Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 ноем. 2018, 09:14 ч.

Йоркширски териер - тема 11

• 29 837
  • 580
  •   1
Отговори
# 570
  • Sunshine state
Сладкишче! Да ви е живо и здраво Simple Smile

# 571
Сладкишче! Да ви е живо и здраво Simple Smile
Благодаря! 😊😊😊😊😊

# 572
  • Bulgaria
Здравете групичка!Чета ви откакто имам йорки,женска на 8месеца е.От няколко дни е разгонена,това го останови Вет. Вчера ходихме(петък)отговори на всички наши въпроси,прегледа я и сложихме задължителните за вътрешно и външно обезпаразитяване.Казах му че кучето е повърнало еднократно само вечер 2 поредни дни,като се прибрахме от Вет. повърна 3 пъти половин час след храна .Днес не е повъръщала.Каза,че е от това че постоянно се ближе. Сложих и памперс и като не се ближе и не е повръщала. Има ли други такива случаи покрай вас.Само да махна памперса и започва да се ближе.Поздрави от мен и сладкото Холи.

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 17:19 от deniim

# 573
Здравейте! Тази сутрин, към 5 сутринта моето момченце (Арти, 4 години) взе да кашля, сякаш нещо го дразни в гърлото. Обаче, в момента, в който станахме, кашлянето изцяло спря, после си легнахме отново и пак започна. Като окончателно се събудих да ходя на работа, той си стана и нямаше и помен от кашлицата, хапна си и се държа нормално (играеше си и беше жизнен). Дали да го водя на вет или да изчакам да видим и днес как ще е? При вас случвало ли се е такова нещо?

# 574
Здравейте всички! Дано болните кученца да са се оправили вече ! И сега да попитам - в сряда сложихме и третата ваксина на малкия Бък. Вече много искам да го изкъпя, че взе да понамирисва стабилно, но ветеринарката ме посъветва да изчакам няколко дни след ваксинацията. Попитах я за шампоани и тн. , но тя ми каза нещо много странно - крем за бръснене от сорта на българския КАРО. Разпенвал се и с него се сапунисвало кучето - направо се втрещих. Някой чувал ли е за подобно нещо? Четох , четох из форума за шампоани, но честно да ви кажа, 100 лв за шампоан и балсам /не помня марките/ ми се виждат много. Вие каква козметика ползвате .... на по-сносни цени, че нали са с по-капризна козинка...

# 575
  • Sunshine state
Ние нашето момче го изкъпахме веднага след взимане,а после в деня преди третата ваксина. Не сме имали проблеми, а и като цяло лекаерите тук не съветват кучето да не се къпе. Докторката каза, ако е отпаднал или го боли, да не го къпем, но имаче няма проблем.Къпем всяка седмица. Аз ползвам шампоан и балсам на Крис Кристенсен - Day to Day серията и течния протеин. Доволна съм. През седмицата, ако ми се стори мръсен, освежавам със сух шампоан на Chi за кучета, който е без парабени. Доволна съм. Simple Smile Не съм чувала за пяна за бръснене, струва ми се безумно. Laughing

# 576
  • София
Аз нашата си я къпя с нашите шампоани - Гарние, Елсев.
На бебето му вземете някой бебешки шампоан.

# 577
Аз съм много доволна от Шампоаните в Джъмбо.

# 578
Нашият ветеринар препоръча шампоана на Beaphar за малки кученца, мирише много хубаво и става много пухкав като го изкъпя, пени се лесно и е около 10-12 лв.

# 579
Благодаря ви момичета.....За бебешкия шампоан не се бях сетила Simple Smile
Ще има ох, баня, ох, кеф Simple Smile))

# 580
Вет каза, че е много препоръчително да си се къпе с шампоан за кучета, могат да имат непоносимост към нещо в човешките.

Общи условия

Активация на акаунт