Подсъзнанието може всичко/69 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 57 486
  • 754
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 15 619
Ще се намеся аз, не мога се сдържа.  Grinning

Какво значи "не работи при мен" и "дали ще работи, щото протече от парата?" - ами внесете си по нещо свое, с усмивка и на игра - нещо като "еееей, както протече, така бързо да се стече и при мен!" Grinning Варианти бол. Посмейте се, порадвайте се - Човек се радва и смее на смешки, на игри.
...

# 301
  • Мнения: 6 168
Дали има ефект този ритуал ,мисля да го пробвам https://ko4.bg/%d1%87%d1%83%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d0%b8-%d0%bb%d0%b8 … 1%82%d0%be%d0%bf/

# 302
  • Мнения: 1 831
Благодаря ви момичета. КАто казах ''протече'' имах на в предвид ,че се рисува рамка отсрани на самия пеликан в черно - аз съм го направила с фулмастер ,а отзад с моливче съм написала къде искам да работя. И от парите, макар и да пускам аспиратор така се стича черно ,че... Grinning Ама ще си правя пеликани и ще ги залепям докато не си намеря друга работа, защото нервите ми тук заминаха. Отдавна не бях имала проблеми с нервите,ама от вчера пак взеха да се обаждат...:/ Усмихнат ден от мен :*

# 303
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 752
Докато сте на тема работа, аз харесвам настоящата си, но искам увеличение на заплатата. Simple Smile
С кой ритуал да се захвана? Wink

# 304
  • Мнения: 4 770
Алина, кураж, ще дойдат и по-добри дни. Hug
Шушолина, как така ще губиш надежда. Я ме виж мен на какъв хал съм и пак гледам да се държа и ако трябва да си изсмуча нещо невъзможно от пръстите, но да мисля, че не всичко е загубено. Кандидатствай на първо място и се постарай изчистиш всички предубеждения по въпроса, ако трябва го направи като писмено упражнение. Успех!
Флумастерът предлагам да се смени с нещо друго, например химикал и наистина, както е отбелязала и Луна понякога всичко е въпрос на гледна точка.

# 305
  • Мнения: 212
Лита, мога да споделя нещо като ритуал за увеличаване на финансовия поток към човек, независимо дали става въпрос за заплата или други доходи.
Правила съм го. За съжаление от лятото на сам го позабравям и не съм го използвала изобщо. Това е добре дошло, като напомняне за мен.
Купувате индийско орехче на прах в пакетче. Това е подправка, продава се в хранителни магазини. Обилно намазвате палеца и показалеца на двете ръце. Намазване е силно казано, защото се рони и пада смления прах, но остават малки частички по кожата. И след това започвате да броите реални пари. Взимате колкото банкноти имате и започвате да ги минавате през пръстите намазани с индийско орехче. И така няколко пъти минавате. Като приключите взимате банкнотите една по една и ги поръсвате с орехчето и ги потърквате леко. Няма да се повредят, праха е финно смлян, не е мокро, но все пак мисля, че трябва да се действа по леко. Аз лично след това не ги изтупвам, сгъвам ги уважителни и ги прибирам да пренощуват така в портомонето за една нощ. Това правя.
Сега не знам дали си въобразявам, плацебо ефект ли е, прекалено позитивна ли съм, но виждам помощ от това. Не съм забогатяла главоломно, не съм спечелила от лотарията, но парите като че ли повече се задържаха при мен така. Чувствах, че  постоянно имам пари, а преди не беше така.

# 306
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Благодаря ви момичета. КАто казах ''протече'' имах на в предвид ,че се рисува рамка отсрани на самия пеликан в черно - аз съм го направила с фулмастер ,а отзад с моливче съм написала къде искам да работя. И от парите, макар и да пускам аспиратор така се стича черно ,че... Grinning Ама ще си правя пеликани и ще ги залепям докато не си намеря друга работа, защото нервите ми тук заминаха. Отдавна не бях имала проблеми с нервите,ама от вчера пак взеха да се обаждат...:/ Усмихнат ден от мен :*
Шушулинке,вземи го ламинирай този пеликан и дано сработи вече и не се разтича  Simple Smile
Много сте припряни момичета,не става така с подръчкване и потропване.
Вселената майка си знае точното време и място,подкрепям поста на luna с две ръце  Peace Peace
Вложете повече креативност,ваша индивидуалност,вяра и стремеж!Подредете мислите си,изчистете безпорядъка от хаос и противоречия.
Визуализирайте,мечтайте!
Премахнете
съмнения и противоречиви мисли. Не им се съпротивлявайте (така само ще ги усилите), позволете им  да се оформят, да преминат през вашето съзнание и отново се върнете към позитивните твърдения.
Нещо много важно!!! Не трябва да пресмятате как вашата мечта може да се осъществи или да се опитвате да намерите най-добрия път за изпълнението ѝ. Позволете на Вселенския разум да се погрижи за детайлите  Wink

 Hug
https://www.gnezdoto.net/vdyhnovenie/439-magazin-za-jelania-prit … enata-na-mechtite


Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 20:38 от Feeling

# 307
  • Бургас
  • Мнения: 6 308
Най-лесният начин за получаване е даването.

# 308
  • Мнения: 1 831
Feeling Joy ще взема да го ламинирам Joy Припирам , защото вече не се издържа положението при мен и ще става все по-зле као гледам. Буквално нервите ми се сринаха Disappointed Започнах да пия отново успокоителни. Гледам да мисля позитивно, ама аз съм лабилна и лесно падам в капана на мрачни мисли.
И сега като няма слънчице, съвсем е едно депресиращо Nature High Brightness

# 309
  • Мнения: 212
6u6ulina, за теб



Няма ли как да ги игнорираш на работа? Колко е голяма фирмата? Да те преместят друг отдел, стая или нещо подобно. Доколкото се сещам с шефката ли имаш неразбории? Тя шеф като собственик или мениджър, няма ли някой по-високо стоящ от нея? Има една приказка, че служителите не напускат заради работата, а заради мениджъра. Представяй си, че си едно езеро и някой хвърля камъни в него. Нали се сещаш как стават едни вълнички в кръгчета. Мисли и чувствай, че те /шеф, колеги/ хвърлят камъчета, обаче ти /езерото/ не потръпваш, не трепваш, не се образуват вълнички. Нека хвърлят колкото искат твоята вода остава спокойна, бистра, синя, чиста и необезпокоявана. Езерото е гладко, като огледало.
Днес на работа чух пойни птички. Рано сутринта даже помислих, че сънувам. Веднага ми стана ведро и ми замириса на пролет.

# 310
  • София
  • Мнения: 973
Така ме зарибихте с този пеликан Simple Smile ... но в книжарницата до нас ми отказаха да го изпринтят и сега трябва да намеря първо къде да го изпринтя. И за мен и за мъжа ми.
Ако го ламинираш как ще си дописваш после нещо отзад?
Изпращам ти много положителна енергия 6u6ulina , чувствала съм се неудобно в тази ми работа в един момент и като промених гледната си точка, поведение и ....много други неща сега се чувствам по-добре, чак ме учудва преди година в какво състояние бях и сега как съм. Поводът да си търся друга работа е професионално израстване, иначе психически тъкмо се наместих тук.

# 311
  • Мнения: 3 542
Какво промени, че нещата саа се променили така добре за теб, Лиана?

# 312
  • Мнения: 5 459
Благодаря ти много, Петенце. Може и за добро да е.  Що се отнася до Пеликана на мен ми сработи след 2 месеца: моята си работа/почти де, аз искам да работя като училищен психолог, пък това беше кариерен консултант по всички училища в областта/, прекрасни колеги, но мноооооооооооого зла, мноооооого груба и мнооооооооого гнусна шефка. Това е единственото нещо, което не ми изпълни пеликанът, но май се оказа основно...Колегите ме карат да пускам жалба за психичен тормоз, че тя ми е и посягала, ама как, като е болна от рак и има 1 година до пенсия...никой няма да ме отрази-всечке са "състрадателни"....

# 313
  • Мнения: 8 796
Момичета, много съм ви благодарна, тук в тази тема прочетох за този ПЕЛИКАН.  Търсех работа още преди да го сложа, но забелязах, че се увеличиха обаждания от работодатели, видели ми биографията в сайта, по-често стигах и до  интервюта.
По-късно, написах  на пеликана, не едно, а много изисквания, на които държа (град, квартал, длъжност, заплата от...до..., договор , нов хубав офис, и още две неща).  Търсех  по  2 различни длъжности всъщност.

Интересното при мен е, че съм се явявала на интервю в една фирма, те бяха посочили в обявата една заплата, аз поисках по-висока , но нали все гледаме и да се справим с конкуренцията, не съм посмяла повече да искам.  А на пеликана си по-късно съм писала още по-голяма долна граница, т.е. това, което действително съм искала като минимум.  Максимумът ми беще много голям, чак непостижим. Simple Smile И фирмата ми прати оферта, всички условия от пеликана спазени, (с изкл. на едно, но то може в бъдеще да се изпълни също), а пък  заплата с 100 лева повече от моя пеликански минимум, съответно още много повече и от това, което съм им искала!

@Галчудо,
в този ред на мисли, великият принцип "Първо даваш, после получаваш", се запитах в случаите на търсене на работа какво трябва да дадеш, за да получиш нова работа?

Последна редакция: пт, 25 яну 2019, 09:57 от Pepina_n3

# 314
  • Мнения: 1 831
Благодаря за положителната енергия Simple Smile Зареждате ме Nature High BrightnessNature Sunny
Скрит текст:
Всъщност аз съм на държавна работа в уж областен град ,ама вече умрял. Този, който ми помогна да започна работа на времето не обясни за какво става на въпрос точно. Думите му бяха ''Ми на бюро ще си''. Да ама не е така..Работата е изнервена сама по себе си, защото поемаш цялата тежест и отговорност. Колегиалност няма от никъде. Работя с едни жени пред пенсия. Целия град ги знае какви са ,дори стария директор ги е мразел и се е опитал да уволни едната, но без успешно. Въртят интрига след интрига. Никой не е успял да им намери цаката толкова време. Шефа по принцип беше на моя страна, ама той отиде в друга фирма. Този ,който го замиста е толкова податлив. Върза им се на акъла, смени ни длъжностите и дефакто вече съм на едно ниво с тях, т.е. понижена. За какво изкарах висше образование се питам,че и второ записах :/ Мръсни са, не искам да изпадам в подробности ,защото не знам кой чете. Но мен ме изкарват любовница с всеки мъж с който говоря. Последно с единия ми колега, който децата му са по-големи от мен има и внуци. Зам. директора не ме защитава, напротив той се притеснява те какво са щели да си помислят, че постоянно ме бил толерирал, а то не е така. Едната сутрин още в 8:15 бях разревана, хубаво че мъжа ми работи наблизо и не беше потеглил ,вървя по улицата и рева. Не мога да напусна, защото имаме заеми, трудно се намира работа, особено с работно време до 17:00 . Сложих си пеликана и на телефона и знаете 10 пъти го сменях , защото се е овлажнил само и само да сработи. Силно се надявам ,че тук е късане на нерви. Тея са зли вещици.

Общи условия

Активация на акаунт