Нещо смешно, което децата казаха - 11 тема

  • 75 016
  • 743
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 081
Това ми напомня за моя племенник. Като беше малък казваше на дупките "пути, пути"! Laughing

# 451
  • Мнения: 147
Макарони на фурна - „макаронена фурна” Joy това е преди 5+ години, но още си ги знае като макаронена фурна.

# 452
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 667
Мая, 4 годишна, се държи за количката на брат си и в един момент спира рязко, приклеква и се вглежда задълбочено в земята.
АЗ: Какво правиш, Мая, защо спираш така?
ТЯ: Търся божи кравички. (незнам има ли някой да знае какво са - едни малки насекоми, с червено гръбче на точки, леко продълговати).
АЗ: Вече е студено и няма да намериш.
ТЯ: Ахааа, значи са се прибрали в Божикравника!!!
АЗ: Какво е това?!?
ТЯ: Ами, нали знаеш, там си живеят!
Laughing Nerd

# 453
  • Варна
  • Мнения: 7 146
...(незнам има ли някой да знае какво са - едни малки насекоми, с червено гръбче на точки, леко продълговати).
Моята е на 3,8 г. и още твърди, че са калинки... На обясненията от моя страна се отговаря: "Абе, мамо, не виждаш ли, че не са крави?"

# 454
  • Мнения: 921
Малката е болна, обаче има огромен апетит, което не е обичайно за нея. Изяде една купа таратор и една със спагети  и си проси филийка с пастет. Натъпка половината филия в устата си и ми говори:
-И кашкавалче искам.
Аз съм вече наистина впечетлена:
-Маме, ти много ядеш. Къде ще го събереш толкова?
-Е, как да порастна тогава? 😬

# 455
  • Мнения: 11 566
Това ми напомня за моя племенник. Като беше малък казваше на дупките "пути, пути"! Laughing
AАз съм писала преди за едно близко дете как все го карахме да казва Ежко Бежко. Получаваше му се "ебешко".

# 456
  • София
  • Мнения: 11 484
От ежко бежко се сетих за кума лиса. Детето на приятели казваше кура миша.

# 457
  • София
  • Мнения: 9 534
Минаваме преди няколко дни с щерката покрай фонтана пред Централна баня в София. Тя ме попита как се нарича това място. Обясних, че се нарича Централна баня и, че преди много време хората са ходели там да се къпят, защото са нямали баня в домовете си. Тя ококори големите очи и ме попита:
- Ама под фонтана ли са се къпали?

Ама като се замисля права е така да реши. Аз не й споменах, че сградата е Централна баня. Тя ме пита за мястото.

# 458
  • София
  • Мнения: 925
Возим се в метрото. Хората се качват, разговарят по между си и се смеят. Моята първолачка ги наблюдава и след кратък размисъл заключва:
-Мамо, всички хора се смеят, значи влакът е много смешен.

# 459
  • София
  • Мнения: 5 617
Малкият е на 2г, отучване от памперс, гърнета, радости, ръкопляскания, знаете как е.
Миналата седмица свърши голямата работа в гърнето, става, обръща се, посочва си произведението и възкликва "майко милааа".

# 460
  • Мнения: 263
Малкият се хвали, че баба му е подарила нова количка- смрррат; че на морето е ял комари, но не му харесали, а асансьорът ни се движи защото има вдигател.
Скрит текст:
Досещате се- правилните думи са „Смарт“, калмари и двигател.
Joy
Дребното към батко си:
-Я се премести малко!
-Добре, но първо кажи вълшебната думичка.
-Мама каза ВЕДНАГА!
Open Mouth Close

# 461
  • Мнения: 2 701
- Може ли да ползвам тоалетната?
- Уау!
- Да акам и да пишкам.

# 462
  • Мнения: 4 403
на морето е ял комари, но не му харесали

Цялото ми хареса, но това.. това ми оправи деня Joy

# 463
  • Мнения: 1 679
За моя налък мъж съществуват няколко букви висчко друго е цифри,буквата З е три,буквата Б е шест ....Прави си какао да пие като гледа инструкциите на пакета и виждайки изречението "РазБъркайте добре" ме пита : "Мамо,трябва шест часа да бъркам ли?" Joy

# 464
  • Мнения: 5 059
За моя налък мъж съществуват няколко букви висчко друго е цифри,буквата З е три,буквата Б е шест ....Прави си какао да пие като гледа инструкциите на пакета и виждайки изречението "РазБъркайте добре" ме пита : "Мамо,трябва шест часа да бъркам ли?" Joy
Даже 36 😋

Общи условия

Активация на акаунт