Италия 152

  • 42 486
  • 753
  •   1
Отговори
# 345
  • MI
  • Мнения: 11 803
Десита, аз повече мърморя от двамата като ми изчезне нещо. Grinning Отдавна се чудя за ел.метла, ама къде да я сложа се чудя само, че килера го запълнихме отвсякъде...
Аз от прах чистя маниакално, признавам си, но не е по желание - кашлям ужасно... Sad Много е гадно това с алергията, нямаш избор просто. Та под леглото, над климатици, гардероб, шкафове, всичко се чисти редовно че иначе заприличвам нас панда в очите и се будя да кашлям. Но че имало нещо нес точно на място, голяма работа. Стига да не е опасно за спъване и да не ми преми да си намирам нещата, де. И да не са мръснитолкова чорапи, че за това убивам без разпит. Grin

# 346
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 724
Фейам, и аз така. И затова не искам никой да ми идва и помага у дома. Докато и колкото мога, а и когато ми е кеф, Шъ карам сама.
Нелиг, туй за алергията, е доста гадно. Аз имам алергия към простотията, ама нея метла и парцал не я лови. Може би с дръжката на метлата!?

# 347
  • MI
  • Мнения: 11 803
Може, може, пък и мокрият парцал тежи достатъчно и е добро оръжие. Grinning Оф, за добро утро май счупих щората в хола, блокира. Cry

# 348
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 724
Може, може, пък и мокрият парцал тежи достатъчно и е добро оръжие. Grinning Оф, за добро утро май счупих щората в хола, блокира. Cry
 Joy
 За щората опитай да я повдигнеш леко с една ръка отдолу и придърпвай лентата с другата. Понякога лайсните тръгват накриво и  се блокира. Действай внимателно. Не като с мокър парцал! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 349
  • MI
  • Мнения: 11 803
Може и това да е, защото се блокира на криво, мерси, Данилу! Но ще изчакам до довечера, че ММ сутрнта вдигна и затъкна с нещо ниската страна нагоре да е равно и замина на работа. И нали си взех един от малкото италианци с желание да майстори из вкъщи, вече вдигна мерника на кутията горе да я разглобява. Scream Дано е това, което казваш, че ми се изправя косата в противен случай какво чудо ще е...

# 350
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 724
Да, и мм оттам я оправя. Не трябва да стои на криво. Аз от него съм виждала как се поправя.
Мисля, че не е много страшно.

# 351
  • MI
  • Мнения: 11 803
Данилу, да кажа какво стана - оказа се че се е счупила някаква част на това, което държи щората. Щорите ги сменяхме преди три години, но точно това явно не. Като пари почти нищо, като време обаче отидоха едни 5 часа. Rolling Eyes То не че аз лично правих нещо особено, само тип ела задръж/дръпни/подай, но това е друг въпрос.

# 352
  • Италия
  • Мнения: 490
То това е най-досадното Rolling Eyes Аз затова гледам да поптавям, което мога сама, че не ми се стои диван-чапраз да подавам инструменти. Скоро си поправих сама прахосмукачката, мм даже не знае, че мотора и'беше блокирал JoyJoyJoy

# 353
  • MI
  • Мнения: 11 803
Това абсурд да го поправя, хич ме няма с такива неща. Аз съм по творческата част, с работа с ръцете, където се иска много търпение (в случая и сила) съм много зле. Но пък идеи ми идват добри, та като екип сме се сработили - той реализира, аз гледам да стане красиво. Joy В мое оправдание, готвя добре и за това не ме мързи.

# 354
  • Италия
  • Мнения: 490
Твоят не мърмори, кротък е, затова няма проблем Joy
Да видиш у нас, като се счупи нещо, какво чудо р Grin
Та затоова се научих, че по-добро нещо от неволята няма Triumph
Дет'се вика, спец съм по много неща Bowtie
Медал няма да ми даде никой, знам, но съм по-спокойна така, да не говорим, че ме е налегнала и менопаузата, та по-малко шум ми е само от полза Sweat SmileJoy

# 355
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 724
Nekig, Hug ! Колко те разбирам! И аз съм асистент - аспирант.
Е, щорите са тежички, или по- скоро. трудно  за манипулиране , защото хем е на високо, хем мястото за ремонт е тясно. Ама добре сте се справили.
Мирена, браво на теб!
Мм е спокоен. Благодаря на Бог! Аз съм кряскалото в къщи. Добре че не ми придиря много! Понякога чак аз не се понасям. Пуста менопауза.

# 356
  • MI
  • Мнения: 11 803
А, не мърмори, ама сме една зодия и си знаем номерата, пък и аз по женски някак повече ми се отдава оплакването. Joy А и наистина съм с две леви ръце, пробвам периодично и резултатите са леко грозни. Като добавим че съм и припряна си представи какво се случва. Срам не срам, фактите са си фактие,  така е откакто се помня. Голям кошмар ми бяха часовете по трудово в училище, само готварство и електротехника ми бяха ОК...

# 357
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
тук на два пъти се спомена "менопауза", а аз тъкмо се чудя дали да се запиша в темата в здравословния.
та кажете, да знам, тук ли ще си коментираме, или да се ориентирам натам?

(освен това, аз не съм ли с най-таковата ЕГН тука? newsm78
къде тръгнахте mirena2000 и danilu?  Rolling Eyes)

# 358
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 724
тук на два пъти се спомена "менопауза", а аз тъкмо се чудя дали да се запиша в темата в здравословния.
та кажете, да знам, тук ли ще си коментираме, или да се ориентирам натам?

(освен това, аз не съм ли с най-таковата ЕГН тука? newsm78
къде тръгнахте mirena2000 и danilu?  Rolling Eyes)
  ами следваме добрият пример Stuck Out Tongue Winking Eye
Освен това, за съжаление, менопаузата не винаги се придържа към правилото на съответното ЕГН. При мен заоипна на 46. След като загубих маминка неочаквано.
В темата за меното има много имформирани момичета. Ама на мен ми идва много сложно да се ориентирам сред толкова много теермини, изследвания за правене, сигли, за значението на които все трябва да искам разяснения....Засега ще си поръчам само вечерна иглика Hug

# 359
  • Мнения: 1 545
Споделяте, споделяте, че скоро и ние ще ви стигнем. На мен нещо доста нередовен взе да ми става цикъла, не, че е бил много редовен, ама все пак...

Общи условия

Активация на акаунт