Колко време след годежа беше Вашата сватба?

  • 13 347
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 914
Една година и четири месеца

# 16
  • Мнения: 519
Здравейте,
Интересно ми е колко време след годежа се омъжихте/оженихте.
При нас годежа беше преди 6 месеца, но реално до момента не сме говорили по-сериозно за организация, планиране и т.н.
Почва да ми действа малко разочароващо това и затова ми е интересно при Вас как е било?
Благодаря! : ) People Bride With Veil

Ами говорете. Ако започнете отсега, спокойно можете до пролетта да сте си уредили всичко.

# 17
  • Мнения: 18 552
Годежа ни беше на 25 Декемри 2014 тогава ми даде пръстена,а на следващата година 31 Август 2015 беше сватбата. Официалния ни годеж(самото тържество) ни беше на 28 Март 2015. Значи малко по-малко от година някъде след това.
За мен година е приемлив период въпреки,че една сватба реално може и за по-кратко време да се организира. Но си е занимавка. Аз не исках да бързам и да си даваме зор.  Както се разберете.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 161
Сгодихме се на 04.07.2018 и има няма месец след това определихме дата за сватбата - 07.09.2019

# 19
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте,
Интересно ми е колко време след годежа се омъжихте/оженихте.
При нас годежа беше преди 6 месеца, но реално до момента не сме говорили по-сериозно за организация, планиране и т.н.
Почва да ми действа малко разочароващо това и затова ми е интересно при Вас как е било?
Благодаря! : ) People Bride With Veil

Защо не сте говорили сериозно за организацията?

# 20
  • Мнения: 683
Запознахме се януари, април беше годежа и септември сватбата.

# 21
  • Мнения: 3 788
Защо не сте говорили сериозно за организацията?

Първо, благодаря на всички за мненията! Явно наистина си е до връзка това, но ми беше приятно все пак да разбера. Благодаря че споделихте! Simple Smile

Лаленце, защото първо беше лятото и планирахме морето, сега имаме други ангажименти и някак не остава време да мислим за това, но ще поговоря с него и ще видим какво ще решим. Това, което мен ме спира и ме кара да не бързам е факта че имам още няколко изпита в университета и искам първо да ги взема, за да не се разконцентрирам и да мисля за 100 неща, но ще видим дали ще успеем да ги съчетаем. Аз искам лятна сватба по принцип, бяхме харесали и място даже, но трябва да го обсъдим пак.

Flowers Tulip

# 22
  • Мнения: 95
Защо не сте говорили сериозно за организацията?

Първо, благодаря на всички за мненията! Явно наистина си е до връзка това, но ми беше приятно все пак да разбера. Благодаря че споделихте! Simple Smile

Лаленце, защото първо беше лятото и планирахме морето, сега имаме други ангажименти и някак не остава време да мислим за това, но ще поговоря с него и ще видим какво ще решим. Това, което мен ме спира и ме кара да не бързам е факта че имам още няколко изпита в университета и искам първо да ги взема, за да не се разконцентрирам и да мисля за 100 неща, но ще видим дали ще успеем да ги съчетаем. Аз искам лятна сватба по принцип, бяхме харесали и място даже, но трябва да го обсъдим пак.

Flowers Tulip

Изобщо не ги мисли нещата. Омъжих се на 17.06, държавният ми изпит беше на 19.06. Не беше страшно.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 373
9 месеца и 4 дни Simple Smile Сгодихме се на Нова година, бракувахме се на 4ти септември (на 2рата годишнина откакто станахме гаджета) Simple Smile
Много добре ни се получиха нещата 🖤 (а и сега ММ има да помни само една важна дата)

# 24
  • Мнения: 884
Запознахме се края на август 2016г.,сгодихме се януари 2017г.,като два месеца след запознанството решихме,че искаме да се оженим,започнахме да събираме пари за сватба,но бяхме решили месеца да е май, и май тази година се оженихме.

# 25
  • Мнения: 18 530
4 месеца са били. Датата си я избрахме веднага, през Февруари. Но после сменихме, защото се оказа, че се пада някаква Задушница и така вместо на 7-ми, се оженихме на 8-ми Юни Simple Smile Искахме да е Юни - казват, че е най-хубавия месец за сватби Simple Smile

Поговорете, все пак избора на дата не се оказва толкова лесно нещо винаги Simple Smile

# 26
  • Мнения: 12 755
Една година. Ние бяхме в чужбина и нямаше възможност сватбата да бъде по всяко време, а само като се приберем. А и лятото си е по-добър сезон за женене от някакви мрачни сезони като сегашния. Wink

# 27
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Декември 2015 мъжът ми, ми предложи брак, а Ноември 2016 беше сватбата ни. 11 месеца след годежа си казахме официално ДА! Heart

# 28
  • Милано
  • Мнения: 950
На 12 юли 2009 се запознахме  и на 9 декември 2009 се оженихме😀

# 29
  • Мнения: 243
2 месеца. Щом решихме, че ще се женим си харесахме най - близката дата с повече почивни дни, за да им е удобно на гостите, тъй като искахме да е задължително в Неделя. Февруари се сгодихме, април се оженихме. Но и ние преди това бяхме заедно 6г, за къде да чакахме още. 😀

Общи условия

Активация на акаунт