Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 18

  • 61 001
  • 752
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 36 390
В началото на тази седмица двама души се оплакваха в мое присъствие, че от фирма за бързи кредити са започнали принудително изпълнение срещу тях(за взет кредит от няколкостотин лева, който не са изплатили) и сега ще трябва да плащат поне двойно (заради таксите). Не знаели, че може да се обърнат към съд... Явно рекламите наистина оставят погрешно впечатление.

# 361
  • Мнения: 66
Не знам колко тъп трябва да си та да си мислиш, че като вземеш кредит от банка или бързо финансиране, ще може да се скатаеш и да не го изплащаш.

# 362
  • сф
  • Мнения: 394
здравейте всички,

въпросът ми е малко офф-топик, но не намерих по-подходяща тема да го задам.

аз нямам телевизор изобщо. гледам някои телевизионни предавания, но през компютъра, за да избегна рекламите (една от основните причини да нямам тв).  напоследък се замислям да купя телевизор, но именно невъзможността да избегна рекламите ме спира.

въпросът ми е, как вие ги избягвате? има ли някакъв начин, по който не се затормозявате с гледане на реклами и все пак използвате телевизор?

благодаря предварително!

# 363
  • DE
  • Мнения: 9 068
Хората са измислили най-полезното копче на дистанционното MUTE с цел да се избягват реклами  Grinning

# 364
  • Мнения: 4 808
здравейте всички,

въпросът ми е малко офф-топик, но не намерих по-подходяща тема да го задам.

аз нямам телевизор изобщо. гледам някои телевизионни предавания, но през компютъра, за да избегна рекламите (една от основните причини да нямам тв).  напоследък се замислям да купя телевизор, но именно невъзможността да избегна рекламите ме спира.

въпросът ми е, как вие ги избягвате? има ли някакъв начин, по който не се затормозявате с гледане на реклами и все пак използвате телевизор?

благодаря предварително!
Аз гледам предимно травъл каналите, дискавъри, нешънъл джиографик, историческия канал, рекламите ги игнорирам.

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Много добре  свикнах да игнорирам всички реклами и даже да не ги чувам. Но пък си имам една 9 годишна, която дължи да ми ги рецитира всички + тези от детските канали Simple Smile

# 366
  • Мнения: 5 892
Засякла съм, че рекламите са около 7 минути. На Капките, например, по време на рекламите прехвърлях на Мастършеф-да видя какво става. Друг път прехвърлям на новини или спирам звука.

# 367
  • Мнения: 11 524
Аз използвам рекламите за да свърша нещо- да разтоваря миялната или да я заредя или нещо друго дребно.

# 368
  • сф
  • Мнения: 394
Благодаря за мненията.
Аз  явно съм мноо разглезена от липсата на ТВ и тези вариани не са приемливи за мен. Явно идеята да си купя телевизор все пак няма да се осъществи на практика.

Иначе най-тъпи са ми рекламите, които обясняват на жените, че косата им е гадна, наложително е да се гримират и миришат зле Simple Smile
Шампоаните за жени са винаги за "изтощена, мазна, абе като цяло ужасна коса" а за мъже са "фитнес фреш, супер пауър итн" Simple Smile. Не го намирам за честно изобщо Grinning

# 369
  • Мнения: 1 187
Може да  си купиш  тв да минеш на виваком и да ги превъртяш. То ако имаше начин да не гледаш реклами, телевизията нямаше да съществува

# 370
  • DE
  • Мнения: 9 068
Нито един компютър не дава качество на картина като един съвременен 55 инчов 4к телевизор. Лично аз не бих се лишила от такъв монитор при положение, че вече се гледа онлайн и без компютър Peace

# 371
  • Мнения: 36 390
Трябва си телевизорът - от доста време си пускам и записаните неща на него (с флашка).
Толкова голям монитор не мога да си сложа - прекарвам много време пред компютъра и ще ми развали зрението. От друга страна, смарт телевизор не ми трябва (точно защото прекарвам много време пред компютъра и разните заместители не ме грабват, а и имам флашки Wink ).

# 372
  • Мнения: 9 865
Гледаме нещата на запис или с леко закъснение и превъртаме рекламите.
Но не го правя много старателно и попоглеждам и реклами.

# 373
  • Мнения: 15 295
Нa мен реклaмите сa ми полезни - използвaм ги дa сервирaм вечерятa, дa се чуя с някой по тел., дa идa до тоaлетнa, дa видя кaкво дaвaт нa друг кaнaл. Изобщо без реклaми нямaше дa е същото. И не, умни тв и копчетa не ми вършaт рaботa, зaщото кaто знaм, че може дa е нa пaузa, дa върнa или превъртя се рaзсейвaм и ... все нaмирaм и се сещaм дa свършa нещо по време нa филмa или предaвaнето, рязко оглaднявaм, ожaднявaм и т.н. и нaй нaкрaя нито нещото съм свършилa, нито филмa съм гледaлa кaто хорaтa. Тa, досaдни или не, реклaмите ми вършaт чуднa рaботa. Сaмо дa бяхa по умни, креaтивни, зaбaвни, крaсиви и интересни. Е, не сa, но някой ден... може би.Stuck Out Tongue Winking Eye Laughing

# 374
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 673
Тогава щеше да ги заглеждаш и може нищо допълнително да не свършиш.

Общи условия

Активация на акаунт