Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 18

  • 61 158
  • 752
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: X
Не е реклама на продукт, а на шоу, ама като видя Филевата по кюлоти и.... се изприщвам. Simple Smile

# 421
  • Стара Загора
  • Мнения: 82

И моята дъщеря я търси поне от месец,  пробва с  Shazam- нищо, ако някой сподели ще съм много благодарна.
Здравейте, някой знае ли коя е песента от рекламата на 7 days cream&cookie?

# 422
  • Мнения: X
Лошо ми е от рекламата на Аз Ям дето припадат по някаква луканка,мелодията е паразитна и общо взето са дебили там Simple Smile
Същото и с рекламата на Чибо и оная гадост Тофифи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 423
  • Мнения: 11 543
Великденската реклама на Ред бул не ви ли се струва малко мръснишка? Whistling

# 424
  • Мнения: X
Ох,това ли е мръснишка реклама,хахахахах...
Ами рекламата на оня чипс с бабата и момчетата тийнейджъри?
"Нещо вкусно...,нещо ВКУСНО!"
Иска да види нещо вкусно,ама не е чипса Grinning Особено от банда млади момчета Grinning
И оня перверзник съсед галещ пуйка Grinning

# 425
  • Мнения: 11 543
Ами опитай да обясниш на малко дете защо кокошките са снесли шарени яйца и защо заекът кукурига. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 426
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Ами рекламата на оня чипс с бабата и момчетата тийнейджъри?
"Нещо вкусно...,нещо ВКУСНО!"
Иска да види нещо вкусно,ама не е чипса Grinning Особено от банда млади момчета Grinning
И оня перверзник съсед галещ пуйка Grinning

Моят я преправя и казва "нещо гнусно". Уф.

Но на спрайт е хубава рекламата, наистина добро послание.

# 427
  • Мнения: 1 187
Каква е тази реклама на evn... Нищо  общо няма самата реклама с това евн накрая. Потресена съм

# 428
  • Мнения: 14 072
Аз пък съм потресена от агитацията - "не отлагай, направи бебе сега и се регистрирай на....". Направо съм в шок. То така става, правиш дете, за да участваш в нещо си, пък кой ще го гледа, няма значение. Насърчават раждаемостта ли, какво?!

# 429
  • Мнения: 9 865
Да, тази за раждаемостта е много дразнеща. И насочена към жените, все едно бебе се прави и гледа само от тях, много зле, много.

# 430
  • Мнения: 14 072
На мен ми звучи като: "искаш повече адреналин? Ние предлагаме скокове с бънджи, направи го сега и се регистрирай на бънджи.ком, не отлагай". Да агитираш по същия начин жените да зачеват деца и да не го отлагали, а да го направят сега, е върха на простотията и малоумщината. Че и да се регистрират, сигурно в томбола ще участват, за най-бързо заченала.

# 431
  • Мнения: 1 708
И освен това не са съобразили как ще се възприеме призивът им “ създай живот” от жените с репродуктивни проблеми.

# 432
  • Мнения: X
На и ви ен рекламата е потрес!!!

# 433
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Те какво всъщност рекламират? Или живееш в район, в който EVN е единствен доставчик на ел. енергия, или не и тогава няма как, да ползваш услугата. Изобщо идеята, да рекламираш монополист е абсурдна и тъпа. Но парите, за безумната реклама, са ми към сметката за ток.

# 434
  • Мнения: 9 865
Изграждат позитивен имидж и доверие в компанията от страна на клиенти и служители или някакво такова клише.
Аз я мернах тази реклама, но не съм се задълбочила в сюжета, само видях логото накрая. Преди време и чез имаха някаква подобна имиджова реклама, беше много санитментална, как се грижат за нас...

О, сетих се, много ме дразни рекламата на бутилирана вода "парти айсберг" или нещо такова, насочена, естествено, към децата.

Общи условия

Активация на акаунт