няма на взимам моята от офиса..

# 331
# 332
  • София
  • Мнения: 1 154
Страхотна си, много ти благодаря за изчерпателният отговор и труда Simple Smile

# 333
  • Мнения: 2 182
Ехо,получих белебокс и ......... Съм отвратена!!!
Има палитра за вежди на буржоа (ужас, ужас и пак ужас)Въобще не им се е получила ,хайлайтъра вътре е под всякаква критика.На катрис за 3 лв много по-добро качество.На сефора палитрата за вежди е на светлинни години.
Червило отново буржоа горе долу става ,но устните ти са изсушени и дразнещи.Все едно си си сложила молив за устни само.
Някакъв елефан слънцезащитен лосион (мостра) нямам мнение, не съм ползвала.
Течни сеники ръжда ужас!!!Phase zero!За някоя магистралка стават.
Да не изпусна нещо.....а да!!!!!
Гръм да ме удари МОСТРА на гарниер 3в 1 пилинг, маска и нещо си друго.Във всеки магазин може да го намерите.
Трагедията е пълна за пръв път толкова да се издразня.Може би от начало ги поръчвам.Край вече стига.Честит ми 8ми март.
Милата...ако не си ги отваряла, по добре я върни...

# 334
  • София
  • Мнения: 49
Получих Pinkpak март и да ви кажа, не е лоша. Като количество неща е малко по-малко отколкото предните кутии, но пък има био снакс. Има и готини чорапки, които много ме зарадваха, защото от край време много се зарибих с чорапи. Искате ли да ви пратя снимка?

# 335
  • Мнения: 4 364
Да, моля те, сложи снимки!

# 336
  • София
  • Мнения: 49
Хаха добре, че я снимах за колежката преди да я опустошим с дъщеря ми, че нямаше да успея да ви я пратя Smile



Съжалявам за размазаната снимка, но телефона ми е вече старичък. Центрирах китката, защото не бях опитвала този вкус и вече ми е любим!!! Sparkling Heart
Чорапките са супер мекички, даже днес съм с тях, бижутата са сладурски, а интимните кърпички ги сложих в чантата, в случай на безхартийна тоалетна. Ружа според мен е по-скоро добър контур и се чудех дали всички са получили същият цвят??

# 337
  • Мнения: 4 364
Благодаря, Мая! Това ми е любимият КитКат Simple Smile

# 338
  • София
  • Мнения: 1 154

За мартенският Good Box
Аз лично им давам последе шанс.

# 339
  • Варна
  • Мнения: 2 295
Мисля, че ще е полезно да пусна това видео в темата.

# 340
  • Мнения: 2 182
Мисля, че ще е полезно да пусна това видео в темата.


не искам да съм цинична, но ако някой наистина вярва, че ще спечели IPhone във всяка втора кутия е просто много глупав.

# 341
  • София
  • Мнения: 188
Отговора на Диона в инста е забавен, как обеснява за маркетингови стратегии, не осъзнава ли, че има почитатели деца, които не знаят за това и сляпо и вярват за жалост. Интересно ако си поръчаш две или три кутии наведнъж и във трите има боклуци, как биха го оправдали хахах.

# 342
  • Мнения: 5
Трети месец поръчвам кутия Travel Box. Всеки месец е различна държавата и е доста различна от предлагащите се абонаментни кутии. Този месец е посветена на Гърция и има страхотна чаша за кафе, освен храни и аксесоари, а миналия месец подаракът беше кухненска дървена дъска с айфеловата кула. Някой друг следи ли ги?

# 343
  • София
  • Мнения: 940
Може ли да пуснеш снимка на последната кутия на Travel Box-a. По напред имаше мнения за предишните кутии.

# 344
  • Мнения: 4 557
Трети месец поръчвам кутия Travel Box. Всеки месец е различна държавата и е доста различна от предлагащите се абонаментни кутии. Този месец е посветена на Гърция и има страхотна чаша за кафе, освен храни и аксесоари, а миналия месец подаракът беше кухненска дървена дъска с айфеловата кула. Някой друг следи ли ги?

Аз предишните две поръчах - Йордания и Франция и не съм очарована от изпълнението, да не говорим, че кутията едвам си избива цената, а повечето, да не кажа всички, неща могат да се намерят на бг пазара и то в по-големите супермаркети.

Общи условия

Активация на акаунт