Италия 152

  • 42 317
  • 753
  •   1
Отговори
# 525
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

Моят син на 13 гледам, че го почва. Ако има наследственост в това нещо, значи ще кара горе-долу пъпчив пубертет. Аз нямах от този тип тежко акне като обрив, но редовно имах по 2-3 пъпки да ми загрозяват фасона. В момента и той така. Питах го дали би се занимавал да си почиства лицето с лосион вечер и каза да. Така че ако имате някакви изпробвани, направо казвайте марки.

Имах този проблем с голямата, и сега с малката.
нЕма оправия, всичко що има сме го пробвали, отказах само антибиотичната терапия (вътрешна, външна с кремове пробвахме).
Моето лично мнение, е че се оправя само с израстването, естествено бях и съм постоянно обвинявана, че понеже аз не съм имала, не разбирам колко е важно да се махнат гадните пъпки  Laughing

а, естествено, се оправя и с противозачатъчни, но и на тях не съм навита (за момента, има вероятност да се предам, щото много нерв, много чудо), но пък на теб няма как да ти е полезен този "лек"  Laughing

ако са 2-3 пъпки само може би по-лесно да става  Rolling Eyes

# 526
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Barbabeau, моите тинейджъри имаха такъв проблем, козметичка ми каза, че като започнат да се бръснат (някоя от съставките в пяната помага), ще се оправят. Имаше ефект, иначе така и не успях да въведа ежедневно почистване с лосион.

# 527
  • Мнения: 2 603
Аз като тийн ползвах разни масла от грозде и имаше ефект, но според мен на всяка кожа различно нещо действа.
Аз съм на линия вече за среща, естествено с децата, няма къде да ги оставя.

Също като минали по този път ако ми препоръчате нещо за притъпяване на нерви няма да откажа съвет Joy децата ме побъркват буквално.

# 528
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 927
За много години!

За успокояване и аз търся, но в промишлени количества. Не децата ме побъркват, а свекитата….
Обмислям спешно да внеса един бидон със сироп от мента, глог и валериан. Местим се на 60 метра от тях и то до края на този месец.

За срещата: реших да водя сина ми в българското училище в Милано в неделя. Дано му хареса. Ако има желаещи за кафе в неделя....

# 529
  • MI
  • Мнения: 11 772
За много години! Данилу, виж тук за къщите за 1 евро:
https://casea1euro.it/come-funziona-e-agevolazioni/
За мен въобще не си заслужава, това са къщи негодни за живеене, от които собствениците са се отказали за да не им плащат данъци и в забутани селища. Там и съвсем прилична къща не струва много, а тук трябва да реставрираш и накрая ще ти излезе по-скъпо. И моите свекъри имат една от която са се отказали така, Ами тя е след земетресението 80та в окаяно състояние,сто пъти по-изгодно е да купиш или построиш друга...

За първи посещение в Италия за мен 100% Рим, все пак нали всички пътища водели там. Grinning После вече всички други изброени, всички си заслужават.

Диас, не се давай на свекитата. Smile

# 530
  • Мнения: 1 741
Здравейте, бихте ли ми казали как стоят нещата за сключване на брак в Италия? Българи сме, но нашите кумове са италианци и искаме там да се оженим.
Възможно ли е и какво е необходимо?

# 531
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 927
Първо честито ...🍀
Щом не живеете в Италия, “тук” могат да ви оженят длъжностните лица в посолството или в някое от консулствата.
Приготвяте си документите като за граждански ритуал в българска община и ги пращате в консулството или посолството. Избирате си дата, плащате държавната такса и ...горчиво.
От чисто любопитство : в кой град искате да се ожените? Hug

# 532
  • Мнения: 1 741
Мерси. Hug Акуи ди Терме, Алесандриа.

# 533
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 666
Nelig,благодаря! Моя близка приятелка,която живее в Берлин се интересуваше. Вече й обясних, че не е сигурно капиталовложение.

# 534
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
да пожелая ЧРД на Десита, здраве, щастие и каквото си е наумила да става лесно! ChampagneBirthday

# 535
  • Мнения: 1 545
Благодаря ти Фей, че си се сетила за мен, и за хубавите пожелания!

# 536
  • София
  • Мнения: 5 546
Здравейте, търсих в темата но не намерих, това което ме интересува.
Бихте ли ми дали сайтове за дългосрочен наем.
За Рим ме интересува,ако сайта го има на английски още по- добре.
Благодаря.

# 537
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 927
Наемите са дългосрочни в Италия. Подписват се за 4години с опция за подновяване след още 4 години. Краткосрочните са изключение и се водят за командировани служители или туристи/студенти и са за една година.
За Рим не мога да помогна.

# 538
  • MI
  • Мнения: 11 772
Това е най-големият сайт за продажба и наем на недвижими имоти в Италия:
https://www.immobiliare.it/
За Рим не знам, но при нас не всички наеми ги публикуват в сайтовете и е хубаво да се направи и една обиколка на желания квартал за да се видят евентуални табели за даване под наем.

# 539
  • София
  • Мнения: 5 546
Благодаря,приложението ми стига.

Общи условия

Активация на акаунт