Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, аз съм от Бургас и съм завършила средното си образование през 2008. Омъжих се, родих дете и чак сега намирам време за толкова желаното от мен висше образование!
Та, понеже никога до сега не съм кандидатствала и не съм наясно с тънкостите  на изпити и срокове и документи бих искала да попитам хора, които са учили, учат или са завършили във великотърновския университет Кирил и Методий как стоят нещата, какви документи ми трябват, какви изпити трябва да полагам, мога ли да вляза само с диплома и т.н. Става дума за специалността  "ГРАФИЧЕН ДИЗАЙН И ВИЗУАЛНИ КОМУНИКАЦИИ" .
Ще съм благодарна на всякаква информация! Сайта им за мен е абсолютен лабиринт и нищо не му разбирам! Дори семестриалните такси не успях да разбера, нито дали има задочна форма на обучение за специалността, нито кога са сроковете за кандидатстване, нито върху какво да се готвя. нито балообразуването на оценки! Затова искрено ви моля за информация. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 466
Няма задочна форма на обучение, само редовна е за тази специалност. Таксата е 460 лева държавна поръчка и 2296 лева платено обучение. Приемните изпити би трябвало да са по рисуване, но не виждам да са обявени все още.

# 2
  • Мнения: 4
Няма задочна форма на обучение, само редовна е за тази специалност. Таксата е 460 лева държавна поръчка и 2296 лева платено обучение. Приемните изпити би трябвало да са по рисуване, но не виждам да са обявени все още.
Благодаря за отговора! Аз между другото тепърва разбрах, че имаме филиал на НХА в Бургас и се насочих натам.
Слава богу ориентирах се във административните глупости иии стискайте ми палци Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт