Име за момиче

  • 6 489
  • 33
  •   1
Отговори

Анкета

Кое име да изберем?

Опции:

# 15
  • Мнения: 18 503
Елица е едно име,което винаги съм недолюбвала. Заради Ц то ли не знам,но ни ми допада.
Адриана е хубаво име.Бих избрала него категорично между тези двете.
Ако искате помощ и предложения за други имена, е добре да дадете малко насоки за предпочитания.

# 16
  • Мнения: 14
Гласувам за Адриана, Елица не ми допада, по скоро Елеонора или Елизабет

# 17
  • Мнения: 410
Елица! Дъщеря ми се казва така...😊

# 18
  • Мнения: 2 883
Мис Каролин, там е работата, че нямаме критерии, по които да се водим. Не държим да е кръстено на някой, за наше щастие и те не претендират (дори не е ставало дума за това). Единственото условие е на нас с таткото да ни харесва, минахме през десетки, може би стотици имена, от които отсяхме тези двете + Мая, но заради това, че Мая няма приятно за изговаряне галено име (не ми харесва Майче) отпадна и останаха тези две.

# 19
  • Мнения: 18 503
Различни са като звучене много двете имена. Едното-традиционно българско, много разпростаренено и масово. Другото по-скоро е международно, не е често срещано, има приятно галено. За мен е изненада,че Елица води в класацията. И, да в момента може да не е често избирано от родителите, сега на мода са други имена, но като изключим това Елица е много, много познато и масово име открай време, аз познавам доста.

# 20
  • Мнения: 239
Съобразете се с бащиното и фамилно име и изберете по-добре звучащото. И двете имена са страхотни

# 21
  • Мнения: 5 259
Което и от двете да изберете, детето ви ще има хубаво име.
Гласувах за Елица, че имам слабост към имена, започващи с Ели- но и Адриана е много хубаво.

# 22
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 681
И двете са много хубави, гласувах за Елица.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 113
Адриана ми харесва много повече в сравнение с Елица /имената, съдържащи "ц" не ми допадат/. Елина ми се струва нежно и красиво.

# 24
  • Мнения: 2 883
Елина и на мен ми харесва, както и Елена, но таткото е твърдо против.
Като гледам почти еднакъв резултат 😄

Благодаря на всички за мненията ви ❤️

# 25
  • Мнения: 2 805
И двете имена са хубави.

# 26
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
Мис Каролин, там е работата, че нямаме критерии, по които да се водим. Не държим да е кръстено на някой, за наше щастие и те не претендират (дори не е ставало дума за това). Единственото условие е на нас с таткото да ни харесва, минахме през десетки, може би стотици имена, от които отсяхме тези двете + Мая, но заради това, че Мая няма приятно за изговаряне галено име (не ми харесва Майче) отпадна и останаха тези две.

Мая е хубаво име,не е прекалено често срещано .Аз бих използвала цялото име.кратко е и изобщо няма нужда от галени и съкращения.А понякога децата сами си измислят галените имена.

# 27
  • Мнения: 367
На мен Адриана ми харесва страшно много Simple Smile Елица не ми допада , но то си е въпрос на вкус.
Каквото и да решите, Ви пожелавам леко раждане и здраво бебче Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 3 001
Гласувах и по ми харесва Елица, но и Адриана е хубаво име.

# 29
  • Мнения: 10 874
Елица! Дъщеря ми се казва така...😊
Гласувам за същото име със същия аргумент. Blush

Общи условия

Активация на акаунт