Италия 152

  • 42 358
  • 753
  •   1
Отговори
# 450
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 927
Здравейте,
Щях да се оплаквам и аз от травми и бързата им помощ, но “уважителната” причина на nelig просто ми оправи настроението в този мъглив ден!  Hug
До нови (уговорки за) срещи Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз съм на панорамна обиколка на Милано и Комо с роднини днес и утре.

# 451
  • Мнения: 2 603
Аз съм навита за срещата, просто ако е малко по нататък ще ми е по възможно да дойда. Иначе не се съобразявайте с мен разбира се.

# 452
  • Италия
  • Мнения: 490
nelig, честито! Чудна уважителна причина си имаш Hug

# 453
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 682
Neli,:kissing_heart:

# 454
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Nelig, честито и от мен!

# 455
  • Мнения: 1 545
Нели, честита ти причина! 😘 😘 😘 И кога я очакваш?

# 456
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
ааах! Hug
уважителната причина завари всички неподготвени! Laughing
много се радвам и аз, Нели, ти се оказа голяма диверсантка, как пък дума не каза досега!
Честито и се прикачвам към Десита, кога и пол на новото попълнение?

за тази среща-несреща какво да кажа? аз съм на линия в събота, нямам ангажименти в следващите месеци. ако на някой му хрумне-да свирне. от стар форумски опит,обаче, знам, че може да се организира в полу-пълен състав, стига да се сложи достатъчно дълга дата за всички и да се надява човек, че няма да излезе нещо непредвидено.

приятна вечер на всички ви!

# 457
  • Мнения: 8 508
Нели,честито😘

# 458
  • MI
  • Мнения: 11 797
Благодаря ви, момичета, след няколко дни влизам в девети месец. Вярно още малко ако бях почакала директно щях за раждането да пиша, ама през доста неща минах докато стигнем до тук и пусти страх... Момиче е. Simple Smile Вече хич не съм за разходки, хвана ме всичко възможно за трети триместър, от ишиас, през хемороиди, анемия, а и ми забраниха да прекалявам та си седя основно вкъщи. Но не се оплаквам, важното е да постои още малко на топло и да е добре, малко остана.

# 459
  • In transit
  • Мнения: 11 701
Нели, честито и от мен! Hug

# 460
  • Мнения: 718
Нели често и от мен, лек финал ти пожелавам.

# 461
  • MI
  • Мнения: 11 797
Ганели, и на теб! Hug Видях новината съвсем случайно в друга тема и много се зарадвах, но ме досрамя да ти пиша лично. Simple Smile Кога чакаш ти? Знаеш ли пола вече?

# 462
  • Мнения: 6 226
Честито, Нели!!! Много се радвам! Hug

# 463
  • Мнения: 718
Ганели, и на теб! Hug Видях новината съвсем случайно в друга тема и много се зарадвах, но ме досрамя да ти пиша лично. Simple Smile Кога чакаш ти? Знаеш ли пола вече?
Мерси много, влязах в така чакания четвърти месец, не че сега е много сигурно в предвид възраста ми но съм една идея по спокойна. Чакам момченце живот и здраве.

# 464
  • IT
  • Мнения: 3 704
Честито и на двете ви момичета ❤💖❤. Много хубави новини са това.

Общи условия

Активация на акаунт