Палаво дете - как да се справя

  • 11 212
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 298
 Забелязвам към 3 години се очовечи малката. Значи има надежда. Иначе и ние бяхме по 6 бели за 5 минути.

# 46
  • Мнения: 3 608
Забелязвам към 3 години се очовечи малката. Значи има надежда. Иначе и ние бяхме по 6 бели за 5 минути.
Разсмяхте ме искрено.

# 47
  • Мнения: 20
Обезопасявате всичко, рразхождайте го навън, старайте се да го занимавате поне малко с четене, разглеждане, игри, книжки
Така растат децата. Палави са но ги обичаме

# 48
  • Мнения: 18 298
Радвам се, че ви веселя. Rolling Eyes Все пак три години са зад нас, остават още 15 и вече сме пълнолетни! Laughing

# 49
  • Мнения: 3 608
Радвам се, че ви веселя. Rolling Eyes Все пак три години са зад нас, остават още 15 и вече сме пълнолетни! Laughing
А нас 1г до очовечването.

# 50
  • Мнения: 18 298
А, вие сте по-малки! Ех. Може пък да се очовечите по-рано.

# 51
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Едно ще ви кажа- колкото повече растат толкова по - големи стават белите 😂
С възрастта стават все по- изобретателни 😂
Моят 3- годишен днес ми сложи телефона в микровълновата 🙄

# 52
  • Мнения: 18 298
Моята пък включи пералнята, но това са дреболийки... Kissing Heart

# 53
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Абе, добре че го хванах, тъкмо в момента, в който натискаше копчето, иначеее, нямаше да го определя като дреболийка 😂

# 54
  • Мнения: 3 608
А, вие сте по-малки! Ех. Може пък да се очовечите по-рано.
А дано ама надали...

# 55
  • Мнения: 18 298
Ти поне наведнъж минаваш през трудното. Хората без близнаци ще трябва да повтарят процедурата, ако искат две деца. Тамън едното се очовечило и айде пак... ново зверче. Но аз засега се колебая. Точно ми светна пред очите... момент... хлапето ми пъха близалка в джоба...

# 56
  • Мнения: 3 608
Ти поне наведнъж минаваш през трудното. Хората без близнаци ще трябва да повтарят процедурата, ако искат две деца. Тамън едното се очовечило и айде пак... ново зверче. Но аз засега се колебая. Точно ми светна пред очите... момент... хлапето ми пъха близалка в джоба...
НЕ съм за завиждане Simple Smile.А някой искат да потретят.

# 57
  • Мнения: 9 276
Имам близнаци на 3 години. Синът ми е горе-долу кротък. В редките случаи когато е без сестра си и сме ходили някъде, например на фризьор, даже е супер кротък, дете мечта, другите хора го забелязват и го хвалят. Когато е със сестра си под нейното влияние е малко по-палав.
Дъщеря ми си е палава. Непрекъснато измисля пакости, има страшно много енергия, не й стига това, но и много често кара брат си да прави бели или забранени неща и после се смее.
Ходят на ясла и там доста се оплакват от нея. Последният път лелята ми вика цял ден тичаме по нея, отваря и затваря всички шкафове по 100 пъти, дърпа щорите, върти крановете на парното, по едно време станало много топло там, докато се усетят, че тя е врътнала крановете... обикновено се ядосвам на такива неща, но този път ми стана супер смешно и се засмях, лелята се засмя и тя. В този момент дойде една баба да си вземе внучето и същата леля я посрещна с думите - опита се да ухапе 5 деца. Изведнъж въртенето на кранове вече не изглеждаше чак толкова лошо.

Както и да е децата са различни и с различен темперамент, едни са по-палави, а други по-кротки и това е ОК. Палавите деца не е задължително да порастнат лоши възрастни. На братовчедка ми първото дете беше супер палав, аз лично по-палаво дете от това не бях виждала, цялата им къща беше опасана с мрежи и какво ли не, чак се катереше по улуците, почти бяха махнали всички мебели и т.н. Е, същото това зверче после завърши с отличие математическата, а сега учи за летец. Simple Smile

С децата просто трябва много търпение.

# 58
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Мдааа. Днес го оставих да рисува и отидох да досготвя. Връщам се и що да видя- синко си нашарил цяяялото лице с черен фулмастер, не стига това, ами нашарил и кожения диван. Че и се покатерил пред огледалото да си огледа творението. За него важи правилото: нормалното е скучно.

# 59
  • Мнения: 3 608
Това са бели кахъри да са живи и здрави то дете ако не прави пакости.
Нашите младежи даже и зъбите си оцветяват когато рисуват.

Общи условия

Активация на акаунт