Кърмта ми намалява има ли шанс да се увеличи пак

  • 3 423
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 397
Аха, и не го буди детенцето, то само ще се събуди, ако е гладно, давай му да суче толкова пъти, колкото то поиска т. е. като почне да плаче. Други признаци на глад, които забелязвам аз у моя син и които предшестват рева са: почва да рита много силно и да размахва ръце и също така търси с устичка. Само спри да му даваш добавка.
А колкото дали ще ти се възстанови кърмата, аз ще ти кажа това, което често баща ми повтаря - някаква баба на 70 години решила да залъже глада на внучето си като му дава гърдата си, правела това доста често и в един момент й се появило мляко. това е действителен случай, който е станал в селото, където се е родил. Също така съм чувала за осиновителки, които никога не са раждали, но са успели успешно да кърмят осиновените от тях бебета. Успех и повече инат ти пожелавам.  Grinning

# 16
при мен също се е случвало някои дни почти да нямам кърма,а друг път имам в повече-така че спокойно Grinning

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 694
Момичета много ви благодаря за съветите. СТРАХОТНИ СТЕ. Наистина двата дни нон стоп сукане имаха страшен ефект. Мисля, че почти се справихме с проблема. От вчера сме почти изцяло на кърма. И да плаче след кърмата на два пъти/нощеска и днес в 6/ предложх добавка и той изяде само по 10 грама. А и биберона хич не му харесва на вкус и си търси цицата. Но докато не ги изяде не спря да плаче. Така, че смятам въобще да престана да давам добавка вече. Е дано да задържа положението с кърмата.

# 18
  • Мнения: 6 243
БРАВО НА ВАС!!!

Давайте все така. И не се притеснявай за него - той наистина изглежда много хитър, така че няма да си остави магарето в калта, т.е. да остане гладен.

# 19
  • Мнения: 7 106
Това е чудесно!Продължавай все така !И чакаме да се похвалиш  с мерки след консултацията.

# 20
  • Мнения: 3 379
Браво! Продължавай в същия дух Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт