Италия 152

  • 42 370
  • 753
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 6 230
Barbabeau, аз живея в Сицилия.
Пф, извинявай, аз си мислех, че може би си в Рим. А къде в Сицилия си? Сигурно си казвала, ама... Rolling Eyes

# 391
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 684
Близо до Катания. Калтаджироне.
Не се притеснявай!
Аз не пиша често тук. Но ви чета редовно.
Сега съм в отпуска и съм в чата. Иначе у дома нямам време.

# 392
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 927
И аз съм за срещите с децата Hug
На 24.08 летя за Варна. Нямам търпение вече!!!

# 393
  • Мнения: 87
Миланската коктейлна агитка, и аз имам свободни съботи...
Smile Smile Smile Beer Tropical Drink Cocktail Wine Glass

ммм, това звучи много добре! Smiley
примерно, какво ще кажете за един съботен аперитив на 31 август? Преди да са се изсипали в града  окончателно всички завръщащи се от отпуските, м?

предполагам, че събота би било удобно за всички, които имат желание да се видим

# 394
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
за мен 31-ви е малко неудобно - имам семейно събитие и не знам в какви часове ще съм заета.
но следващите съботи са ми ок, така че да казват по-проблематичните (с деца, или идващи отвън)

# 395
  • Мнения: 6 230
Оф, и аз не мога на 31-ви. На другия ден имам рожден ден и вече ще сме отпочнали с празненствата. Yum

# 396
  • Мнения: 87
Ами тогава за по-нататък, предложих 31 август съвсем спонтанно, понеже е събота и е..... скоро Grinning , но няма проблем, аз също мога и в някоя следваща събота.
значи, очакваме включвания с мнения за дата и, евентуално, място.

feiam, приятно изкарване на семейното събитие! Wink
барбич, весело запразняване на теб! Simple Smile


# 397
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Оф, и аз не мога на 31-ви. На другия ден имам рожден ден и вече ще сме отпочнали с празненствата. Yum

от предишния до (по) следващия?  Joy
казвай ти кога, ние, миланчанки, ще се съобразим  Wink

# 398
  • Мнения: 5 475
Привет, аз от 100 години не пиша тук, но гледам от време на време да чета, ако не сте се събрали за коктейл вече, кажете и на мен за кога се разбирате, надявам се да не е тази събота, че Монца е задръстена от народ за Гран Премио и ще е проблем с транспорта до Милано. Поздрави

# 399
  • Мнения: 87
Привет, аз от 100 години не пиша тук, но гледам от време на време да чета, ако не сте се събрали за коктейл вече, кажете и на мен за кога се разбирате, надявам се да не е тази събота, че Монца е задръстена от народ за Гран Премио и ще е проблем с транспорта до Милано. Поздрави

Ами не сме се още, изглежда масово ни завъртя шайбата и никой не дава сигнал за сбор Smile
За нас, дето сме в града, ще е по-лесно да се съобразим и придвижим до евентуалното място на срещата, стига да уточним ден, час и място. Явно някоя събота ще е... Wink

# 400
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Привет, аз от 100 години не пиша тук, но гледам от време на време да чета, ако не сте се събрали за коктейл вече, кажете и на мен за кога се разбирате, надявам се да не е тази събота, че Монца е задръстена от народ за Гран Премио и ще е проблем с транспорта до Милано. Поздрави

Ами не сме се още, изглежда масово ни завъртя шайбата и никой не дава сигнал за сбор Smile
За нас, дето сме в града, ще е по-лесно да се съобразим и придвижим до евентуалното място на срещата, стига да уточним ден, час и място. Явно някоя събота ще е... Wink

правя предложение за събота, 21-ви септември, или следващата, 28-ми.
от 14.00 нататък. за място - не знам, къде можем да седнем на отворено и колкото искаме? newsm78
ще мисля за предложение, мислете и желаещите.

засега, хубав уикенд!

# 401
  • Мнения: 2 603
Аз не знам дали ще успеем. Много ми се иска, но купихме апартамент и точно края на месеца ще се местим. По - скоро 21 бих могла, но не и вечер, че с децата не виждам как ще стане. Естествено не се съобразявайте с мен де.

# 402
  • Мнения: 87
купихме апартамент и точно края на месеца ще се местим
Чудесна новина, Yakamoz, честита ви придобивка 😊

За мен и 21, и 28 са удобни дати, за часа също нямам проблеми. колкото до мястото, на прима виста да кажем Enoteca Carducci, vicino a Cadorna или Swiss Corner, piazza Cavour
И двете заведения са близо метростанции, т.е. лесно достъпни за хората без личен транспорт... не знам с паркингите как стои въпроса обаче.
Или по Навилите някъде...?
По принцип аз се движа с градски транспорт, така че ако се сетите за други места, по-достъпни или по-приятни, казвайте 😉

# 403
  • Мнения: 7
Здравейте!
казвам се Кристина и се присъединявам и аз към вас. От около 7 месеца живея в Италия (провинция на Милано, близо до Леняно) и много бих се радвала да се запозная с други българки живеещи тук! Къде живеете вие? Simple Smile
Поздрави!

# 404
  • Италия
  • Мнения: 490
Здравей, Кристина, добре дошла сред нас! Hug
Аз съм Мирена и живея доста юг, недалеч от Неапол Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт