Нещо смешно, което децата казаха - 11 тема

  • 74 927
  • 743
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 10 583
Тъкмо сме станли, оправяме се, в тоалетна, наляво-надясно... ред е на малкия в тоалетната... оправям леглото, докато е вътре и го слушам разсъждава си нещо, докато пишка... Надавам ухо и чувам: "........ а пък майките нямат чури... само косми".

Flushed на колко години е?

# 226
  • Мнения: 1 676
Синът ми играе със своята дружка от групата в детската градина и след като целият е вода го преобличам.В момента,в който тя го видя гол до кръста,възкликна:"Ау,М..... ти си по-силен (разбирайте мускулест) като си гол Joy...А той моичкия един набит такъв,ръцете му леко оформени горе...Grinning

# 227
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 665
Вчера обядвахме на заведение и аз си поръчах Овчарска салата - беше доста модифицирана версия - с царевица, обидно малко зеленчук, сирене и мнооого кашкавал и 1 една маслинка!
Хапваме си и Мая, която много обича кашкавал и от известно време постоянно това й се яде - е много доволна от вида на съответната салатка...
Днес, у дома
- Татееее, искам Воденичарска салата!!!
Баща й гледа Flushed известно време... Но все пак са се разбрали какво искат!!!

# 228
  • Мнения: 10 583
ахахаха, ми когато е с много кашкавал е Воденичарска значи Grinning

# 229
  • Мнения: 2 290
- Тате, ще дойдеш нали на тържеството в ДГ ?!
- Не знам, тати, дали ще ме пуснат от работа.
- Моооля те, ще има много майковци.


# 230
  • София
  • Мнения: 9 525
На 24 май с 5-годишната ми щерка проведохме следния разговор:
- Мамо, аз много обичам науката.
- Радвам се, че е така, защото мислех след малко да решим някои задачки.
- Аз обичам науката, но не винаги ми се прави наука.

# 231
  • Мнения: 10 583
Малкия се настанява при нас в леглото:
- Тати, имаш ли пари за духане?
Аз, поглеждайки странно мм:
- Какви са тия пари? (мисля си за някакви хартиени сигурно)
- Имам, бе, тати...
Аз пак питам да ми обясни някой за какви пари става въпрос.
Оказа се, че малкия питал татко си дали ще му купи от ония играчки с веро за правене на балончета и татко му му казал "сега нямам пари, утре". Grinning

# 232
  • Мнения: 403
Тъкмо сме станли, оправяме се, в тоалетна, наляво-надясно... ред е на малкия в тоалетната... оправям леглото, докато е вътре и го слушам разсъждава си нещо, докато пишка... Надавам ухо и чувам: "........ а пък майките нямат чури... само косми".

Flushed на колко години е?
На 4. Съжалявам, видях късно въпроса. Wink

# 233
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Много забавна тема Grinning
Записвам се с две смешки от синът ми, когато беше на 4-5год...вижда картинка на пафти и според него било "железен сутиен"....гледа реклама,че ще дават филма "Горещо маце",който сестра му харесва и се провиква..."..какооо,ще дават "Изгорелото коте"...

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 13:07 от Doli

# 234
  • Варна
  • Мнения: 1 948
От последните му изказвания, почти на 5 е:

- Не искам да ям сърНички.

- Обещайте ми, че ще слушам.

- Мамо, като стана татко, ще ми даваш ли повече шоколад.

- Мамо, като стана татко, искам ти да ме къпеш, защото съм бил дете.

Като беше по-малък ни "г", ни "р" казваше. И "групата" беше дупата. А той под път и над път обясняваше за дупата, а не за градината, и много усмивки предизвикваше.

# 235
  • Мнения: 253
В магазина, чакаме на опашка с дъщеря ми на 4г. Идва един мъж, прережда всички и казва на жената зад щанда” Ей овцо, дай една бира!”. Продавачката чинно вади бира от витрината и му я подава. След няколко минути, докато се чудя, какво да купя, чувам звънливия глас на дъщеря ми: “ Ей овцо, дай един сок!”. Аз много смутена а дръпвам и започвам да й обяснявам, че така не трябва са се говори, а малката с широко отворени очи ме попита: Ама тя нали така се казва?!. Явно беше решила, че овцо е името на продавачката.

# 236
  • София
  • Мнения: 5 615
Срам или не, ще го споделя да се посмеете.
В процес на отучване от памперса на детето съм, на 1.7г е. От няколко дни нонстоп го водя с мен в тоалетната, показвам какво и къде се прави. Обяснявам му, че мама пишка и ака тука, тати пишка и ака тука. Вчера виждаме една позната на ММ и го пита къде е тати.. и моят синковец познайте - ТАТИ АКА и почна да си ръкопляска Rolling Eyes

# 237
  • Мнения: 3 375
В магазина, чакаме на опашка с дъщеря ми на 4г. Идва един мъж, прережда всички и казва на жената зад щанда” Ей овцо, дай една бира!”. Продавачката чинно вади бира от витрината и му я подава. След няколко минути, докато се чудя, какво да купя, чувам звънливия глас на дъщеря ми: “ Ей овцо, дай един сок!”. Аз много смутена а дръпвам и започвам да й обяснявам, че така не трябва са се говори, а малката с широко отворени очи ме попита: Ама тя нали така се казва?!. Явно беше решила, че овцо е името на продавачката.

Кошмар .. благодаря, че сподели случката, но за мен не е смешна

# 238
  • Мнения: 3 225
Дъщеря ми мрънка за сладолед, а аз гледам да я залъжа и казвам:
- Наоколо не продават сладолед. После ще излезем към центъра да потърсим.
Тя:
- Не искам да търсим, искам да намерим.

# 239
  • Мнения: 253
В магазина, чакаме на опашка с дъщеря ми на 4г. Идва един мъж, прережда всички и казва на жената зад щанда” Ей овцо, дай една бира!”. Продавачката чинно вади бира от витрината и му я подава. След няколко минути, докато се чудя, какво да купя, чувам звънливия глас на дъщеря ми: “ Ей овцо, дай един сок!”. Аз много смутена а дръпвам и започвам да й обяснявам, че така не трябва са се говори, а малката с широко отворени очи ме попита: Ама тя нали така се казва?!. Явно беше решила, че овцо е името на продавачката.

Кошмар .. благодаря, че сподели случката, но за мен не е смешна

Тогава и на мен не ми беше смешно. Потънах в дън земя от срам. Някои възрастни или не си дават сметка, или не искат да разберат, че поведението ни е пример за подражание на децата и трябва да внимаваме, как се държим с околните, какво говорим и правим.

Общи условия

Активация на акаунт