Първи стъпки в къпането на бебето със Sudocrem!

  • 6 701
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 776
затопляме банята, подготвям всичко. като се подсушиме намазвам с кремче и правя масажче.

# 16
  • Лясковец
  • Мнения: 764
При нас къпането винаги е било на приливи и отливи,обичаше водата докато не се подхлъзна и падна в банята,после къпането беше мъчение,сега отново обожаваме къпането в коритото със много пяна за вана,няма ли пяна не влиза да се къпе,живот и здраве март месец ще имаме възможност да си припомним всичко отново очаквайки второто ни момче.

# 17
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Най - любимото му време е къпането. Затова по - дълго трае и самият процес. Обича да рита с крачета и да изпръсква водата от ваничката. Затова наливам достатъчно количество вода, слагам от душ гела, разпенвам, за да се получи пяна, и го поставям във ваничката. Той започва да се радва, да рита и да пръска вода навсякъде, включително и по мен.
Засега е само това, но след като порасне още малко, съм решила да му купя играчки за баня и да си играем по - дълго време, защото наистина обича времето, прекарано в банята.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Все още не съм родила , но скоро очакваме бебчо. С нетърпение чакам моментите на къпането и обличането.

# 19
  • Мнения: 6 015
Засега няма ритуал, защото е на месец и половина и не обича много да се къпе Flushed . Водата я плаши и плаче, но с времето уплахата намалява.

# 20
  • Мнения: 230
 Първо започваме със събличането  след като е гол поиграва малко, после се местим в банята, започва голяма игра в коритото, а след него и след изплакването, идва ред и на мазането с лосион и обличането. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 001
Ако може да се нарече ритуал, 15 мин преди баня задължително играем само по памперс докато се затопли стаята , след това се къпем в коритото с няколко  патета Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 294
Играем си и пляскаме поне 5 минути, след което нежно измивам главата и телцето, изплаквам и подсушавам. През цялото това време аз пея, а бебчо се забавлява Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 009
Ритуала включва ритане , пляскане с ръчички , голяма радост . След това масаж и заслужена почивка 😊😊😊

# 24
  • София
  • Мнения: 1 677
Нямаме ритуали, къпем бебенцето през ден, вечер преди хранене. Още я къпем на мивката, защото плаче, а и е мъничка. След това се гушкаме малко с хавлийката, намазвам я с мляко за тяло и я обличам.

# 25
  • Мнения: 16
Затопляме банята. Наливаме вода в коритото и го оставяме да си поиграе на воля около 5 мин. Много му харесва да плиска водата навън. След това го измиваме с бебешка пяна. Подсушаваме. Обличаме. Готови за сън Wink

# 26
  • Мнения: 349
Затопляме стаята, пълним коритото и започва радостта във водата. След това масаж, крем, обличане и спокоен сън.

# 27
  • Elhovo
  • Мнения: 360
Винаги меря температурата на водата за къпане, задължително след баня мажа с хидратиращо мляко телцето  и ако е необходимо с кремче за подсичане.

# 28
  • Мнения: 1 050
Бебето ми е още мъничко и не играе с играчки докато я къпем. Започна да пляска с крачета и ръчички в коритото и се забавлява. Задължително я поливам от високо с водичка по коремчето, водата я гъделичка и се смее. Това е един от нашите ритуали по време на къпане.

# 29
  • Мнения: 854
В началото си беше приключение, главно за мен.... Но сега къпането е игра и забавление, докато се набръчкат пръстчетата Simple Smile Едва се измива банята след това от многото пяна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт