Нещо смешно, което децата казаха - 11 тема

  • 74 941
  • 743
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 923
Представих си как 5 годишната ми дъщеря отива в градината, гушва някой и му казва правим сега секс. Как ли ще обясня после на госпожите що така. За мен не е удачно това обяснение. Именно заради искреността на децата и опита им да блеснат със знания. Понякога може да се получат много нелепи ситуации. Аз бих казала,че е малка и когато преценя, че ще ме разбере, ще обясня. Така мъжа ми каза на сина ни, когато го попита. Което ми напомня, че скоро трябва да си поговорим с него по някои въпроси. На 7 е вече и мисля, че повече ще разбере. Wink

Миналата година, когато дъщеря ми беше на 5 години, директно ме застреля с въпроса: Мамо, ти правиш ли секс? Тогава я попитах знае ли какво означава тази дума. Тя естествено отговори отрицателно и аз ѝ казах, че секс е английска дума и означава пол. Това обяснение засега я задоволи.

# 196
  • Мнения: 3 375
Щерката на 5г. гледа ято чайки и констатира:

-Мамо,виж глутница орли!

# 197
  • София
  • Мнения: 11 477
Е, хайде сега. Скоро някой писа за ято овце, сега пък глутница орли. Явно е повлияло.
Струва ми се, че от време на време си ги съчинявате.

# 198
  • Мнения: 650
Една вечер гледахме Откраднат живот и Ина Фотева правеше секс с банкера. Щерката не гледа с нас, ама точно в този момент беше в стаята и го видя. Очудена попита какво правят и баща и каза че каката я боли крачето, а баткото я лекува. Отговора и ме втрещи:
- Ааа, май секс си правят. Close

# 199
  • Мнения: 3 375
Е, хайде сега. Скоро някой писа за ято овце, сега пък глутница орли. Явно е повлияло.
Струва ми се, че от време на време си ги съчинявате.


Не съм чела предишни постове. Следващият път да ти пратя аудио? Ако не ти харесва, не го чети...

# 200
  • Мнения: 10 583
Купих едни големи кутии за съхранение и рекох да прехвърля от гардероба всички бебешки дрешки. Изпрах ги и ги сгъвам...

-Виж, Н., това го носеше, като беше бебе... (Показвам боди размер 62 с цветни звездички)
-Ааах, много е хубаво! С много звездички!
- Даа...
- Тва вече ще го нося като стана още веднъж бебе. Нали, мамо?
- Grinning ... Да, мамо... Grinning

# 201
  • Мнения: 921
Оправям малката за лягане преди малко, тя е много изморена днес:
Мамо, няма нужда да ме проверяваш. Аз наистина ще спя! 😬

# 202
  • Мнения: 10 583
Взимам малкия в 17.50 последен от градина. Чакат двамата с госпожата пред оградата. Госпожата невежливо ме посреща с "затвориха градината", "освен, да си го заведа вкъщи". Гледам часовника - без 10. Градината работи уж до 18... Поздравявам си синчето и той мен. И съобщавам на госпожата:
- Ами, от другата седмица ще почвам нова работа и е до 18, но съм се разбрала с шефката, да ме пуска 10 мин. по-рано. Ще идвам да го взимам всеки ден в 17.50.
- Уффф! Ама как?! Нали щяхте да намерите някой да го взима?
Вдигам рамене:
- Ами, няма, не можах да намеря.
- Уффф!
Прави жест с ръка "мани-мани".
Тръгваме си с малкия и почваме да коментираме:
- Мамо, госпожата се разсърди, че те взимам последен и от другата седмица все последен ще те взимам. Мама трябва да работи и работата е до 6 часа... Аз какво да направя... Такава работа излезе и мама трябва да работи, че нямаме пари за такси...
Нищо не отговаря, продължава да върви в тишина. След 2 минути отговаря:
- Да се сърди на себе си госпожата!

Не очаквах да получа след 2 минути такъв логичен отговор от толкова малко дете. Grinning

# 203
  • Мнения: 9 855
Браво на малкия!!!

Моят ме врънка да го водя да пишка. Обясних му, че е голям. Смъкнах му гащите, и да отива сам.
След минута се връща, поглежда всички в стаята, и казва единствена думичка:
- Навсякъде!

Остави ни безмълвни. На 3,5 г.

# 204
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Разхождаме се днес в морската с кучето ни, което е с намордник и едно малко момиченце изпусна торбичка. Започна да я гони и се доближи до кучето, то подскочи и майката на момиченцето се скара, че го е доближило много, а то отвърна "То няма уста". Joy
Много се смяхме, какви мъдри мисли им идват на дечицата. Grinning

# 205
  • Мнения: 10 583
Аа, за пишкането от днеска...

Тъкмо влизаме в Кауфланд след градината, да купим някоя салата, и малкия ми заявява "мамо, имам пиш".
- Що не каза по-рано, бе, мамо, преди да влезем в магазина...
- Еми, забраих...
Оставям салата и излизаме обратно веднага, да търсим нещо за поливане. Отстрани на Кауфланд има тревна площ и направо на там се запътихме, да полива тревите до стената на магазина. Пуска нашия струйката, ама вдига пилето яко нагоре да не се опръска и като свърши, само поглежда нагоре и вика:
- Тва камера ли е?
Малее, като погледнах и като видях камерата точно над главите ни... Grinning Ужас... Хванаха ни да опикаваме Кауфланд!

# 206
  • Мнения: 11 565
Във вашия К. няма ли тоалетна?

# 207
  • Мнения: 10 583
Има, обаче е в отвратително състояние и аз за това не го водя там.

# 208
  • София
  • Мнения: 11 477
Няма камера, няма проблем. Има камера - има проблем. Наистина много смешно.

# 209
  • София
  • Мнения: 1 361
Баткото е с варицела, има една пъпка на небцето и казва:
 - Мамо, виж дали ми се е пукнала мъпката на месцето.
Малката си сочи окото и пита:
 - Тука има ли кокали?
И супер коментарът на баща им:
 - Ако окото се бодне с нещо остро, ще изтече.
Neutral Face

Общи условия

Активация на акаунт