Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 60
  • Пловдив
Здравейте! Дали някоя от вас е запозната с цените на зелено в Кършияка, Гагарин ? Обмислям закупуването на жилище на зелено, но не съм сигурна колко е адекватната цена на кв.м.

550-590евро, но има малко строежи и се изкупуват/изкупени са още на зелено /на дупка почти/...Луда работа!

# 61
Днес ходих да гледам нов строеж, Розариум Резистънс.
Информацията на сайта е доста оскъдна, май подземни паркоместа изобщо не са предвидени. По снимките, колите ще са под навести някакви.
Да знаете цени, просто ми стана интересно.

# 62
Розариум Резиденс изобщо строи ли се? Има там една сграда в гората, изглеждаше като изоставена. По оскъдна информация строи някакъв италианец. Ако е тая сграда, която е на метри от алеята на канала. Миналото лято я подминавахме с велосипедите, нямаше никакви хора.

# 63
Строи се, Сирен. Вчера минах от там, специално се отбих, има работници, сложили са дограмата. Ама много куци разпределения: няма втори тоалетни, обаче пък % общи части е много малък.
Зад Арнаудов, п същата улица, в посока към Еко на Пещерско, строят някаква сграда, €750 било в момента, според работник там, с тенденция да стане €1000. Не го виждам да стане, там и инфраструктура няма.
Наблюдения в района на Гребната имате ли?

# 64
  • Пловдив
Вчера бях на оглед.
На ново пред Акт 14 в Гагарин - 66кв, уж чисти 56...
Спалнята е супер малка, направо нищо не може да побере.

Последна редакция: пт, 15 мар 2019, 11:46 от *Бенджи*

# 65
Да, голям кеф е, като направят визуализациите с мебели за лилипути...

# 66
Да, голям кеф е, като направят визуализациите с мебели за лилипути...
Това е измама, а не кеф

# 67
Вчера бях на оглед.
На ново пред Акт 14 в Гагарин - 66кв, уж чисти 56...
Спалнята е супер малка, направо нищо не може да побере.

И аз каквото съм гледала ново строителство са били с безумно малки спални - все се въртят около или под 10кв. м.Но се опитват да ги маркетират като "компактни"... Open Mouth

# 68
по принцип първо се планират мебелите, я после се изтеглят стените

Общи условия

Активация на акаунт